Login lub e-mail Hasło   

Artur Jan Milicki

Przeszłość i teraźniejszość są zawsze najlepsze. Tylko najlepsze czeka na mnie zatem w przyszłości. Cierpię, gdy myślę inaczej.

Mąż, ojczym, ojciec… człowiek, myśliciel, wizjoner, ekolog, społecznik, weganin… Fascynuje mnie wolność, szczęście, zdrowie - we wszelkich możliwych wymiarach i aspektach. Uwielbiam sluchać, odczuwać, doświadczać, obserwować, mówić, pisać, dzielić się, przyjmować, żyć pełnią życia, doświadczać głębokiego szczęścia...Wcześniejsze wpisy
Artur Jan Milicki:   Głos na artykuł Filmy, które odmienią twoje życie  (28/11/2010)
Artur Jan Milicki:   Głos na artykuł Dlaczego warto pisać Pamiętnik?  (28/11/2010)
Artur Jan Milicki:   "Tak, to prawda. Wolność i technilogia! Tylko co zrobić by społeczeństwo stało się tego świadome? Może dać przykład funkcjonowania takiej mikro społeczności? Może pokazać samemu sobie i innym że można żyć inaczej, że samowystarczalność w Polskich warunkach jest możliwa..." do artykułu Koleś zbudował fajny domek za 10 tys zł.  (28/11/2010)
Artur Jan Milicki:   Głos na artykuł Ranny w wypadku kościelnym 1  (27/11/2010)
Artur Jan Milicki:   Popularny artykuł: Koleś zbudował fajny domek za 10 tys zł  (27/11/2010)
Artur Jan Milicki:   Głos na artykuł Czy woda może być JEDYNYM lekiem?  (10/09/2010)
Artur Jan Milicki:   Obserwuje użytkownika: Tanda  (24/07/2009)
Artur Jan Milicki:   Popularny artykuł: Historia degradacji ludzkiej wolności  (18/04/2009)
Artur Jan Milicki:   "Dzięki Tomku, ciekawe spostrzeżenia... Byłoby wspaniale żeby wszystko co nazywa się “wiedza” było tylko i wyłącznie “prawdą”. teraz kilka innych przykładów Kto ma największą wiedzę na temat języka programowania np. “c++” – autor – osoba, która ten język stworzyła. Kto ma największą wiedzę na temat działania komputera np. “toshiba” – producent i ..." do artykułu Czy wiara i wiedza mogą iść ze sobą w parze?.  (12/04/2009)
Artur Jan Milicki:   "Ciekawy i rzeczowy komentarz – dziękuję. Przeczytałem dokładnie 30 akapit, oraz akapity kolejne. Tak, rzeczywiście może to wyglądać na zabieg retoryczny. Ale czy jest nim naprawdę? Czy to, o czym pisze Darwin jest faktem, czy tylko i i wyłącznie przypuszczeniem, teorią, wiarą. Ci którzy w tą teorię UWIERZYLI nazwali ją WIEDZĄ. Ok, niech tak będzie. Ale czy te ..." do artykułu Czy wiara i wiedza mogą iść ze sobą w parze?.  (31/03/2009)
Artur Jan Milicki:   Głos na artykuł Prawda o roku 2012.  (13/02/2009)
Artur Jan Milicki:   Popularny artykuł: 4 przyczyny naszego bólu, cierpień i trosk  (17/01/2009)
Artur Jan Milicki:   "@ Kajsza Tak. Często w życiu zdarzało mi się kłamać i oszukiwać innych – To prawda. Jak każdy człowiek, ja również popełniam błędy, ulegam iluzji, mam niedoskonałe zmysły oraz skłonności do oszukiwania innych. Z całego serca pragnę jednak być prawdomównym, prostolinijnym i szczerym tak dalece jak to tylko możliwe. Wierzę, że tylko wtedy gdy jestem prawdomówny jestem całkowicie wolny od stra ..." do artykułu Wykrywacz Religijnej Manipulacji – program antywirusowy dla umysłu..  (03/01/2009)
Artur Jan Milicki:   "Kajszo, mój poprzedni post jest szczerą prośbą o wyjaśnienie Twojego pytania, które jest dla mnie obecnie niezrozumiałe. Nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie, któregonie rozumiem. Według mnie prośba o wyjaśnienie pytania jest okazaniem szacunku osobie pytającej. Czyjekolwiek słowo pisane bądź mówione może być dla mnie jakąś inspiracją, Więc teoretycznie inspiracją dla ..." do artykułu Wykrywacz Religijnej Manipulacji – program antywirusowy dla umysłu..  (03/01/2009)
Artur Jan Milicki:   "Nie za bardzo rozumiem to pytanie. Objawienie czego? Objawienie komu? Objawienie przez kogo? Co rozumiesz przez słowo Objawienie? Czy mozesz proszę odnieść się do jakiejś mojej konkretnej wypowiedzi, w której określiłem już coś co Prema Dharmin napisał jako objawienie?" do artykułu Wykrywacz Religijnej Manipulacji – program antywirusowy dla umysłu..  (03/01/2009)
Artur Jan Milicki:   "Nie wiem kto kryje się za nickiem Prema Dharmin. ale wiem na pewno że: - W rankingu autorów Prema Dharmin jest na pierwszym miejscu, dlatego pozwoliłem sobie żartobliwie (i chyba ten żart został odebrany jako żart) nazwać go największym rekinem. - Wiele z jego tekstów podoba mi się, choć muszę przyznać że przeczytałem tylko ich niewielki odsetek. - po lekturze kilku art ..." do artykułu Wykrywacz Religijnej Manipulacji – program antywirusowy dla umysłu..  (03/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: govinda
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 05/02/2014
Zarejestrowano: 27/09/2008

Statystyki
Punkty: 128.013
Wyświetlenia artykułów: 123.549
Obserwujący użytkownicy: 14
Odwiedziny profilu: 12.369
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 79
Komentarze: 55
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska