Login lub e-mail Hasło   

ajmapleja
Wcześniejsze wpisy
ajmapleja:   "Eech co za propaganda :P 'Jak wielka moc spowodowała Wielki Wybuch, który z maleńkiej drobinki utworzył cały ogrom wszechświata?' - no przepraszam bardzo, ale autor albo przedstawia teorię kreacjonizmu albo opisuje jedną z WIELU teorii naukowych dotyczących powstania świata. Tutaj nie ma miejsca na religię, bo w takim razie co ma potem wspólnego opis powstania z Biblii z naukowymi z ..." do artykułu Świat stworzony przez Boga.  (27/05/2009)
ajmapleja:   "Autor sie napracował wypisując wszystkie Sobory i to sie chwali, aczkolwiek nie wiem czy nie warto byłoby przedstawić kilka, a bardziej szczegółowo - zwłaszcza tych konkretnych soborów, na których uchwalono te najważniejsze bzdury, jakie dziś przecietnemu katolikowi wydają sie oczywistą oczywistością o której pisano już w Biblii, a tak naprawdę były tylko wymyślonymi dla ówczesnych/tymczasowych po ..." do artykułu 21 soborów powszechnych kościoła.  (26/05/2009)
ajmapleja:   Głos na artykuł Prokrastynacja, czyli „syndrom studenta”  (13/05/2009)
ajmapleja:   "Świetny artykuł, głównie za swoje luźne podejście do tematu - widze, że nie jestem sam :D Brawo za styl i forme." do artykułu Prokrastynacja, czyli „syndrom studenta”.  (13/05/2009)
ajmapleja:   "Bardzo dobrze SKOPIOWANY i przetlumaczony tekst, niepodparty żadną bibliografią ani rzetelnymi źrodłami :) Polecam http://video.google.com/videoplay?docid=-8077200685820665259 - fim dla wszystkich, którzy pragną zapoznać się chociaż z pewnymi faktami o Marihuanie." do artykułu Mity i fakty dotyczące marihuany.  (11/05/2009)
ajmapleja:   "To super, że taki ekspert jesteś i w ogóle w tym temacie, pewnie kupujesz ekologiczne jajka za 10zł i słuchasz RM ? :) Nie chce z Tobą polemizować, bo widze że już ci sie agresor włączył, podobnie jak tym wszystkim pseudokatolikom chodzącym co 2 dni do kościoła, a na ulicy fałszywe dziady... Ale jedna sprawa: czy pomyślałeś o społecznych konsekwencjach niejedzenia mięsa ? G ..." do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (09/05/2009)
ajmapleja:   "Bardzo naiwny artykuł, czy może raczej wywiad z bardzo naiwnym człowiekiem, przekonanym o swojej niesamowitej wartości. Jasne, ja też kocham zwierzęta, miałem kiedyś rybki i zółwia, ale jednak - cholibka - jeść coś trzeba. Jak niby taki rolnik ma utrzymać siebie, swoją rodzinkę i te kochane zwierzątka ? Może ma hodować same ziemniaki ? Gdyby jednak ktoś chciał odpowiedzieć 'tak', to proponu ..." do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (08/05/2009)
ajmapleja:   "@Tomasz Skomorowski: A gdybym, jako przykład, napisał że za 25 lat w Europie będzie zalegalizowana poligamia, ponieważ kraje kultury arabskiej/muzułmańskiej dopuszczają ten sposób życia, a w niektórych krajach odsetek muzułmanów stoi na poziomie nawet kilkunastu procent ? W Europie, pomimo tak forsowanej od lat tolerancji dla związków homoseksualnych i tym podobnych, poligamia jest nielegalna, a - ..." do artykułu Zagadnienie kryzysu wiary.  (08/05/2009)
ajmapleja:   "@Melisa: czy wiesz np, że tak podstawowa rzecz, jak osoba Trójcy Świętej została wprowadzona dopiero w 325r. na Soborze w Nicei ? Pierwsi chrześcijanie, włącznie z tak charyzmatyczną osobą jak św. Paweł, wierzyli w Jednego Boga (podobnie jak wyznawcy judaizmu, którego zresztą chrześcijaństwo jest odłamem). Dopiero Konstantyn Wielki, za życia poganin, na łożu śmierci ustanowił pierws ..." do artykułu Zagadnienie kryzysu wiary.  (07/05/2009)
ajmapleja:   "@robert: to o czym wspomniałeś, to chyba największy paradoks współczesnego świata: chrześcijaństwo, islam i judaizm, czyli największe (lub najstarsze i liczace się, jak judaizm) religie bazują tak naprawdę na tych samych fundamentach, wszystkie uznają Stary Testament, ale wszystkie nawzajem się zwalczają i głoszą Jedyną Słuszną Prawdę :) Ogólnie to jestem za swobodą wyznania, by każdy mógł ..." do artykułu Zagadnienie kryzysu wiary.  (07/05/2009)
ajmapleja:   Nowy artykuł Zagadnienie kryzysu wiary  (06/05/2009)
ajmapleja:   Głos na artykuł Dlaczego wierzymy  (02/05/2009)
ajmapleja:   "Szanuję opinie tych wszystkich userów EIOBA, którzy wrzucają teksty o swojej niechęci do KRK, ponieważ popieram demokrację i wolność słowa. Sam też swego czasu interesowałem się sporo kościołami, paradoksami wiary, dygmatami, historią powstania chrześcijaństwa itd itp. Z drugiej jednak strony zgadzam się z opinią mangova - dlaczego nikt, tak zaciekle atakujący wiarę w KRK, nie napis ..." do artykułu Dlaczego wierzymy.  (02/05/2009)
ajmapleja:   Głos na artykuł Codex Alimentarius - zagłodzą miliardy ludzi?  (21/03/2009)
ajmapleja:   "Tytuł artykułu powinien raczej brzmieć 'Czy Nowy Testament, spisany w większości kilka wieków po Jezusie, potwierdza istnienie Trójcy Świętej na podstawie cytatów, które mogą być interpretowane na nieskończenie wiele sposobów'. Tak, tak. W Starym Testamencie nie ma najmniejszej zmianki o takim czymś, jest tylko Jedyny Bóg. To dopiero Sobów w Nicei zwołany przez Konstantyna Wi ..." do artykułu Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?.  (12/03/2009)
ajmapleja:   "Eee a czy nikt nie zwrócił uwagi na to, że ten raport jest z 2002 roku, czyli sprzed - jakby nie patrzeć - dobrych 7 lat lat ? No sorry, można sobie mysleć co sie chce o wodzie (przypominając sobie reklamy proszków z dodawanymi testami na twardość wody itd), ale raport może być - delikatnie mówiąc - z lekka nieaktualny :| Zatem nie twierdze, że stan wody w naszych kranach się od tam ..." do artykułu Raport NIK o wynikach kontroli zaopatrzenia w wodę - dla niedowiarków.  (06/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ajmapleja
Ranga:
Ost. logowanie: 30/05/2009
Zarejestrowano: 06/01/2009

Statystyki
Punkty: 12.636
Wyświetlenia artykułów: 12.472
Odwiedziny profilu: 2.197
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska