Login lub e-mail Hasło   

Remigiusz Fajfer
Wcześniejsze wpisy
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton: Dobrze. Jeśli przyjmujesz propozycję, to ja warunki biorę na siebie. Przez rok czasu, do powiedzmy około 1 września nie będę tu publikował. Jeśli mylę się, przyznam się, wykasuję wszystkie moje artykuły i zapomnę o eiobie. Nie będę już tu nic publikował." do artykułu O tym jak banki wywołują dziś KRYZYS w Polsce!.  (30/08/2018)
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton: Mam propozycję. Bo widzę, że się nie dogadamy... Zamroźmy tą dyskusję na rok. A potem pogadamy. Co?" do artykułu O tym jak banki wywołują dziś KRYZYS w Polsce!.  (30/08/2018)
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton: Wprowadzasz ludzi w błąd. Bo jak jest źle, to nie znaczy, wyłącznie tyle, że jest gorzej. Może też oznaczać, że było gorzej, jest źle, ale już lepiej. Wzrost mamy na poziomie nie prawie 4%, ale dokładnie 5,2% za pierwszy kwartał i 5,1% za drugi kwartał. To też przekłamanie. Bezrobocie rzeczywiście jest najniższe, a to, dlaczego banki wywołują ten kryzys - czytaj ze zrozumieniem. Wyraził ..." do artykułu O tym jak banki wywołują dziś KRYZYS w Polsce!.  (30/08/2018)
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton: Ty idź z tą swoją radosną twórczością do specjalisty. Naprawdę. Widzisz świat to nie tylko Internet. Jakbyś pojechał na wczasy nad morze, a nie tylko grzebał w Internecie, to zauważyłbyś ile się nad samym morzem nabudowało, a to, że jest boom budowlany biorę z tego, że mam znajomych posiadających firmy budowlane, którzy głośno o tym mówią. Mówią też, że pokłosiem boomu budowlanego jest ..." do artykułu O tym jak banki wywołują dziś KRYZYS w Polsce!.  (30/08/2018)
Remigiusz Fajfer:   "@Dyl Sowizdrzał: Zresztą pokaż mi tą książkę, w której coś z tego jest napisane. Oprócz inspiracji książkami Tony Buzana przy tworzeniu listy 30 rzeczy, które trzeba zawrzeć w informacji, aby była zapamiętana - nie znajdziesz publikacji mówiącej o czymkolwiek z tego, co napisałem. Piszę w formie dogmatycznej, a że mam umysł indukcyjno-analityczny, łatwiej jest mi formować tezy, które sprawdzam na własną rękę." do artykułu Copywriter Stulecia.  (09/04/2018)
Remigiusz Fajfer:   "@Dyl Sowizdrzał: Krytyka, może być... tyle że treść nie jest książkowa - wszystko to jest mojego autorstwa. Dwadzieścia lat pracowałem, żeby coś takiego wymyślić i tak konkretnie to nie wiem, czy mam się cieszyć, czy nie, jeśli ktoś uważa, że zgapiłem to z książki." do artykułu Copywriter Stulecia.  (09/04/2018)
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Copywriter Stulecia  (07/04/2018)
Remigiusz Fajfer:   "No dobra. Idzie dwóch ateistów z misją ślęczenia w Internecie i konwertowania młodych ludzi na ateizm i zobaczyli Maryję w kształcie chmur. Stanęli i boki zrywają. Idą dalej i widzą bardzo spoconego kolesia w koszulce i znów dostrzegli Maryję w kształcie soli na jego koszulce i znów boki zrywają. Zobaczyła to zakonnica, podchodzi do nich i okazuje się że za bardzo przypomina szympansicę, więc też ..." do artykułu Opowieść o mnichach.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "Marek Borowski nie wiem czy wiesz, ale jest katolikiem." do artykułu Polska, to druga ojczyzna Żydów.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "Warsztat na cztery. Maniera artystyczna na poziomie ogólniaka." do artykułu Dni podarowane.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "Dobre, ale tylko na eiobę." do artykułu Dni podarowane.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "Z ludźmi wiekowymi jest tak, że wszystko już wiedzą, ale potrzebują młodszych, aby im to przypominali. Jesteś gnostyku wartościowym człowiekiem z tego co widzę, więc może w obliczu takiego smutku i nostalgii powiedzieć sobie, że warto mieć jakiś nierealny cel. W sumie wielu młodych tak ma i to byłby bunt przeciwko myślom szykowania się do piachu. Po pierwsze 'ważne, że się jeszcze chce', a po drug ..." do artykułu Gest biernego protestu.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "To racja. Najsmutniejsze to to, że chcieli odebrać stopień generalski Mirosławowi Hermaszewskiemu. W sumie przyszły takie czasy, że to Kurski pisze historię Polski, a jeśli coś jest dalekie od jego wizji 'Samych Swoich', której według Kurskiego oczekuje od niego Polska, to świadczy o propagandzie lewicowej agendy zachodu. Trochę mnie poruszyłeś tym tekstem, więc tylko dodam, że jeśli PiS w tych wy ..." do artykułu Prostowanie strajkowej historii.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "Dobre." do artykułu Świat widziany oczami seniora.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "Barwne, sugestywne, a przede wszystkim dużo w tym dyscypliny, konkretnego planu i struktury. Podobało mi się. Dałbym ocenę bardzo dobry. Jednak jeśli mogę Ci coś zasugerować, to spróbuj zaryzykować w następnych takich tekstach i narazić się trochę na śmieszność, wrzucając coś, co zburzy ład, który potem trzeba będzie odtworzyć. Nie zrozum mnie źle. Ten tekst to trochę więcej, niż 'zacięcie prymusa', ale masz talent, a po kilku strofach słodyczy dla ucha tekst jest w sumie jednorodny." do artykułu Duchowe dialogi.  (24/02/2018)
Remigiusz Fajfer:   "@Mariusz Kajstura: To, czy filmy są przyczyną czegoś, czy raczej nie są przyczyną czegoś odwrotnego w ostatecznym rozrachunku, jeśli chodzi o zjawisko masowe, wychodzi na jedno." do artykułu Dlaczego w Polsce rośnie liczba samobójstw wśród młodzieży.  (30/03/2017)
Remigiusz Fajfer:   "Chodziło mi o szybkie odnalezienie niszy i opanowanie jej zawczasu, przez co zdobywa się dominację na rynku." do artykułu Jak Stworzyć Produkt?.  (30/03/2017)
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Jak Stworzyć Produkt?  (24/03/2017)
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Jak Reklamować Cydr?  (24/03/2017)
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Mam na imię Firma  (23/02/2017)
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Kryzys Mocarstwowości  (22/02/2017)
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Manifest Polskiej Trzeciej Drogi  (22/02/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: aspagnito
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 28 dni temu
Zarejestrowano: 23/06/2010

Statystyki
Punkty: 27.296
Wyświetlenia artykułów: 10.229
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.577
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 107
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska