Login lub e-mail Hasło   

ARTURMAJEWSKI
Wcześniejsze wpisy
ARTURMAJEWSKI:   "Przyjmując naukową miarę prawdopodobieństwa do istnienia Boga zawsze wynik będzie pozytywny gdyż nasza wiedza jest coraz większa i widzimy nie tylko nieskończony nasz wszechświat ale domniemanie istnienia innych wszechświatów i wymiarów jest bardzo duże .Wobec powyższego im większa wiedza tym wiara powinna być silniejsza a skoro tak nie jest to potwierdza istnienie szatana ." do artykułu Jak określić tego, który jest wieczny....  (06/12/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Nie mam zielonego pojęcia w tych tematach ale wydaje się oczywistym że skoro jest dobro i zło , niebo i piekło ,materia i antymateria ,energia o ładunku dodatnim i ujemnym t musi być taki sam system energii ciemnej i jasnej ." do artykułu Po co wymyślono ciemną materię i ciemną energię..  (23/11/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Europa wzorowała się na demokracji Greckiej która upadła z powodu własnej pychy i biurokracji .Niestety nas czeka taki sam los." do artykułu Czy wyborcy są równi ?.  (22/11/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Bardzo optymistyczny artykuł lecz rzeczywistość wygląda inaczej .Najczęściej porażka kończy się komornikiem, załamaniem nerwowym, sądem lub samobójstwem ." do artykułu Porażka jest matką sukcesu - coś dla podłamanych bizneswoman i nie tylko.  (16/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Jeśli się połączy konieczność różnych zabiegów i ceny usług medycznych to wydaje się że w systemie nie ma pieniędzy,jednak to nieprawda .Gdyby tak było powstałby cennik usług ,lecz w mętnej wodzie można zdefraudować większe kwoty ." do artykułu In vitro - palący problem.  (13/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Z marszu mogę mu zarzucić niepodpisanie Karty Praw Podstawowych która chroni obywatela i jego własność a urzędnik ma służyć obywatelowi wszelką pomocą bez względu na koszty." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (12/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Jeśli mówimy o uczciwości to jest jeszcze gorzej .Czy można nazwać uczciwym postępowaniem patrzenie jak umiera chory człowiek bo durny urzędniczyna nie chce dać zezwolenia na zażycie leku w innym kraju ogólnie dostępnego. Takie postępowanie to MORDERSTWO ." do artykułu In vitro - palący problem.  (12/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "W całym artykule głównie chodzi o pieniądze .Ale jak obywatel bez żadnych praw do opieki zdrowotnej w swoim kraju może coś wyegzekwować z NFZ jeśli nawet za granicą ich gwarancje nie są uznawane." do artykułu In vitro - palący problem.  (12/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   Głos na artykuł Co buddyzm myśli o chrześcijaństwie  (11/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Chyba jednak stalinizm gdyż za 2 lata rodzice nie będą mogli wychowywać dzieci które od 5 roku życia będą obowiązkowo wychowywane w przedszkolu.Stalin mógł o tym tylko pomarzyć ." do artykułu Pamiętnik postępowej Europejki.  (10/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "i smieszno i straszno ' tak właściwie nie wiadomo czy to demokracja czy stalinizm ." do artykułu Pamiętnik postępowej Europejki.  (09/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Szacunek,jaki okazywany jest władzy zależny jest od szacunku jaki władza okazuje tym najbardziej nieporadnym,niewykształconym osobom w państwie." do artykułu Rynsztok.  (06/07/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Bardzo górnolotny wywód lecz ma się nijak do sytuacji w Grecji a niedługo w całej Europie." do artykułu Wpływ doboru strategii inwestowania w płynne aktywa na wyniki przedsiębiorstwa.  (30/06/2010)
ARTURMAJEWSKI:   "Mając dziecko,najlepiej jest przekonać urzędników iż jest ono lekko upośledzone aby nie było pretekstu do jego odebrania a samemu zgrywać rodzinę patologiczną i wtedy nikt się nie czepia jak wychowuję swoje dziecko." do artykułu Napluc ci w gębę tatusiu?.  (30/06/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: artur8
Ranga:
Ost. logowanie: 06/12/2010
Zarejestrowano: 30/06/2010

Statystyki
Punkty: 34
Odwiedziny profilu: 1.563
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 17
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska