Login lub e-mail Hasło   

Anarchiusz

Nie wierz w Sacrum ani Profanum wierz tylko w to czego możesz doświadczyć.

Nie wierz w Sacrum ani Profanum wierz tylko w to czego możesz doświadczyć. Co robię kim jestem? "Artysta" w całej krasie ;P , Grafika (oprócz malarstwa), Pisanie (wszystko), Dźwięk (Muzyka, dźwięk 3D itp..) , Sztuki walki (Wschodnie) , sztuka .... jaka tam chcesz w każdej łapki maczam :P Nie jestem dysgrafikiem ani dyslektykiem jednak od podstawówki wysyłany byłem na testy które miały na celu udowodnienie mojej niepełnospr... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Anarchiusz:   "http://www.eioba.pl/a/1q18/co-bylo-pierwsze-jajko-czy-kura " do artykułu Jajo, czy kura?.  (20/10/2017)
Anarchiusz:   "@ykes: spaliny powiadasz...tyle tych spalin że zostają tak wyraźne smugi? to ciekawe naprawde prosze powiedz mi coś więcej na ten temat." do artykułu Kwas protonowy - Czyli z czego składa się CHEMTRAILS.  (13/06/2013)
Anarchiusz:   "Drodzy Eiobianie jeśli wiecie o co chodzi nie komentujcie. Ten artykuł ma na celu obnażenie prawdy o pewnej grupie ludzi i ich ślepej nienawiści skierowanej na bogu ducha winnych ludzi." do artykułu Kwas protonowy - Czyli z czego składa się CHEMTRAILS.  (12/06/2013)
Anarchiusz:   "Dowieść można faktów.... nie można dowieść że coś się nie stanie... może w pobliżu nas nastąpić wybuch gamma i w ułamku sekundy przestaniemy istnieć.. Artykuł ten obala wszystkie teorie mówiące bzdury i zasłaniające się pseudo nauką. I taki był w zamierzeniu. Nie jestem głupiutkim optymistą, czy ignorantem po prostu nie znoszę gdy ludzie dają wiarę totalnym bzdurom. Od zeszłego roku są ala ..." do artykułu Prawda o roku 2012..  (08/06/2011)
Anarchiusz:   "metodą naturalną nie grożącą odwodnieniem... można znaleźć smak (sok, cukier czy przyprawa do smaku.. napój , nektar , mleko itd. itd. ) , temperaturę napoju, które sprawią że dziecko wypije... można podać do jedzenia coś co sprawi że dziecko będzie chciało popić (nic ostrego!!).. a tak poza tym nie sądzę żeby dziecko samo z siebie odmówiło picia gdy będzie go potrzebować... mimo obolałego ..." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (08/06/2011)
Anarchiusz:   "Po przeczytaniu Pana komentarza, zastanawiam się czy ktoś przez przypadek nie dopisał mi jedynki z przodu wyniku w testach na inteligencję ... bo nie ogarniam sensu wypowiedzi, zwłaszcza wiary Boga w kłamstwo Adama, jako przykładu dobroczynności nieszczerości.. ozumiem że kłamstwo nie może istnieć bez Języka, a bez języka nie było by znanej nam dziś cywilizacji... ale czy nie powsta ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (07/04/2011)
Anarchiusz:   "Zarówno samotność wiąże się nierozłącznie i niezaprzeczalnie z cielesnością i zaspokajaniem jej potrzeb, jak potrzeby fizjologii z doborem partnera czy jego odbiorem. Możemy oczywiście bawić się w poprawne politycznie rozważania na temat samotności z wyboru czy porzucenia, rozważać emocjonalne potrzeby mistycznej Ewy... ale Bóg zaprogramował nam potrzebę zachowania gatunku, objawiającego się (dla ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (05/04/2011)
Anarchiusz:   "Ewa z mieszanymi uczuciami przyjęła by pieszczoty Adama zdając sobie sprawę że jedyną alternatywą jest nudna masturbacja? (tak jak większość dzisiejszych niewiast) Przepraszam jeśli uraziłem kogoś swoją szczerością ;) :D" do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (05/04/2011)
Anarchiusz:   "Mógłbym w tym miejscu wdać się w dywagacje na temat szczerość a 'głupota'.. ale nie w tym rzecz. Rzecz w tym że nasza kultura, historia, religie nauczyły nas okłamywać się wspólnie. Od tysiącleci znajdujemy wymówki by nie być szczerym, każdy z nas jest w stanie przytoczyć przykłady dla których to warto być nie szczerym... problem w tym że nie spróbowaliśmy nigdy stałej, niepohamowanej, bez ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (29/03/2011)
Anarchiusz:   "Szczerość popłaca w każdej sytuacji, przez całe życie... naprawdę nie krępujcie się, bądźcie szczerzy. Zwłaszcza wobec siebie samych. Wiem że to trudne zwłaszcza w tak zakłamanym społeczeństwie jakim jesteśmy my Polacy, ale naprawdę spróbujcie... w końcu nawet Biblia nakazuje szczerość. Brak szczerości w naszym codziennym życiu tworzy wyimaginowane relacje z innymi, Wy tego nie widzicie, wasza pod ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (29/03/2011)
Anarchiusz:   "Podoba mi się ten chaos w artykule ;) przypomina mi się, mój pierwszy artykuł i przeżycia z nim związane. Jestem ciekaw jego ostatecznego kształtu jak i dalszych Pani artykułów, niosą ze sobą zapowiedź posmaku siarki i parzącej niczym ogień szczerości . Obawiam się że rozróżnienie chamstwa od szczerości wymaga inteligencji powyżej przeciętnej europejskiej i amerykańskiej. N ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (29/03/2011)
Anarchiusz:   Rekomendacja artykułu Szczerość czy chamstwo?  (29/03/2011)
Anarchiusz:   Głos na artykuł Szczerość czy chamstwo?  (29/03/2011)
Anarchiusz:   "film na ww temat. http://americannewsproject.com/videos/paulsons-140-billion-surprise oraz nowa strona utworzona po połączeniu ANP z HPIF http://huffpostfund.org/multimedia. Fight Club jest jednym z moich ulubionych filmów, niestety w realnym świecie istnienie takiej 'organizacji' jest niemożliwe. Nie wierze w teorie spiskowe, ani spiskowców. Wierze że żaden spisek nie ma pra ..." do artykułu Nieznane oblicza kryzysu ekonomicznego..  (03/02/2011)
Anarchiusz:   "PS: właśnie kliknąłem w odnośnik w mojej własnej pracy jaką jest ten artykuł. NIe to że mam za złe po prostu nie zamieszczałem go tam więc..... polecam kliknąć na odnośniku Paulson by zobaczyć w jaki sposób działa ten pan.. nawet Wikipedia wychwalając Hanka pokazuje wiele z jego niekonwencjonalnych posunięć." do artykułu Nieznane oblicza kryzysu ekonomicznego..  (19/01/2011)
Anarchiusz:   "Przepraszam że nie podam Panu w tej chwili źródeł w postaci odnośników. Jak ostatnio pisałem nie raz, w moim życiu dzieje się zbyt wiele bym miał czas na pisanie i czytanie artykułów, czego niezmiernie żałuje. Postaram się uzupełnić komentarz w najbliższym czasie, tymczasem proszę. Jeśli walka o wiedzę warta jest dla pana poświęcenia własnego czasu, o sprawdzenie w Associated Press, wolnych mediac ..." do artykułu Nieznane oblicza kryzysu ekonomicznego..  (19/01/2011)
Anarchiusz:   Głos na artykuł Jak wytresować ucywilizowanego schizofrenika  (09/09/2010)
Anarchiusz:   "Brązowe karły dołączyły do niewielkiego zbioru tych obiektów odkrytych wcześniej. Temperatury nowo odkrytych karłów wahają się w przedziale od 177 do 327 stopni Celsjusza. (Wiadomość z 09.lipca 2010) http://www.kosmonauta.net/index.php/Badania-kosmosu/Astrofizyka/wise-i-spitzer- na-tropie-brzowych-kartow.html " do artykułu Prawda o roku 2012..  (17/07/2010)
Anarchiusz:   "http://www.eioba.pl/a88750/haarp_pogoda_w_kajdanach" do artykułu Prawda o roku 2012..  (03/03/2010)
Anarchiusz:   "Co do HARP http://www.eioba.pl/a88750/haarp_pogoda_w_kajdanach. życzę miłej lektury." do artykułu Prawda o roku 2012..  (03/03/2010)
Anarchiusz:   "Przepraszam żeby móc powiedzieć coś na ten temat muszę zapoznać się z w.w artykułem. Niestety przez ostatni rok mam wiele na głowie, nie za bardzo mam czas czytać czy pisać artykuły. Proszę o cierpliwość postaram się odpowiedzieć w najbliższych dniach. Co do widoczności Nibiru na niebie> Jeśli obiekt ten miałby być tak duży jak w przepowiedniach (w różnych źródłach od wielkości ..." do artykułu Prawda o roku 2012..  (03/03/2010)
Anarchiusz:   Głos na artykuł Na czym polega spisek.  (27/02/2010)
Anarchiusz:   Głos na artykuł Czy są na to dowody?  (27/02/2010)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 26 27
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: anarchiusz
Ranga:
Ost. logowanie: 04/02/2019
Zarejestrowano: 25/03/2008

Statystyki
Punkty: 600.816
Wyświetlenia artykułów: 589.742
Obserwujący użytkownicy: 24
Odwiedziny profilu: 20.394
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 172
Komentarze: 462
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska