Login lub e-mail Hasło   

akula
Wcześniejsze wpisy
akula:   "Dla uzupełnienia artykułu polecam film pt. 'Money as Debt' - Pieniądz jako dług." do artykułu Krótka historia bankowości.  (06/08/2012)
akula:   "A tego z powieszonym koniem nie jarzę. :P Ktoś pomoże? :)" do artykułu Polska stolica humoru.  (09/05/2011)
akula:   "Dodałbym jeszcze to: - Każdy kosmita, niezależnie z której jest planety, gdy się go zabija, kwiczy jak świnia. - Ofiara uciekająca przed psychopatycznym mordercą, nawet biegnąc co sił w nogach i tak nie da rady przed nim uciec, nawet gdy on idzie spacerowym krokiem. - W aucie spadającym w przepaść otwierają się wszystkie drzwi i bagażnik jeszcze zanim ten uderzy w cokolwiek. :)" do artykułu 54 prawdy absolutne, które wynosisz z kina !.  (27/04/2011)
akula:   "W temacie polecam film dokumentalny pt. 'The Union'. Dla uzupełnienia artykułu mogę dodać, że niedawno w UK został dopuszczony do handlu lek na bazie konopii o nazwie Sativex. Przepisywany chorym na SM, a cierpiącym na migreny niestety już nie." do artykułu Marihuana dobra na ból.  (30/11/2010)
akula:   "Czeskie auto to chyba Škoda. Ale nic to, chciałem tylko pokazać, że nie jest to kwestia możliwości. Nie ma obecnie systemu komputerowego, który nie pozwalałaby pisać znakami z dowolnego innego alfabetu, więc pozostaje tylko wygoda. „Jeśli ktoś prosi o numer telefonu to nie podajemy wspak, bo tak piszemy. Piszmy wg zasad obowiązujących w Polsce!” Ja bym powiedział piszmy tak, ..." do artykułu Niemieckie nazwy na portalu NaszaKlasa.  (14/04/2010)
akula:   "“Głupota, prowokacja, arogancja, popisy, pojednanie polsko-niemieckie” - być może należałoby dodać słowo “tożsamość”. Gdybym miał zgadywać czy pominął je Pan celowo czy po prostu o nim nie pomyślał, postawiłbym na to pierwsze. Przyjęcie takiego założenia wymagałoby podjęcia rzeczowej dyskusji i użycia przekonujących argumentów żeby przekonać kogoś, że nie jest tym za kogo się uważa. Traktow ..." do artykułu Niemieckie nazwy na portalu NaszaKlasa.  (13/04/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: akula
Ranga:
Ost. logowanie: 15/12/2012
Zarejestrowano: 13/04/2010

Statystyki
Punkty: 8
Odwiedziny profilu: 1.515
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska