Login lub e-mail Hasło   

agro
Wcześniejsze wpisy
agro:   "zgodzę się z Tobą. Tylko ile potrwa wyłapanie wszystkich przestępców, powiedzmy z górnej półki ? " do artykułu Super system inwigilacji Polskiego pomyslu.  (10/04/2011)
agro:   "Największą zagadką są nadużycia systemu - jednak na świecie występuje zbyt wiele podmiotów zależnych od siebie co jednocześnie stanowi bufor ograniczający takie działania. INDECT będzie nas chronił od jednostek które powiedzmy sobie szczerze, za nic mają wolności innych ludzi. A tak swoją drogą - jeśli system będzie nadużywany doprowadzi to do buntów, a wtedy wszystkie kamery zniknął w magiczny sposób :) :) :) " do artykułu INDECT – totalna inwigilacja faktem - Polska krajem pilotażowym!.  (10/04/2011)
agro:   "Widać , że jesteś kolejnym użytkownikiem laikiem. Czy naprawdę ciężko znaleźć jakieś inne porównania od tych Orwellowskich? Orwell tu Orwell tam ... Ciekawe jest , jak to wszyscy posiłkują się tą literaturą a nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Czytać to jedno - myśleć drugie - czy naprawdę sądzisz że cały obszar terytorialny Polski, UE , Świata będzie pod kontrolą ? Nie - na to trzeba czasu . Cz ..." do artykułu INDECT – totalna inwigilacja faktem - Polska krajem pilotażowym!.  (10/04/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: agro
Ranga:
Ost. logowanie: 10/04/2011
Zarejestrowano: 10/04/2011

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 1.274
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska