Login lub e-mail Hasło   

Remigiusz Fajfer
Wczoraj
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Odwrócone Stoły  (10 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Masz rację." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Jakoś tak mam wrażenie, że dyskusja zaczęła zmierzać donikąd. Zdaje mi się, że temat jest już wyczerpany, ale jak masz ochotę, to ja nic już nie poradzę." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: W tych czasach ten numer by już nie przeszedł. Jest jednak coś w pokoleniu dzisiejszych czterdziestolatków, że nigdy do końca nie dojrzeli i czekają na swój czas - młodzież czasów gimnazjum, czyli pokolenie 2.0 (smartfony, cukrzyca i plastikowy rap) tego już nie zrobi. Świat skazany jest na 'świeżą krew', która trochę już zmurszała. Jeśli jednak chcesz zrobić dobrze wielu, to powiem Ci - jedno się nie zmienia - sam zapłacisz za to największą cenę." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: To co powiedziałeś jest postawą recenzenta." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "Nie widziałem. Obejrzę. Dzięki." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: A tak na serio, to jeśli wielu uważa Cię za niereformowalnego, to najprawdopodobniej masz coś do udowodnienia. Odkryj co i brnij do tego, aby to udowodnić. Jak to zrobisz, będziesz miał w sobie wartość, której nikt nie zdoła zanegować. Nawet Ty. Problem tkwi w tym, że świat nie wspiera realnie nikogo na tej drodze. Innymi słowy, jeśli Ci się to uda, to przypadkiem. Jest taki n ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@szubrawiec: Myślałem o tym, co mówiłeś. To, że i im gorzej, tym lepiej to chyba nie dobrze tak uważać. Ale na pewno warto wychodzić z założenia, że 'jak się popieprzy, to się polepszy'." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: Jak znajdziesz odpowiedź, to daj mi znać." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@szubrawiec: Nie dworuję - próbowałem być sympatyczny, bo Pan też chyba nie miał złych intencji. A z tym podcinaniem skrzydeł? No właśnie. Trudno mi się w wielu kwestiach zgodzić z opcją prawicową, ale jest coś takiego jak hierarchia i drabina społeczna. Nie potrafimy funkcjonować inaczej, jak tylko siadać na konkretnej gałęzi drzewa i obsrywać wszystkich tych, którzy siedli niżej. Niestety, co by ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@szubrawiec: Dzięki ;), ale ja chcę z pisania zrobić sobie chleb powszedni, a każdy chleb ma swój smak. Pierwszą książkę, którą chcę komercyjnie wydać będzie książka o Fizyce. Dzięki za przestrogę, ale czasem po prostu o wiele bardziej chce mi się usiąść i powalczyć z wiatrakami w necie, niż we własnej głowie. Dałem plusa, bo ciepło odebrałem Pana sugestię. Za klasykiem - zdrowi ni ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: Wszyscy jesteśmy pod kreską - jedni bardziej, inni mniej, a niektórzy na siłę ją próbują przekroczyć przez utożsamianie się z jakąś grupą. Ja tylko tak spytam - po co Ci to? Po co Ci wracać do takich tematów - masz fajnie zakręconą jazdę z tymi telefonami, czemu nie skupisz się na jakichś wynalazkach i twórczości. To, że niektórzy, co byś nie zrobił, powiedzą, że Ci odbija - i połasz ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (2 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "Zwierzęta dzielą się na rasy, ludzie nie (rośliny i grzyby też nie). Nie można mówić o czymś takim jak gatunek ludzki, jesteśmy rodzajem, który dzieli się na grupy etniczne - społeczności związane geograficznie umową społeczną. Grupy etniczne najczęściej przez izolacjonizm i szlaki przepływu kapitału opracowywały swój kształt - również w tradycji, ale też zgodnie z pewną wizją, jakby to powiedzieć ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Nie twierdzę, że nasz kolega jest materiałem na Noblistę, ale to nie jest portal dla zawodowych pisarzy, którzy na przykład promowaliby tu swoją twórczość. Pisze, bo może. Twoja rola i rola Hamiltona jest jak widzę taka, że próbujecie być w tym wszystkim drapieżnikami. To normalne, że zawsze się tacy znajdą, bo bez takich adwersarzy nikt nie byłby w stanie się rozwijać - Ty próbujesz go ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: Jestem za, zwłaszcza, że np. ACTA 2 i RODO bronią korporacje przed grabieżą i izolują jednego obywatela od drugiego - jednostka ma coraz mniej praw. Nikt jednak nie broni jednostki przed korporacjami. Jeśli korporacja coś stworzy, to mniej więcej wiem jak to działa - profesjonaliści często mówią 'czasem oszukiwanie jest okay' i 'inspirują się' materiałem amatorskim, którego nie kupil ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Polacy zajmują się różnymi problemami - istotnymi i nie istotnymi - ryzyko robienia czegoś jest takie, że większość z tego, co robimy jest do tarcia chrzanu. A to o czym pisałem to biznes. W biznesie nie sprzedaje się prawdy, bo bycie skutecznym to zawsze złamanie pewnych zasad, ani też nie sprzedaje się kłamstwa. Tego nikt nie kupi. Sprzedaje się mit - 60% prawdy i 40% kłamstwa - mniej ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Z tym telefonem to akurat bardziej imponuje, niż to śmieszne, bo mu się chce. Kiedyś oglądałem bogatego faceta po pięćdziesiątce, Polaka, który uciekł z wojska, poszedł do legii, potem wrócił - oczywiście odsiadka, ale nie wiedział co ze sobą zrobić i miał marzenie, żeby oświetlać budynki. Jakoś uzbierał parę groszy, skonstruował sobie lampę i poszedł nocą na ulicę i zaczął rąbać promien ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: P.S. Na YouTube jest ktoś taki jak Janusz Zagórski. Prowadzi ntv. Kolo autentycznie chce zrobić państwo w państwie, czyli 'Republikę Ślężańską' - chce wprowadzić swoje pieniądze do obiegu, uczyć rolników itp itd. To dopiero kolo! Wejdź na jego kanał, to zobaczysz prawdziwą zbieraninę ludzi zgwałconych przez kosmitów, ezoteryków i speców od spisku watykańskiego. Zrobi mu kto co? Nie. Do t ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Powiem ogólnie - jak mi ktoś podpada, to nie stronię od używania sobie, ale to co mówi ten kolo nie wydaje mi się jak na razie takie niebezpieczne - przynajmniej nie w stosunku do mnie. CDA nie oglądam, bo ten portal jest tylko fikcyjnie legalny i kiedyś się o tym przekonałem, bo jak korzystałem z legalnego portalu, który wykorzystuje cookies, to mi przez CDA ten portal się zblokował. 'Ż ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Jeśli chodzi o komentarze, to dyskutuje Hamilton z nse, więc też nie rozumiem." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: No przeczytałem ten artykuł, tyle że nie rozumiem co do tej dyskusji wnosi artykuł o cechach złota?" do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Serpico: Czemu... fajna dyskusja." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: Stworzyłeś bardzo fajny konstrukt logiczny, który wyszedł również z dyskusji. Nie wiem, po co to negować. Każdy problem jest szansą, ale nie powinniśmy próbować rozwiązywać ich wszystkich, a czasem najlepszym rozwiązaniem problemu jest zaprzestanie próby jego rozwiązywania. To, co napisałeś o Polakach... hmmm. Kiedy kandydowałem w wyborach samorządowych 2010 jeden bardzo wpł ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: Dokładnie. Tyle, że sam PROBLEM jest na tyle ogólną abstrakcją, że pasuje prawie do każdego aspektu naszego życia - my Polacy bardzo często mówimy, że coś jest problemem, podczas gdy na przykład w USA takie zachowanie nie jest akceptowane. Poniekąd problemy są i trzeba umieć sobie z nimi radzić. Moim celem było podanie 'przepisu' na to, aby zmotywować ludzi, którzy uważają, ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@pokrzywiony: To, że każdy problem jest szansą na rozwinięcie własnych możliwości jest bardzo w duchu tego, co napisałem. To bardzo fajna uwaga. Problem w tym, że jeśli zignorujesz tą szansę, to problem nie zignoruje Ciebie - przeważnie. Jeśli ktoś jest gruby i zacznie ćwiczyć, to osiąga lepsze rezultaty, niż chudy, który ćwiczy tak samo - to fakt naukowy stwierdzony przez niemieckich naukowców. P ..." do artykułu Czy to problem, czy raczej szansa?.  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: aspagnito
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 23/06/2010

Statystyki
Punkty: 28.359
Wyświetlenia artykułów: 280
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.730
Przeczytane artykuły: 8
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 137
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska