Login lub e-mail Hasło   

amatullah
Wcześniejsze wpisy
amatullah:   "patrz a jak ja bym to napisała to bym miała minus 2 miliony punktów ;) pozdrawiam" do artykułu Heretycy nauki.  (11/05/2010)
amatullah:   "kto mi postawił pałę boi się prawdy i woli kisić się w piekiełku.......... A więc cierp tępa duszo...........śmiech piekielny............" do artykułu Czy student to zwierzę? - czyli batalia pod dziekanatem.  (11/05/2010)
amatullah:   "studiujecie............po co ...........? dla dyplomów i posadek?...............czy dla ...........tego ,żeby coś ... ;) umieć? ja nie mogę studiować ani się uczyć , bo pracodawcy chwalą was chociaż umiecie chodzić po biurze zadartymi nosami.........leczycie kompleksy....dyplomami ........kasa,fura, komóra.......zmuszam was do myślenia.... ale po co ....wy nie lubicie myśleć ..." do artykułu Prokrastynacja, czyli „syndrom studenta”.  (11/05/2010)
amatullah:   "gadasz na innych ,że cwaniaki ,ale sam świecisz przykładem....brawo! ...grunt to wykiwać wszystkich...łał..jesteś bohaterem...................(pisownia specjalna) ........ ;) nie znam takich problemów-to dzięki takim świętym cwaniaków jak wy - macie ....piiiip...szczęście ,że studiujecie sobie bezpłatnie (?) ....mnie na to nie stać........dlatego no problem ..... for me.....mam was ..." do artykułu Czy student to zwierzę? - czyli batalia pod dziekanatem.  (11/05/2010)
amatullah:   "najbardziej kreatywni to NWO i Szatan -Lewiatan w ...apartheidzie... do pracy niewolniczej też potrzebna jest kreatywność,.........żeby przeżyć za 800 zł....i co tego nie premiują?" do artykułu Jesteś kreatywny ? - sprawdź.  (10/05/2010)
amatullah:   "niekoniecznie...ziom...to zależy kto i po co je wymyśla.... może to ci wyżej są słabi i potrzebują ciągłych zasad??.... zwróć uwagę ,że normalni takie rzeczy wymyślają ,że ci zbyt wrażliwi (nie znaczy ,że gorsi) albo też wybitnie inteligentne jednostki ,które mają skłonności do życia i rozmyślań nieograniczających się do małostkowej przyziemności szybko dochodą do paranoii, j ..." do artykułu Racjonalnie o psychiatrii.  (10/05/2010)
amatullah:   "jak napiszę , że między psychopatą a twz. świrusem jest cienka granica, i że ci chorzy są nienormalnie traktowani przez tzw. normalnych... to znowu mój tekst kaput...??? ;) " do artykułu Racjonalnie o psychiatrii.  (10/05/2010)
amatullah:   "jest 6 władzy,ale nie piszę więcej bo masoni moje wypowiedzi kasują- jak rzucasz mięsem to jesteś na wizji ,jak piszesz czy mówisz i to ładnie i logicznie, ba nawet ludzi delikatnie podpuszczasz do rozmowy to cię kasują... pozdrawiam masonów- a i dzięki za bezrobocie i apartheid... ;)" do artykułu "Telewizja kłamie!...".  (10/05/2010)
amatullah:   "dlczego moją dłuższą wypowiedz skasowaliście???? bo za mądrze ? jeszcze chłopaki po studiach by się rozpłakali.. bo co nie wierzę w ta waszą naukę i wyliczenia.... nie mogę nic napisać mądrego ,bo jestem kasowana....... wolny internet -gdzie? " do artykułu Czy wiemy, jak długo przetrwa Unia Europejska?.  (10/05/2010)
amatullah:   "po co się logować skoro na tej stronie samio masoni są........ nie podoba się ,że głupio rządzicie........dobra możecie dalej niszczyć Planete Ziemia, dalej się mordować dla bezwartościowego szmalu ,kasujcie mnie ,bo mnie nie ma/?????? Udawajcie ,że jest fajnie,zaprawdę powiadam wam ,że wasz świat wykituje -może proletariat załatwicie ale wy też nie pociągniecie....... chceci ..." do artykułu Czy wiemy, jak długo przetrwa Unia Europejska?.  (10/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: amatullah
Ranga:
Ost. logowanie: 11/05/2010
Zarejestrowano: 10/05/2010

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 1.872
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska