Login lub e-mail Hasło   

amandi




Wcześniejsze wpisy
amandi:   "Ostatnimi czasy bardzo popularna jest komora hiperbaryczna To całkiem niezły sposób na pozbycie się zmarszczek, ujędrnienie skóry - po prostu odmłodzenie. Niektóre kliniki oferują zabiegi w komorze hiperbarycznej - http://vimed.pl/zabiegi/komora-hiperbaryczna/ - tutaj można sobie o tym zabiegu poczytać. Warto się zdecydować." do artykułu Jak pozbyć się zmarszczek.  (03/10/2011)
amandi:   "Wyobraźcie sobie, ze niektóre kobiety nie mogą liczyć na żaden z tych orgazmów, bo cierpią na anorgazmię. To przykre schorzenie, ale w tym momencie już można temu jakoś skutecznie [rzeciw3działać. Seksuolodzy układają rozmaite terapie, powstało nawet urządzenie medyczne Lady Laser, które dzięki swoim właściwościom stymulacyjnym umożliwia osiągniecie orgazmu. Jak dopadło nas takie schorzenie, to obowiązkowo trzeba temu jakoś zaradzić." do artykułu Typy kobiecych orgazmów.  (21/01/2011)
amandi:   "Raczej nie jestem obowiązkowa, dlatego w moim przypadku regularne stosowanie suplementów i chodzenie na siłownie raczej niezbyt by się sprawdziło. Jeżeli miałabym wybierać, to pewnie zdecydowałabym się na jakiś zabieg, najlepiej w dobrej klinice żeby mieć pewność, że zostanie wykonany dobrze i przyniesie oczekiwane efekty." do artykułu Osiem skutecznych porad na pozbycie się tłuszczu.  (14/01/2011)
amandi:   "Wydaje mi się, że przede wszystkim trzeba zainwestować w dobry kurs, w sprawdzonej i dobrej szkole. W takich placówkach na pewno nauczą nas poprawnego wymawiania poszczególnych fraz, podpowiedzą w jaki sposób zmieniać akcent i tym, samym wyeliminują nasze błędy w wymowie." do artykułu Jak poprawić wymowę języka obcego?.  (04/01/2011)
amandi:   "Ja osobiscie uważam, że pomysł nauki języka angielskiego małego dziecka jest dobry. Zresztą język przydaje się, więc warto zadbać o taka edukację zadbać odpowiednio wcześnie. Niektóre szkoły językowe prowadza kursy, które mogą naszemu dziecku pomóc w przyswojeniu tajników języka, z tego co wiem, to np. Axon czymś takim się zajmuje. Warto w taka edukacje inwestować." do artykułu Jak nauczyć dziecko języka obcego?.  (04/01/2011)
amandi:   "Takie szkolenia wbrew pozorom dają najwięcej. Wydaje mi się, że jest jden z najlepszych sposobów szkolenia swoich pracowników i rozwijana ich umiejętności. Przykładem takiego szkolenia jest np. 'Prawa ręką szefa'- szkolenie prowadzone przez May Agency. Rzecz bardzo dobra, szczególnie dla tych osób, które maja dużo obowiązków i nie potrafią ze wszystkimi sobie do końca poradzić." do artykułu Szkolenia z zakresu umiejętności osobistych.  (23/11/2010)
amandi:   "Ja myślę, że podstawa jest dobra dieta i ruch, jakieś zabiegi ewentualnie tez się sprawdzają. Wydaje mi się, ze jak najbardziej warto w przestrzegać zasad związanych ze zdrowym odżywianiem, bo choroba serca bardzo szybko się rozwija, a głównymi jej sprawcami jesteśmy my sami. Słyszałam, ze doskonale na układ krążenia i serce, co za tym idzie wpływa dieta metaboliczna - stosował ktoś?" do artykułu Profilaktyka chorób układu krążenia.  (18/11/2010)
amandi:   "Teraz chyba najbardziej popularnym zabiegiem, który pozytywnie wpływa na nasza twarz jest mezoterapia, szczególnie ta kwasem hialuronowym. Nie jest to zabieg zbytnio ingerujący w nasz organizm, a efekty są naprawdę fajne. A może ktoś z was słyszał o regeneris? http://www.facebook.com/note.php?note_id=137122453002855 To jest niezły zabieg, a najlepsze jest to, że został uznany za konkurencję botoxu. " do artykułu Jak poprawić wygląd skóry twarzy?.  (03/11/2010)
amandi:   "Zachowanie młodego wyglądu i pełni sił witalnych jest możliwe, ale trzeba się zabrać za siebie. Podstawową rzeczą jest zdrowa dieta, zresztą wystarczy tutaj o tym poczytać http://vimed.pl/zachowaj-mlodosc-sprawnosc-i-witalnosc/ Po lekturze każdy zrozumie, jak duży wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie ma odpowiednia dieta. Mi to dało sporo do myślenia." do artykułu Piękna skóra na co dzień, czyli jak zachować młodość i urodę..  (04/10/2010)
amandi:   "Słuchajcie, chciałabym się was zapytać, czy wiecie coś na temat materiałów z tegorocznego szkolenia Vitale w Polsce. Podobno można je dostać na zlotemysli.pl - czy ktoś z was może zamawiał? Czy to jest coś w rodzaju skryptu ze szkolenia? Warto moim zdaniem coś takiego sobie kupić, bo może się przydać do poszerzenia horyzontów i zmiany myślenia na bardziej pozytywne." do artykułu Prawo przyciągania - odkrywamy prawdę, obalamy mity..  (02/08/2010)
amandi:   "Artykuł niezły, problem który porusza tez bardzo aktualny, szczególnie teraz, kiedy coraz więcej osób walczy z otyłością, różnymi chorobami związanymi z brakiem ruchu. Już od kilku wieków zwraca się uwagę na to, że ruch na świeżym powietrzu to zdrowie i zachęca się ludzi do tego, żeby przynajmniej przez godzinę dziennie spacerowali. Oczywiście nie zawsze pogoda dopisuje, ale nie ma się co zrażać - przecież to dla zdrowia i dobrego samopoczucia." do artykułu Ciało w ruch - zdrowy duch, czyli dlaczego powinniśmy się więcej ruszać?.  (21/04/2010)
amandi:   "Wydaje mi się, że wizyta na basenie przede wszystkim poprawia samopoczucie, nie chodzi nawet o kształtowanie sylwetki, ale o dobry humor jaki ma się po godzinie pływania. Nie czarujmy się, ludzie najczęściej wybierają basen żeby dobrze się bawić, oczywiście wiele osób myśli o kondycji, ale te osoby z reguły są już starsze, zależy im na zdrowiu. Młodsi zazwyczaj idą po to, żeby dobrze się bawić. " do artykułu Dlaczego warto wybrać się na basen.  (21/04/2010)
amandi:   "A czy są jakieś specjalne zalecenia odnośnie stroju do nordic walking? Zamierzam zacząć spacerować z kijami, ale nie mam praktycznie żadnych ubrań sportowych. Znalazłam fajny dresik na tanisport.pl i kupiłabym go już dawno, ale najpierw wole się upewnić, czy aby nie ma jakiś specjalnych wytycznych co do stroju. Byłabym wdzięczna za poradę." do artykułu Nowa moda na bieganie z kijami?.  (21/04/2010)
amandi:   "Wiadomo, że najprzyjemniejsze są takie prace, które wykonujemy z radością. Jeżeli praca nie przynosi satysfakcji, to tak naprawdę ciężko nam się ją wykonuje, a co za tym idzie efekty naszej pracy nie są tak bardzo zadowalające, jak tego chcielibyśmy. Na pewno decyzja o wyborze zawodu musi być przemyślana, nie powinniśmy bagatelizować swoich zdolności i wybierać 'z głową'. Jezeli wybierzemy odpowiedni zawód, to na pewno osiągniemy sukces." do artykułu Najłatwiejsze i najprzyjemniejsze prace świata!.  (14/04/2010)
amandi:   "Przeczytałam artykuł i prawdę mówiąc bardzo to wszystko skojarzyło mi się z Joe Vitale i jego teoria przyciągania. Nie wiem czy słyszeliście o nim, być może znacie go jako autora bardzo popularnej ostatnio książki 'Sekret', na podstawie której nakręcono również film. Bardzo interesujące jest to, co Vitale proponuje, wszystko opiera się właśnie na interakcji ze światem i przyciąganiu. Organizowane ..." do artykułu Czym jest prawo obfitości i jak naprawdę wykorzystać prawo przyciągania?.  (14/04/2010)



Akcje

Informacje podstawowe
Login: amandi
Ranga:
Ost. logowanie: 03/10/2011
Zarejestrowano: 14/04/2010

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 1.852
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 15




© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska