Login lub e-mail Hasło   

arturek
Wcześniejsze wpisy
arturek:   "W takim razie, jeśli poprzez nasz mózg możemy takie ślady nas szyi wywołać to znaczy, że ezoterycy wszelkiej maści mówią prawdę o olbrzymich jego możliwościach. " do artykułu Paraliż senny.  (18/05/2007)
arturek:   "Artykuł wart przeczytania i jako podsumowanie można by dodać tabelkę określającą zawartość związków mineralnych w wodzie kranowej i wodzie stołowej również butelkowanej. Oczywiście i prawdziwej wody mineralnej, którą to pijemy w uzdrowiskach a posiada ona niekwestionowane właściwości lecznicze. Być może czytelnicy tego artykułu zrozumieliby bardziej, dlaczego „Jesteśmy nabijani w butelkę” Tak na marginesie widać, że autor napracował się nad tym artykułem. " do artykułu Jesteśmy nabijani w butelkę.  (18/05/2007)
arturek:   Głos na artykuł Jesteśmy nabijani w butelkę  (18/05/2007)
arturek:   "Od razu po poprawkach artykuł nabrał nowego blasku. Teraz jest bardziej zrozumiały. " do artykułu Feng shui sztuka aranżacji przestrzeni.  (10/05/2007)
arturek:   "Artykuł dobry z tym, że można by było po poprzednich artykułach spodziewać się więcej komentarzy autora. Rzeczywiście na polskim necie jest pustka o Tarabiczu. Parę artykułów podobnych do tego i nic więcej. " do artykułu Los świata w przepowiedniach Tarabicza..  (10/05/2007)
arturek:   Głos na artykuł Los świata w przepowiedniach Tarabicza.  (10/05/2007)
arturek:   "Bardzo trafne i rzeczowe przemyślenia autora. Podzielam zdanie racjonalisty dodam jeszcze od siebie, że lepsze to niż pańskie artykuły o feng shui. Chyba sztuka ta już się trochę przejadła. " do artykułu Świadomość człowieka?!.  (04/05/2007)
arturek:   Głos na artykuł Świadomość człowieka?!  (04/05/2007)
arturek:   "Taką samą rośliną dawno zapomnianą jest „żyworodka”, która rozmnaża się szybko a pożytku jest, co niemiara. Można ją dodawać do sałatek a także przykładać na rany. Można ją nabyć poprzez Internet drogą wysyłkową i wystarczy w google wklepać jej nazwę. Na rany nawet rozległe sprawdziła się niesamowicie a gdy bolał mnie ząb okazało się ze jest lepsza od jakichkolwiek tabletek. Uśmierza bul prawie natychmiast. Można ją sadzić w ogrodzie lub na parapecie w doniczce. " do artykułu Rewelacyjne listki!.  (02/05/2007)
arturek:   "Filozofia to jedno a obecne potrzeby to całkowicie odrębne zagadnienie. " do artykułu Feng shui sztuka aranżacji przestrzeni.  (02/05/2007)
arturek:   "Niestety nastały już czasy gdzie żałujemy swojej rabunkowej działalności. Topniejące lodowce, zatruta woda i atmosfera. Tego nie da się odkręcić. Dlatego też być może jest taka cykliczność katastrof na naszej ziemi. Być może stwórca wiedział, że co 12 tysięcy lat człowiek tak zdewastuje ziemię i trzeba będzie potrzebne samooczyszczenia do jej ponownego zregenerowania. Czytając takie artykuły robi ..." do artykułu Zagrożenia czasu pokoju wynikające z działalności człowieka.  (02/05/2007)
arturek:   "Kilka razy miał być już koniec świata i co?! Żyjemy nadal. Jednak, gdy przeczytamy większość przepowiedni coś jakby niepokój zaczyna dręczyć człowieka. Gdybyśmy nawet wiedzieli, kiedy będzie ten koniec nie dowiemy się na pewno. Władcy narodów nie dadzą nam o tym znać, ponieważ panika byłaby gorsza od klęski, która nas czeka. Lecz gdzie uciec, aby uniknąć śmierci. I po co jeśli czytamy w przepowied ..." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (02/05/2007)
arturek:   "Panie Mirosławie najgorsze jest to, że sami prowadzimy dzieci do tego przybytku dobroci i organizujemy im przyjęcia imieninowe czy urodzinowe. Jako rodzice odpowiedzialni jesteśmy za pociechy a wolimy, aby tam poszły gwoli naszej wygody lub braku czasu. To, że reklamują smaczne dania to świństwo, lecz to my odpowiedzialni jesteśmy za nawyki żywieniowe. Być może powinniśmy powrócić do nawyków żywie ..." do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (02/05/2007)
arturek:   Głos na artykuł Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?  (02/05/2007)
arturek:   "Nie ma się, co dziwić, że frytki usmażone w domu nie smakują, ponieważ nie mają takiego smaku jak w McD. Co gorsza, gdy już raz zasmakujemy takich frytek z dodatkami lub innych nafaszerowanych smakołyków to wciąż poszukujemy takiego a nie innego smaku? Czyżby z papierosami było tak samo. " do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (26/04/2007)
arturek:   Głos na artykuł Czy demony naprawdę istnieją?  (26/04/2007)
arturek:   "Był już w historii ludzkości okres, który nazywano wiekiem rozumu. W ten sposób jak wiadomo charakteryzowano oświecenie. Nazwa ta była ze wszech miar słuszna, ponieważ w okresie tym dynamika rozwoju cywilizacji ludzkiej była znaczna i stale rosła w odróżnieniu od wcześniejszej epoki….Dawno nie czytałem takiego komentarza, dlatego dodaję panu swoje punkty. Nie za artykuł (podobał mi się) lecz za komentarz. " do artykułu Feng Shui - filozofia czy nauka?.  (26/04/2007)
arturek:   "Jak widać prawdy nikt nie chce się dowiedzieć? Acz to jest prawda w obecnych czasach? To informacja przekazywana bez komercji a jedynie gwoli informacji. Bardzo dziękuję za ten artykuł i polecam wszystkim. " do artykułu Kamienne dyski dropa.  (21/04/2007)
arturek:   Głos na artykuł Kamienne dyski dropa  (21/04/2007)
arturek:   "Trochę przykrótki ten artykuł i brak zakończenia niemniej jednak po przeczytaniu książki „Zakazana archeologia” musielibyśmy historię ludzkości trochę przesunąć w głąb. O parę milionów lat bez odwoływania się do obcych ponieważ wcześniej istniały cywilizacje przewyższające nas swoją techniką. " do artykułu Antikythera.  (21/04/2007)
arturek:   "Mundurki nic nie wnoszą tak jak sam minister oświaty pan G." do artykułu Podzielony mózg, czyli o dwóch półkulach.  (21/04/2007)
arturek:   "Opiekun czy anioł opiekujący się tobą jest zawsze i wszędzie tam gdzie ty jesteś. Taka jest jego rola tak jak pisze w komentarzu Mazur. Natchnienie przychodzi w tedy, gdy jesteś gotów na oświecenie, czyli wyrazisz taką chęć. Czyli wyrwiesz się z kieraty nazywanego dumnie cywilizacją i spojrzysz w głęboko w samego siebie. Jesteśmy cząstką boga jak mówi biblia, dlatego on jest w nas a my w nim. " do artykułu Energia miłości.  (21/04/2007)
arturek:   "Bardzo dobry artykuł, który ukazuje możliwości obrony przed atakiem energetycznym. Powinien być częściej czytany. " do artykułu Ataki energetyczne, rodzaje, obrona.  (21/04/2007)
arturek:   "Psy dokładnie widzą, kto jest zły a kto dobry. Tak jakby wiedziały, o czym myśli człowiek lub, jaki on jest. Jak ja wychodzę przed dom wkurzony to moje psy nawet nie pomachają ogonem? Myślę, że widzą więcej i czują niż sami sądzimy. Moje koty nie patrzą na mnie tylko obok mnie i dopiero później podchodzą się „pomiziać”. Tak jakby widziały moją aurę i to, co jest obecnie w niej zapisane. Czasami bawią się z kimś lub czymś, kogo nie widać jednak one zachowują się tak jakby ktoś tam był. " do artykułu Czy zwierzęta posiadają zdolności paranormalne?.  (21/04/2007)
arturek:   "Racjonalne wytłumaczenie działania klątwy sugeruje… myślę lub sądzę, że jakiekolwiek racjonalne podejście do klątw nie ma żadnego sensu. Jak dotąd nierozwiązany jest problem (może się mylę) przekazu telepatycznego i jego wpływu na zachowanie człowieka? Z tego, co wiem to Rosjanie opracowali urządzenie, dzięki któremu możliwe jest wywołanie zawału serca czy innych dolegliwości. Amerykanie pracowali ..." do artykułu Klątwa Narodu.  (21/04/2007)Akcje

Informacje podstawowe
Login: arturek
Ranga:
Ost. logowanie: 18/05/2007
Zarejestrowano: 21/04/2007

Statystyki
Punkty: 4.394
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 4.187
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 21
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska