Login lub e-mail Hasło   

anrii
Wcześniejsze wpisy
anrii:   "@Teresa Rembielińska: To wspaniale Pani Tereso. Ciesze się bo jest Pani na dobrej drodze. Jeszcze sporo tematów do zgłębienia, łącznie z tymi o których pisze Liga... A tyle w nich PRAWDY ile w tym że szczepionki są trjące GMO szkodliwe. Zgadzam się z tym co pisze Liga... a przekonałem się o tym na własnej skórze razem ze swoją rodziną." do artykułu Władysław Bartoszewski - kontakt operacyjny ambasady Izraela.  (19/02/2013)
anrii:   "@Teresa Rembielińska: Rozrodczość.. ale taka świadoma, duchowa, naturalna w domu, bez szczepionek czy taka stadna, wymuszona w szpitalu, ze szczepionkami i żywcem przeciętą pępowiną ? " do artykułu Władysław Bartoszewski - kontakt operacyjny ambasady Izraela.  (19/02/2013)
anrii:   "''PRAWDA'' zależy od tego na jakich fundamentach systemowych zostaliśmy wychowani przepraszam wytresowani. Ciężko jest dopuścić do siebie PRAWDE i spojrzeć na świat obiektywnie ponieważ wiąże się to z zawaleniem fundamentów zapisanych w naszym umyśle a puźniej trzeba się w tym wszystkim odnaleść. Dlatego np. Pani Teresie jest tak ciężko uwieżyć w inny stan rzeczy. Tak jak z moim ojcem choćb ..." do artykułu Władysław Bartoszewski - kontakt operacyjny ambasady Izraela.  (19/02/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: anrii
Ranga:
Ost. logowanie: 19/02/2013
Zarejestrowano: 19/02/2013

Statystyki
Punkty: 12
Odwiedziny profilu: 1.285
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska