Login lub e-mail Hasło   

aelithe
Wcześniejsze wpisy
aelithe:   "kolejny wytrych aby nie zając istniejącymi poważnymi problemami. - długiem publicznym, - niewypłacalnością systemu zabezpieczenia na starość - bankructwem ochrony zdrowia cała akcja ma celu odwrócenie uwagi od ważnych dla państwa działań " do artykułu Związki partnerskie - podziękowanie i dedykacja..  (27/01/2013)
aelithe:   "zbiór haseł, bez rozwinięcia o zdecydowanym zacięciu antykościelnym miesza protestantyzm, katolicyzm i prawosławie nie analizuje kontekstu historycznego i kulturowego wydarzeń wiele jest tylko pobieżną interpretacją faktów, choćby liczba ofiar inkwizycji owszem znajdowała się ona w wielu opracowaniach od czasów rewolucji francuskiej, ale nie znajduje potwierdzania w ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (27/01/2013)
aelithe:   "kilka lat temu jeden z zespołów medycznych prowadził badania na temat zespołu wypalenia zawodowego wśród lekarzy. Co prawda nie było tego we wnioskach artykułu, ale jednoznaczną konkluzją, znając otoczenie, że stopień wypalenia zawodowego zespołu zależy wprost proporcjonalnie od toksyczności szefa. " do artykułu Wypalenie zawodowe.  (27/01/2013)
aelithe:   "biurokracja narodu nie potrzebuje, sama się wyżywi " do artykułu Górników prawie nie ma. Opiekujący się nimi urząd ma się świetnie.  (27/01/2013)
aelithe:   "dlaczego piszesz o potrzebie kobiet filozofów myślę, że w sensie duchowości czy filozofii nie powinniśmy szukać niczego na siłę. W KK na 30 doktorów są 4 kobiety. Tak więc swój wkład w rozwój duchowości i filozofii mają. Jestem zdecydowanym antyfeministą. Nie uważam, że kobiety są gorsze, czy do czegoś się nie nadają; ale uważam, że ich stanowisko powinno wynikać w posiadanych kwalifikacji i wiedzy, a nie ze sztucznych parytetów majacych coś udowodnić. " do artykułu Kobieta filozof ?.  (27/01/2013)
aelithe:   "muszę zarzucić artykułowi błąd merytoryczny średniowieczny lekarz nie wykonywał zabiegów; to była praca chirurga, fryzjera lub kowala. chirurgów do stanu lekarskiego włączono dopiero na przełomie XIX i XX wieku; z resztą do dzisiaj np. w krajach anglosaskich dalej ten podział jest widoczny - chirurga nie tytułuje się jako lekarza. Podobnie w XIX wieku zabroniono wykonywania operacj ..." do artykułu Średniowiecze - ciekawostki.  (27/01/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: aelithe
Ranga:
Ost. logowanie: 27/01/2013
Zarejestrowano: 27/01/2013

Statystyki
Punkty: 18
Odwiedziny profilu: 1.464
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska