Login lub e-mail Hasło   

Age

Wędrowiec poszukujący uniwersalnej prawdy.Wcześniejsze wpisy
Age:   "Zoe wydaje się, że Twoje komentarze zostały usunięte razem z tym pierwszym tekstem, więc napisz jeszcze raz..." do artykułu Samotny sród ludzi.  (12/05/2012)
Age:   "A gdzie wolna wola człowieka, to on wybiera jaki chce być, a nie jakiś diabeł, czy anioł. To nie diabeł, tylko ignorancja i brak empatii popycha nas do złych rzeczy, na które ostatecznie zawsze sami musimy się zgodzić." do artykułu Szatan, Lucyfer czyli ten który podniósł rękę na Boga.  (12/05/2012)
Age:   "Czy chęć zemsty jest dobrym powodem do zadania komuś śmierci? Czym właściwie będziemy się różnić o skazanego gdy dokonamy egzekucji? Że w świetle prawa i bezboleśnie? " do artykułu Kara Śmierci: zbawienie czy pomyłka cywilizacji..  (24/04/2012)
Age:   "Może to jest jak w kompie, że mogę mieć dowolnie wymyśloną liczbę kopii jakiegoś pliku :)" do artykułu Czy reinkarnacja istnieje?.  (16/01/2012)
Age:   "Myślę, że każdy z nas ma wybór i może zdecydować, czy i jaki wpływ wywrze kapłan dowolnej religii na nas. To strach popycha nas w ramiona mistrzów rytuałów. Poddajemy się nawet takim głupim przesądom, jak czarny kot, czy piątek 13 i to wszystko ze strachu." do artykułu Na obraz i podobieństwo.  (01/11/2011)
Age:   "Jeśli jest reinkarnacja, o której mówią pisma wszystkich religii (Biblia też) to znakomicie, jeśli nie, to pewnie nie będzie okazji się tym martwić po śmierci..." do artykułu Czy reinkarnacja istnieje?.  (01/11/2011)
Age:   Głos na artykuł Na obraz i podobieństwo  (01/11/2011)
Age:   "Kara śmierci jest pójściem na 'łatwiznę', moim zdaniem powinniśmy próbować resocjalizować zbrodniarzy. Skoro uznajemy, że odebranie życia jest zbrodnią, to co za różnica, czy zbrodni dokonuje osoba z własnych pobudek, czy w imię sprawiedliwości." do artykułu Kara Śmierci: zbawienie czy pomyłka cywilizacji..  (25/09/2011)
Age:   "Może jakieś wydawnictwo typu złote myśli i wydanie elektroniczne?" do artykułu Tatarskie nazwisko.  (23/09/2011)
Age:   "Składamy się na wydanie wspomnień pana Szymona?" do artykułu Tatarskie nazwisko.  (22/09/2011)
Age:   "Znakomite, a doktorat Banacha szczególnie mi się spodobał :)" do artykułu Anegdoty o matematykach.  (15/09/2011)
Age:   "Wymusić się chyba nie da. Bliscy z otoczenia często nie widzą, że problem narasta lub nie umieją właściwie zareagować. Myślę, że potrzebne jest mówienie o tym, może komuś to pomoże. Może w chwili zwątpienia trafi na coś, co go pokrzepi, da impuls do jakiegoś działania w dobrym kierunku." do artykułu Zanim będzie za późno.....  (14/09/2011)
Age:   "Czasem uczucie beznadziei jest wszechogarniające i pojawia się myśl o zakończeniu tego odebraniem sobie życia. Nasza wyobraźnia zawodzi nas i wizja przyszłości pojawia się jako przerażająca kontynuacja dzisiejszego cierpienia powtarzanego bez końca. Może warto wtedy pomyśleć, że wszystko ma swój koniec, cierpienie też i mogą przyjść jeszcze chwile piękne i może komuś zależeć na naszej obecności w życiu. " do artykułu Zanim będzie za późno.....  (14/09/2011)
Age:   Głos na artykuł Gra Lila... Wszechświat polem rozgrywek...  (11/09/2011)
Age:   "Właśnie chciałam napisać, że oni (KK) nie robią nic ponad to na co im ludzie pozwalają. Wiele razy słyszałam od swojej bratowej krytykę kościoła i jeszcze więcej jak idzie z rodziną do tego właśnie kościoła na mszę." do artykułu Kościół Katolicki, a religia..  (08/09/2011)
Age:   "Z tego co słyszałam, w Indiach zmarli są spopielani, a ich prochy wrzucane są do Gangesu. Nie jest to obojętne dla jednej z największych rzek świata, więc wnioskuję, że takie popioły też nie są czyste ekologicznie. " do artykułu Urna przeszkadza kościołowi katolickiemu.  (23/08/2011)
Age:   "Z punktu widzenia ekologii, chyba lepiej zwłoki tylko grzebać, gdyż spopielenie wymaga zużycia energii. W Tybecie, zwłoki są ćwiartowane i rozrzucane jako karma dla sępów - to jest dopiero ekologia. Można też jak w starożytnym Egipcie, tylko to trochę kosztuje. A kapłan? Cóż to smutne - ludzie uważają, że potrzebują mieć pośrednika w kontakcie z Bogiem." do artykułu Urna przeszkadza kościołowi katolickiemu.  (17/08/2011)
Age:   "Wydaje mi się, że to jest to bardziej skomplikowane rozwiązanie i dlatego ludzie masowo nie korzystają z niego. Dużo prościej i co za tym idzie taniej jest uruchomić coś napędzanego ropą, gazem czy węglem. To są tylko moje wrażenia, bo tak zawsze robią ludzie, ale mam nadzieję, że się mylę." do artykułu Rajski Projekt.  (15/08/2011)
Age:   "Wszystko się kręci dookoła datków na odnalezienie jakiś zwłok (po co komu truchło?). Ten Marduk biblię czytuje, chrześcijanin znaczy..." do artykułu sesje z Lucyną Łobos nr 84.  (07/08/2011)
Age:   "Kiepska jakość zdjęć, 'orby i punkty świetlne' to zwyczajnie oświetlony pył - każdy fotograf to lepiej wyjaśni. Myślę, że jak ktoś sobie da wmówić lub sam wymyśli, że pomaga mu coś (to się nazywa placebo) to mu to coś pomoże do pewnego stopnia. Moc jest w nas, a nie w jakiś przedmiotach. Wszystkie talizmany są tylko elementem pomocniczym i tak naprawdę nie ma znaczenia jaki mają kształt. Może tylko czasem ludzie nie dowierzają sami sobie i potrzebują, żeby ktoś im autorytarnie pokazał talizman. " do artykułu Rok 2012, piramidy i rola Słowian w Nowej Erze.  (06/08/2011)
Age:   Rekomendacja artykułu Zwykłe bohaterstwo  (27/07/2011)
Age:   "Najgorszy jest strach, to z jego powodu ludzie mogą robić straszne rzeczy." do artykułu Zwykłe bohaterstwo.  (27/07/2011)
Age:   "Przypisywanie innym swoich własnych odczuć wprowadza nas w błąd. Przecież ludzie mogą inaczej myślec i czuć niż Ty podejrzewasz. Może te dziewczyny uciekające z zakłopotanym uśmiechem nie chcą przedłużać rozmowy ze względu na Ciebie? Może ich odczucia nie są złe tylko współczujące i nie wiedzą jak z tymi odczuciami sobie radzić. Te dziewczyny uważają, że model życia, który prowadzą jest najlepszy ..." do artykułu O tym, jak dwudziestokilkuletnie panny są traktowane w XXI wieku..  (27/07/2011)
Age:   Nowy artykuł Mapa marzeń  (18/12/2010)
Age:   "@ Grzegorz Mniejszy Faktycznie wystawa może nasuwać tego typu skojarzenia. Przypomniał mi się fragment historii opisanej w jakiejś książce o holokauście. Rzecz dotyczyła lamp zrobionych z ludzkiej skóry pokrytej tatuażami, nawet były jakieś zdjęcia. " do artykułu Sztuka czy profanacja....?.  (28/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: age
Ranga:
Ost. logowanie: 18/05/2012
Zarejestrowano: 25/11/2008

Statystyki
Punkty: 47.478
Wyświetlenia artykułów: 47.293
Odwiedziny profilu: 3.865
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 8
Komentarze: 44
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska