Login lub e-mail Hasło   

Wiesław Pustuła
Wcześniejsze wpisy
Wiesław Pustuła:   "Mówisz o intymności-bliskości, jako o 'poznaniu siebie na wylot', zauroczenie w tej bliskości jest niesamowite i daje faktycznie niesamowitą siłę spajającą. Jest jednak niesamowicie trudne do uzyskania gdzie nie ma zaufania. Dorosnąć? Wbić się w model? Co to faktycznie oznacza jeśli nie 'branie odpowiedzialności'. Tyle. Nie tylko single mówią że :'zmarnowaliśmy sobie życie'. Chodzi ..." do artykułu Jak rozmawiać z kobietą?.  (07/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "Obowiązuje tylko jedna zasada:'jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz' a reszta należy do młodych.... Opisana tu hebofilia jest naturalna dla ludzi, jednak należy dodać że produktem jej jest pedofilia, u wielu ludzi którzy w tak młodym wieku blokują rozwój seksualny. Większość pedofili miało pierwszy kontakt z kobietami w młodym wieku, głównie matkami, jeśli pojawiła się blokada to z automat ..." do artykułu Seks nastolatków.  (07/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "Polać mu, prawdę pisze. Gdy argument nie pasuje kobiecie, obróci kota ogonem...gdy pasuje zrobi wszystko aby było pewne dla wszystkich że zwyciężyła....stara pieśń. Dlatego z kobietą się nie dyskutuje, i w ogóle się prawdy nie mówi. Chcesz być szczęśliwy i żeby ona była szczęśliwa - KŁAM jak z nut. I dlatego jestem sam, a jak ostatnio 'następnej z neta' na koniec jej monologu o tym j ..." do artykułu Jak rozmawiać z kobietą?.  (06/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "Żeby tak tylko nasze drogie panie chciały się interesować psychologią ewolucyjną by być lepszymi ludźmi, zamiast oszukiwać świat przed lustrem. " do artykułu Zwierzęca natura ludzi....  (06/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "Wiesz że 'alfa, beta i omega' w odniesieniu do samców używały najpierw feministki ruchów kobiecych IXX w.? Siła tamtych ruchów politycznych widoczna w twoim arcie to coś dziwnego. Podobają mi się dwa twoje artykuły które czytałem. Sam jestem po 30 już i dałem sobie z paniami dość, ale miło przeczytać coś szczerego." do artykułu Dlaczego mężczyźni bywają zazdrośni?.  (06/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "To nic...jedna pani w Anglii przez 6 tygodni uczyła się jak, a potem przygotowała napalm którym spaliła męża mordując go..(http://www.youtube.com/watch?v=I6s7V3gm__8)..odsiedziała 3 lata za tak okropną rzecz a gdy wyszła dostała medal. Nie pamiętam jej hinduskiego nazwiska, ale na zachodzie takie wyroki to normalka. Serio. Za takie samo przestępstwo kobiety dostają o jedną trzecią mniejszą karę, o ..." do artykułu Mężczyzna idzie do więzienia, bo dziurawił prezerwatywy.  (06/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "Murzynów nadal biją, w rodoku jedno dziecko rękę wykręconą miało, a drugie po weściu, kawie i papierosie tylko jedno usłyszało:'możesz już wyjść'. Z brata alkoholika zrobili bo od święta się napije, byle by tylko autorytet utrzymać, i potrzeba istnienia instytutu i pracy była... A dzieciaki się nie przejmują bo Disneya oglądają na kablówce, gdy ja stand'upy Chris Rocka o rasiźmie..." do artykułu Czy Murzynów nadal biją?.  (02/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "taki stary art...ale nie odpuszczę... Kiedy facet pisze o tym jaka laska powinna być...wrzask. To wszystko jest jest jak z niechcianą ciążą: facetowi mówi się: Twój dzieciak, chajtaj się albo alimenty, tak czy siak musisz ponieść odpowiedzialność. Tak samo jest tutaj. Jest tak a nie inaczej. A twoje preferencje seksualne Sylvie wyrażone nawet w ten sposób to seksizm...co mnie nie dzi ..." do artykułu Prawdziwi mężczyźni wymierają.  (01/04/2013)
Wiesław Pustuła:   "Niezłe, zabawne i trafne w wielu miejscach. Wszędzie się tacy trafią. Nie wiedzą że powinni milczeć gdy nie mają nic wartościowego do powiedzenia. Ot tałtajstwo. " do artykułu Kto atakuje kościół ten atakuje Polskę.  (15/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "Nie wiem jak się do tego zabrać i choć zgadzam się że matuszka Rosja (naród=Ewa) jest bita przez carskiego Adama to przeciwnym biegunem jest traktowanie kobiet będących kochankami ss-manów po wojnie, którym obcinano włosy, gdy mężczyzn współpracujących z niemcami rostrzelano, najlepszym dowodem jest to co działo się we francji. Rola w polsce. hmm...z tego co wiem Miriam była działaczką zar ..." do artykułu Nadszedł czas, by polskie kobiety powiedziały: Już dosyć!.  (10/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Mariusz Godlewski: To będzie moja ostatnia już naprawdę odpowiedź. Dotarłem do dosłownych tłumaczeń (fenickich i aramejskich rodzaju) gdzie nie ma mowy o stworzeniu lecz wypełnieniu przez ubogacenie, stworzenie jest obecne w hebrajskiej księdze poprzez opis symboliczny anioła o ciekawym imieniu znaczącym samopoświęcenie siebie który staje się cielesnością przy czym nie jest to 'upadek' na polecen ..." do artykułu Fundament świata.  (07/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Mariusz Godlewski: W polsce nie jest tak źle jak United Snakes of America: http://www.youtube.com/watch?v=l7xbwAmPXxU " do artykułu Fundament świata.  (05/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Mariusz Godlewski: Spisanych 'zakatowań' ofiar było mało...nie da się nic powiedzieć po tylu latach. To trochę jak z polowaniem na czarownice po dżumie, mało ludzi słyszało o feminizacji XVI w, pierwszych ruchach które można by tak nazwać i jak faktycznie odbywała się reformacja, czy to że część oskarżeń miało za cel przejęcie majątku czy to że dzieci odkryły swoją siłę siejąc ferment. Naw ..." do artykułu Fundament świata.  (05/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Mariusz Godlewski: @Mariusz Godlewski: Ludzie nie potrzebują Boga by czynić zło. Dzisiaj USA to najbardziej zradykalizowany chrześcijański naród który jednak walczy o rurociągi i ropę która ma nimi płynąć a nie tam gdzie towarem eksportowym są inne rzeczy. Większość wojen to wojny o zasoby a wykorzystuje się inne hasła przy tym bo wiadomo że nikt nie chce iść walczyć za bogatych i wpływowych. USA ..." do artykułu Fundament świata.  (04/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "http://www.youtube.com/user/ancienthebreworg/videos?flow=grid&view=1 Uwielbiam apokryfy i tłumaczenia dosłowne wraz z podaniem charakterystyki słów czy tła wydarzeń. Ale czy wydawcą w polsce tych rzeczy nie jest KUL? Ano tak, mam nawet kilka pozycji. Podoba mi się też sposób katolicki czytania poprzez wielokrotne czytanie tekstu polegające na znajdowaniu coraz to bogatszych ..." do artykułu Znaczenie Jezusa Chrystusa w naszych czasach.  (04/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Mariusz Godlewski: Choćbyś zbadał i zmierzył wszystkie aspekty kibicowania, krzyki, sens ganiania kolesi za piłką i kasę która za tym idzie oraz zrzeszenia publiczności czy emocje ich, to samo sedno i tak może być opisane tylko słowami. Nie da się tego udowodnić. Tu jest podobnie. Nie da się udowodnić wartości sztuki, zachowań seksualnych i większości rzeczy na tym świecie." do artykułu Fundament świata.  (03/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Mariusz Godlewski: Newton miał przyjaciela (nie pamiętam nazwiska, chyba Lock), lingwistę, który już 20 lat po nim obalił model mechaniczny. Dzisiaj nadal się to rozwija a poszukiwania bozona to tylko część co mi każe myśleć że póki to trwa to nikt nie wie ( ale się domyśla) co jest grane. Modele matematyczne aerodynamiki skrzydła....obalono je kilka razy ale jako że działają to się ich d ..." do artykułu Fundament świata.  (03/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Mariusz Godlewski: Jest wiele pojęć.... Nr 1 . Jest takie stare żydowskie powiedzenie :'Jeśli Bóg dozwoli aby pies cię obsikał to on to zrobi'. Podobne ale nie identyczne jest pojęcie dobra i chaosu. Dobre narzędzie to takie które działa a to samo narzędzie w częściach to chaos, śmierć itd. Bóg oddzielający chaos od światła czy na odwrót...dopowiedz sobie. Literka taw z fenickie ..." do artykułu Fundament świata.  (02/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "Inaczej to widzę ale to może tylko frazeologia wynikająca z różnic kulturowych. Literka tau z fenickiego załatwia sprawę, a jak się schodzi ze ścieżki życia to można wejść do grobu. Co jak co ale płacz zmienia człeka więc żałowanie za grzechy jest zrozumiałe. Grzechy które miały zacząć nauczanie. Kto teraz widzi świat w ten sposób? Dzieci? Lecz gdy dorastają to rozumieją że rozsądzanie jest ..." do artykułu Fundament świata.  (02/03/2013)
Wiesław Pustuła:   "Żył kiedyś taki polityk włoski, który źle skończył a który powiedział:'Faszyzm to połączenie siły politycznej i gospodarczej'...tak, tak tu mowa o nie o Berlusconim lecz o Mussolinim. Zgodnie z tradycjami saloników politycznych i sal balowych biznesu można stwierdzić że jeszcze nigdy biznes i polityka nie były tak blisko. Co to oznacza? Ze względu na charakter bardziej odpowiadający oligarc ..." do artykułu Ciemnogród.  (26/02/2013)
Wiesław Pustuła:   "i tak aż do śmierci, każda zmiana to ciężka zmiana bo wymaga od nas...do lepszego przyzwyczaić się można w dzień... a do biedy nigdy.:(. Tak to działa. Obojgu wam ciężko, tyle że jeśli będziesz mu narzekać i mówić zbyt często o błędach to go wykastrujesz....:( Po prostu pozwól mu być swoim księciem.:) I się nie przejmuj. Zestresowane kobiety rodzą dzieci o mniejszych mózgach. :(" do artykułu żałosne.  (26/02/2013)
Wiesław Pustuła:   "A ja lubię feministki (jak są kilometr ode mnie) nie no serio, każdy ruch wolnościowy jest ok, tyle że jeżeli np, ująć sprawę wyższej edukacji w USA to jeśli sprawy się nie zmienią i procentowo udział płci pięknej będzie rósł jak do tej pory to ostatni facet studiował w roku 2068. Tak wynika ze statystyk. Oczywiście tak się nie stanie. To kolejny żart dzisiejszych czasów. Biorąc jednak zmiany w za ..." do artykułu 20 najgłupszych feministycznych haseł.  (23/02/2013)
Wiesław Pustuła:   "@hussair: Grawitacja też spełniła ten warunek i co, jest bogiem? Nie zrozum mnie źle, uważam się za osobę wierzącą, jednak widząc historię Awrahama wychodzącego z Haldejskiego (mezopotamskiego) Ur, politeistę którego później opisano jako niszczącego posążki kamienne bożków, spisanego w języku Fenickim, który zaufał El obalonemu później przez YHWH który był tylko innym obliczem swym, to post ..." do artykułu Wizja czy osąd.  (23/02/2013)
Wiesław Pustuła:   "Osądzanie przeszłości, w tym przesłania bajek nie przeznaczonych dla dzisiejszych pokoleń to jak oskarżenie jaskiniowca o brak scyzoryka. Dobrze, że skojarzyłaś te rzeczy ale takich tradycji jest więcej. Cały wzrost cywilizacji czy ogólniej wszystkich kultur jest zależny od poświęcenia indywidualizmu na rzecz polityki plemiennej. Promocja postawy uniżającej dobro własne wobec zysku społeczn ..." do artykułu Zmroziło mnie, gdy zrozumiałam o co chodzi w tej bajce..  (23/02/2013)
Wiesław Pustuła:   "@Alojzy Babel: a kto ma dziś władzę zakazywać? Czy kiedykolwiek chodziło o to o to jak powinno być a nie czyje powinno być? Jeśli tak było to mi powiedz." do artykułu Kiedy zostanie postawiony wniosek o delegalizację Kościoła Katolickiego?.  (22/02/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: alelama
Ranga:
Ost. logowanie: 30/06/2013
Zarejestrowano: 07/07/2012

Statystyki
Punkty: 674
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.329
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 143
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska