Login lub e-mail Hasło   

almuric
Wcześniejsze wpisy
almuric:   "Gdyby nie Słońce życie nigdy by nie powstało, gdyby nie pradawna eksplozja, Ziemia nie zaistniałaby. Faktycznie, jak się zastanowić, współczesny człowiek odgradza się wysokim murem od świata zewnętrznego, tworząc tu i ówdzie dogmaty swej nieomylności. Ogromne koncerny i korporacje podtrzymują ten 'prawidłowy' wizerunek i zarabiają krocie na całym świecie. Ból głowy, zaraz podamy tabletkę, coś się ..." do artykułu Słońce zabija czy leczy?.  (27/04/2008)
almuric:   " Przy naszej normalnej galaktyce w której jest wiele miliardów gwiazd jestem zdania, że cywilizacji w formie zorganizowanego społeczeństwa jest wiele więcej niż sądzimy. Trudności w komunikacji i odległości olbrzymie. Prymitywne cywilizacje co nie potrafią przemieszczać się w skali galaktyki są z pewnością w identycznym dylemacie ja nasza cywilizacja. Te co potrafią z pewnością mają świadomość że ..." do artykułu Rozmowy z Obcymi.  (24/03/2008)
almuric:   Głos na artykuł Rozmowy z Obcymi  (24/03/2008)
almuric:   "Tutaj mamy klasyczny przykład ukrywania prawdy przez rządy nie tylko krajów w których nie przestrzega się wolności słowa. Typowe rozsiewanie plotek i artykułów. Niestety w tym wszystkim nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się kiedykolwiek prawdy. Czy to byli faktycznie przybysze z gwiazd? Czy ten uczony chiński prawidłowo odczytał znaki? (przy początkowych próbach odczytywania hieroglifów staroegipsk ..." do artykułu Kamienne dyski dropa.  (24/03/2008)
almuric:   Głos na artykuł Kamienne dyski dropa  (24/03/2008)
almuric:   Głos na artykuł Żarówka w starożytności  (24/03/2008)
almuric:   " Nasz gatunek istnieje od wielu tysięcy lat, na ich przestrzeni każdy człowiek miał dokładnie te same możliwości i tak samo myślał tak jak my. W ciągu tego okresu następowały katastrofy naturalne, zlodowacenia i inne naturalne czynniki niszczące ówczesne cywilizacje. Mnie się wydaje naturalnym że MUSIAŁO istnieć wiele wynalazków przed nam znanym odkryciem, czasem dowody na to są odkrywane przypadk ..." do artykułu Żarówka w starożytności.  (24/03/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: almuric
Ranga:
Ost. logowanie: 06/05/2012
Zarejestrowano: 24/03/2008

Statystyki
Punkty: 16
Odwiedziny profilu: 2.066
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska