Login lub e-mail Hasło   

Adam Makowicz
Wcześniejsze wpisy
Adam Makowicz:   "Wydawać by się mogło, że odkąd stał się pan posiadaczem „grecko-polskiego Nowego Testamentu” to uważa się pan za eksperta w dziedzinie greki. Chyba jest to jednak postawa trochę na wyrost (a swoją drogą jak to możliwe, by ci „źli katolicy” mogli wydać przekład, który uzyskał dla pana status „książki mojego życia”???). W każdym języku oprócz warstwy czysto znaczeniowej (tutaj przydaj ..." do artykułu Nie jestem chrześcijaninem.  (12/02/2010)
Adam Makowicz:   "Dziwna jakaś ta prawda, bo w Biblii czytam, że 'Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony (...) Najwyraźniej czegoś nie zrozumiałem skoro to nie ma nic wspólnego z Bogiem. Jestem polakiem i uważam, że język polski nie jest gorszy od greckiego a skoro to sam Bóg pomieszał języki to nie muszę znać greki w celu zrozumienia jego istoty." do artykułu Ellen White, Adwentystów bożek….  (12/02/2010)
Adam Makowicz:   "Jest po prostu pewna granica sensowności takich polemik. Chrystusa nie musisz bronić bo już na Ziemi stwierdził, że „mógłby prosić Ojca swego, a On wystawiłby mu więcej niż dwanaście legionów aniołów”. Na tym polegała jego wielkość, że mając po swojej stronie całą prawdę i potęgę Nieba nadal był uniżony i pokorny. Ty niestety nie przejawiasz takiej postawy. Mam wrażenie, że za jeden policzek oddał ..." do artykułu Ellen White, Adwentystów bożek….  (12/02/2010)
Adam Makowicz:   "Moje obawy, co do sensowności pomysłu komentowania twojego artykułu niestety okazały się uzasadnione, czas więc najwyższy zakończyć tę polemikę jako, że nie lubię gdy moje opinie stają się „wodą na młyn” bezsensownych dysput. Przypuszczalnie podtrzymywałbyś tezę, że pani White jest bożkiem adwentystów nawet gdyby się okazało, że była mormonką a nie adwentystką. Zdaje się, że wcześniej powinienem p ..." do artykułu Ellen White, Adwentystów bożek….  (08/02/2010)
Adam Makowicz:   "Zarejestrowałem się, ponieważ bez tego nie można zamieścić komentarza, choć nie wiem, czy to dobry pomysł prowadzić dysputy z religijnymi ludźmi. Sformułowanie „ludzie, którzy każdego dnia uważają, że człowiek nie jest ważniejszy od Boga” moim zdaniem brzmi z lekka ironicznie, dlatego powstało pytanie czy aby nie uważasz, że to pogląd zły, ale teraz rozumiem – była to sugestia, że c ..." do artykułu Ellen White, Adwentystów bożek….  (01/02/2010)
Adam Makowicz:   "Nie jest to wbrew pozorom zbyt dobre rozwiązanie. Dla odpowiedniego komfortu cieplnego łazienka powinna być pomieszczeniem najcieplejszym z temp. ok 24 C. Skraplacz umieszczony w otoczeniu gdzie panuje relatywnie duża temperatura będzie powodował, że sprawność całego cyklu znacząco się obniży a więc ilość energii potrzebnej do odprowadzenia ciepła z lodówki powiększy się. Jak zauważył słusznie aut ..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (31/01/2010)
Adam Makowicz:   "Autor bardzo się chyba starał o to by artykuł był przekonujący. Widać to choćby po układzie graficznym (pogrubienia, kolory, linki, cytaty). Pisał to chyba jednak pod wpływem jakichś bliżej mi nieznanych emocji, bo uważnego czytelnika artykuł ten razić musi mnogością niekonsekwencji i nielogiczności. Pisze oto, że: (…) Adwentyści Dnia Siódmego, ludzie, którzy każdego dnia mów ..." do artykułu Ellen White, Adwentystów bożek….  (31/01/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: amak
Ranga:
Ost. logowanie: 26/02/2010
Zarejestrowano: 31/01/2010

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 1.766
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska