Login lub e-mail Hasło   

aragz
Wcześniejsze wpisy
aragz:   "A co jeśli osoba zmarła miała kredyt i nie zdążyła go w pełni spłacić, a posiadała ubezpieczenie kredytu na wypadek śmierci? Ubezpieczyciel pokrywa całe to zadłużenie na koncie?" do artykułu Gdy trzeba przejąć konto bankowe.  (02/11/2018)
aragz:   "W oszczędzaniu najważniejszy jest motyw. Jeśli posiadamy przed sobą konkretny cel do oszczędzania, to łatwiej będzie nam odłożyć pieniądze. Jeśli myślimy o oszczędzaniu, a nie o inwestowaniu to specjalnie bym tu nie główkował i założył jakieś w miarę rozsądne konto oszczędnościowe z dobrym oprocentowaniem. Lokaty terminowe na dzień dzisiejszy niestety nie posiadają oprocentowania które przyciągało ..." do artykułu Jak mądrze oszczędzać?.  (27/09/2018)
aragz:   "A ja zawsze miałem tak że mnie właśnie kredyt mobilizował do dalszej pracy i od momentu kiedy tylko ukończyłem 18 lat. Wtedy właśnie znalazłem moja pierwszą pracę, dzięki której kupiłem pierwszy komputer, pierwszą wieże hi-fi a nawet otworzyłem po kilku latach działalności. Ale wszystko to było możliwe dzięki pożyczce, tyle że ja miałem tą możliwość że zakładowej i nie oprocentowanej. Dzisiaj już ..." do artykułu Życie na kredyt.  (31/01/2017)
aragz:   "Moim największym planowaniem finansowym jest oszczędzanie, podstawą jest to by wszystko co zarabiamy nie było wydawane tego samego miesiąca a by można było co nieco z tego odłożyć. Oczywiście, zdaję sobie sprawę że ciężko tego dokonać jeśli spłacamy jakiś duży kredyt czy inne zobowiązania. Zauważyłem jednak że sporo można zaoszczędzić szczególnie wtedy, kiedy ustalimy sobie jakiś konkretny cel osz ..." do artykułu Jak planować finanse osobiste?.  (20/10/2016)
aragz:   "@barbara9999: Jeszcze chwilka i co raz więcej firm będzie zakładana i przenoszona do innych krajów. Nawiązuje to oczywiście do podatków które mają zostać wprowadzone w 2018 roku. Jeśli faktycznie będą one w takiej postaci jak nasz rząd planuje obecnie to większość firm będzie przenosić się o takich państw jak Czechy gdzie kwota wolna od podatku wynosi ok 10 000 zł, nie wspominając już o niższych k ..." do artykułu Jak założyć własną firmę - krok po kroku.  (18/10/2016)
aragz:   "Ja również staram się nie interesować polityką, ale w obliczu tego co dzieje się w naszym kraju, nie można nie zabrać swojego głosu.. Miało być lżej dla osób prowadzących działalność a co się dzieje? Kwota wolna od podatku nie podniesiona i nie wiadomo co się z nią stanie od grudnia tego roku? To jednak nie wszystko ponieważ co raz głośniej słychać o nowych podatkach których wprowadzenie przewidyw ..." do artykułu Polska za(k)łamana....  (17/10/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: aragz
Ranga:
Ost. logowanie: 02/11/2018
Zarejestrowano: 17/10/2016

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 689
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska