Login lub e-mail Hasło   

Aleksandra Bismarck
Wcześniejsze wpisy
Aleksandra Bismarck:   "Tak jak napisałam nie bronię nikomu myśleć i absolutnie nie atakuję Pani jako tej konkretnej Pani Ulmed a sprzeciwiam się podawaniu nieprawdziwych informacji. Pani odpowiedź ma się nijak do Pani artykułu i moich argumentów potwierdzających Pani niewiedzę. Mi chodzi konkretnie o informacje zawarte w tym jednym artykule a nie o cały mikroświat, dzieci, rodziców, DNA. Zacznijmy od podstaw. Od tego konkretu, którym jest ten jeden artykuł. Pani nie rozumie sedna problemu albo udaje, że nie rozumie." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (25/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   "Zupełnie nie dziwię się, że ma Pani inne zdanie niż ja na temat Kreacjonistów i nie dziwię się, że nie zrozumiała Pani mojego wpisu wyżej. Jest Pani szamanką a ja naukowcem. Spory między nami są zrozumiałe. Nie podoba mi się jednak, że wkracza Pani na pole nauki, próbując się posługiwać językiem naukowym i pisząc naprawdę brednie. Być może nie czytała Pani swojego artykułu, dlatego, żeby nie być g ..." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (23/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   "Pani Ulmed pisze na sposób naukowy nie mając pojęcia o czym. To podszywanie się pod naukę. Nie zezwalam na to. To jest szarlatanizm. Czy nie widzi Pan w tym zła? Propagowanie swoich przemyśleń jest dobre, jeżeli obraca się w sferze filozoficznej, ale stawianie takich teorii naukowych, zachęcających do chorowania na anginę (tak niektórzy mogą wnioskować), które dodatkowo obala się jednym argumentem ..." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (21/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   "Ja się wypowiedziałam poniżej. Przyznaję Ci całkowitą rację." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (19/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   Odrzuca artykuł Angina - genetyczne czyszczenie DNA  (19/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   "Nie miałam nigdy w życiu anginy i wg autorki znaczy to, że jestem przewlekle chora... Tymczasem od dziecka praktycznie nie choruję a mam blisko 30 lat. Jestem wysportowana, zdrowa i łeb mam na karku, dlatego mówię Wam, że takie artykuły trzeba bojkotować. To jest tak wielka bzdura, że tylko Kreacjoniści mogą ją przebić." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (19/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   "W rozdziale Angina Wirusowa autorka jawnie twierdzi, że szczepienie się przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby odbiera nam obronę przeciwnowotworową. Chociaż ciągnąc logikę tego artykułu należy pewnie spodziewać się równie 'logicznych' wniosków- jeżeli nie zaszczepimy się i zakazimy HBV to znaczy, że mamy już nowotwór a jeżeli zaszczepimy się i nie będziemy mieć HBV to znaczy, że nie będziemy mieć też nowotworu (bo nie ma wirusa, bo go być nie może). " do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (19/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   "Jest to bzdura i wystarczy podać tylko 1 argument aby obalić całą teorię. Autorka postuluje, że wszelkie defekty są skutkiem podczepienia się obcego DNA pod DNA naszych komórek. Jeżeli tak by było to choroby genetyczne wynikające z np. usunięcia 1 nukleotydu (nie genu) byłyby dowodem na to, że bakteria, wirus czy grzyb ma niemal identyczne DNA jak my (różniące się 1 nukleotydem). " do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (19/07/2012)
Aleksandra Bismarck:   "Jak ja czytam takie bzdury to aż mnie skręca. Ktoś nagle pisze co MI się podoba. Kobiety uwielbiają seks a kto mówi, że babki mniej pragną seksu od mężczyzn, jest ślepcem i chyba nigdy nie był na wakacjach, choćby nad polskim morzem (nie wspominajac o wypadach na Teneryfę, do Grecji, Egiptu...). Ludzie, my wszyscy jesteśmy... ludźmi i proszę nie piszcie o mnie skoro bladego pojęcia nie macie co lu ..." do artykułu Kobieca rozkosz a znaczenie umysłu.  (04/04/2010)
Aleksandra Bismarck:   "Chyba zapomniano tu o jednej najważniejszej rzeczy. Mężczyzna musi być atrakcyjny dla kobiety i wtedy żadna gra wstępna nie jest potrzebna. Jeśli partner nie jest fajny to nic mu nie pomoże. Kiedy mężczyzna jest seksowny to nie musi dotykać kobiety a od razu przejść do rzeczy i to jest najlepsze w seksie. A to bardzo łatwo sprawdzić czy kobiecie się facet podoba czy nie. Mój partner czasami specja ..." do artykułu 10 przykazań dla Ciebie.  (04/04/2010)
Aleksandra Bismarck:   Popularny artykuł: Aspartam, rakotwórcza słodycz  (06/08/2008)
Aleksandra Bismarck:   Nowy artykuł Aspartam, rakotwórcza słodycz  (06/08/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: aleksandraj
Ranga:
Ost. logowanie: 25/07/2012
Zarejestrowano: 01/03/2009

Statystyki
Punkty: 73.115
Wyświetlenia artykułów: 83.522
Odwiedziny profilu: 2.057
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska