Login lub e-mail Hasło   

alanperson
Wcześniejsze wpisy
alanperson:   "To co bóg miał na myśli, gdy czytamy o tym zabijaniu??Przesadzacie z tym 'wyrywaniem z kontekstu'. To wszystko jest proste w odbiorze. Jak się przywiązałaś, to zabijaj, bierz niewolników...:)." do artykułu Coś tu nie gra....  (17/08/2011)
alanperson:   "NT, nowym testamentem, ale czy bóg też nowy??Chyba przekaz nie powinien się zmieniać??Czy takie 'święte pismo' powinno ulegać dezaktualizacji?? Jeśli ten sam bóg raz ma na myśli 'coś', a potem 'coś innego', to doskonały jest jak cholera:). Ja czytałem ST i nie wierzyłem co się tam wypisuje na potęgę. Dziwię się że to nie jest zakazane (nie jest, bo leniuszki katoliuszki nie wiedzą nawet o tym, a r ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (17/08/2011)
alanperson:   "Oczywiście, że nie potrzebują teorii. Tylko aby w coś wierzyć trzeba mieć chociaż ugruntowany pogląd na temat podmiotu wiary. Nie może być mowy o paradoksach, zaprzeczeniach... Jeśli takie występują, to nadal można wierzyć w to, lecz wierzący się ośmiesza w tym momencie i tyle. Można wierzyć przecież w Zeusa, elfy, Św. Mikołaja...nikt nie zabrania. Jeśli jednak taka osoba 'rozpycha' się ze swoimi ..." do artykułu Bóg a nauka.  (15/08/2011)
alanperson:   "nie chciałbym się wywyższać, ale kontrargumenty Einsteina niby wyniosłe, można podważyć na bieżąco. Argumenty z 'brakiem mózgu' i 'brakiem boga, czyli brakiem dobra', są krytycznie nieadekwatne do tematu. To kolejny artykuł z serii manipulacji. Szkoda gadać. " do artykułu Bóg a nauka.  (11/08/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: alanperson
Ranga:
Ost. logowanie: 17/08/2011
Zarejestrowano: 11/08/2011

Statystyki
Punkty: 38
Odwiedziny profilu: 1.445
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska