Login lub e-mail Hasło   

Adam Sługocki
Wcześniejsze wpisy
Adam Sługocki:   "To jest hipoteza Zofii Piepiórki. Matela napisał tak pod jej wpływem. Jak nałożymy mapę nieba na ziemię to wychodzi tak jak na powyższej mapie. Nie chce być inaczej. Próbowałem na wszelkie sposoby." do artykułu Kamienna Mapa Gwiazdozbioru BYKA.  (15/09/2009)
Adam Sługocki:   "Po prostu takie mam skojarzenie z Wielka Piramidą. Egipt jest symbolem dawnego Imperium sięgającego o wiele dalej niż fizyczne granice samego Państwa :-) " do artykułu Przepowiednia Piramid i Kamiennych Kręgów.  (25/07/2009)
Adam Sługocki:   "Zosiu- po pierwsze nie podważyłem autorytetu BOGA, a wręcz przeciwnie podniosłem jego majestat(proponuję przeczytać moje art. ze zrozumieniem). Po drugie Ziemia odrzuciła Jezusa wieszając go i w ten sposób w chwili zagrożenia globalnym kataklizmem poda rekę tyko wybranym( reszta musi zadbać o siebie sama) Po trzecie Byk wskazuje na fakty i zdarzenia z przeszłości jakie doprowadziły do katas ..." do artykułu Kamienna Mapa Gwiazdozbioru BYKA.  (18/02/2009)
Adam Sługocki:   "Study - Dzięki za uznanie :-) Pewnie zwróciłeś uwagę na to, że Orion w tej przepowiedni został całkowicie pominięty. Orion był gwiazdą poranną, który miał pilnować 'Edenu'. Zamiast tego przywłaszczył sobie ziemię i doprowadził do ruiny. Rozpanoszył się wszędzie i fundując ludziom złudzenia i pokonał Byka. Zwróć uwagę, że Orion wystepuje zawsze z mieczem, albo łukiem, lub sięgając swoja łapą po gwi ..." do artykułu Kamienna Mapa Gwiazdozbioru BYKA.  (18/02/2009)
Adam Sługocki:   Rekomendacja artykułu Survival zimą  (10/02/2009)
Adam Sługocki:   Nowy artykuł Kamienna Mapa Gwiazdozbioru BYKA  (03/02/2009)
Adam Sługocki:   "Jest jeszcze druga konfiguracja dotycząca czasu z przed ostatniej globalnej katastrofy, kiedy przez Polskę przebiegał równik ziemski i Polska była środkiem wielkiego precesyjnego koła zakreślającego terytorium władzy BYKA o promieniu wokół około 30 stopni. Polska jednocześnie była skrajnym punktem wpływu Królestwa Oriona, a terytorium jego rozchodziło się od dzisiejszej Polski w kierunku północnym ..." do artykułu Przepowiednia Piramid i Kamiennych Kręgów.  (02/02/2009)
Adam Sługocki:   "Jessic Witaj Noe fizycznie zbudował Arkę. Tak też zrobili przodkowie Egipcjan budując flotę ratunkową. Podobne historie można znaleźć na rycinach na prawie wszystkich kontynentach. Jezus ostrzegł mówiąc ' kiedy zobaczycie co się z Ziemią dzieje - uciekajcie w góry'. Dlaczego? W górach jeszcze będzie czyste niezatrute powietrze i będzie łatwiej ludzi ewakuować na statki ratunkowe. Tak więc w ..." do artykułu Przepowiednia Piramid i Kamiennych Kręgów.  (02/02/2009)
Adam Sługocki:   "ceuter Witaj Podałeś globalną teorię, ale brak w niej szczegółów. Jest wiele teorii związanych z Piramidami w Gizie, ale biorąc pod uwagę chociażby dzisiejsze ustawienie względem gwiazd, to jasne jest, że gwiazdozbiorem w letnie przesilenie, gdzie słońce jest w skrajnym punkcie swojej drogi na półkuli północnej jest gwiazdozbiór BYKA. Orion natomiast, jak chcieliby pisarze różnych proroctw ..." do artykułu Przepowiednia Piramid i Kamiennych Kręgów.  (02/02/2009)
Adam Sługocki:   Popularny artykuł: Katastroficzne wizje świata  (26/12/2008)
Adam Sługocki:   Nowy artykuł Katastroficzne wizje świata  (22/12/2008)
Adam Sługocki:   Popularny artykuł: Obawy i nadzieje współczesnej genetyki  (04/12/2008)
Adam Sługocki:   "No i na koniec cytat z mojego artykułu: 'Czy Jahwe Raelian należał do grupy 200 dowódców(księga nie wymienia wszystkich, także jego imienia), którzy zaprzysięgli się na górze Hermon w czasach przed ostatnim globalnym kataklizmem. Czego dotyczyła przysięga udało mi się tylko częściowo ustalić, ale mam wrażenie, że był to spisek nie tylko przeciwko Ziemianom'. Naucz się czytać ..." do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (29/11/2008)
Adam Sługocki:   "W zaistniałej sytuacji, gdy na scenie pojawił się Raeliański Jahwe, należałoby wrócić do pierwotnego imienia BOGA, zgodnie z wskazówkami danymi Mojżeszowi. 15. I mówił dalej Bóg do Mojżesza: Tak powiesz synom izraelskim: Pan, Bóg ojców waszych, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba posłał mnie do was. To jest imię moje na wieki i tak mnie nazywać będą po wszystkie pokolenia. " do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (29/11/2008)
Adam Sługocki:   "Nie przyjeżdżałem długo do Stawisk, bo nie dysponuję odpowiednim sprzętem do badań, a zakup przekracza możliwości mojej kieszeni. Natomiast metodą nadajnika i odbiornika niewiele można zrobić. Zresztą taki nadajnik wręczyłem ci osobiście jak byłem w Stawiskach parę lat temu. Nie zrobiłaś z niego żadnego pożytku. Natomiast Odry rzeczywiście były dla mnie niezwykle ważne i skupiłem się na ni ..." do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (29/11/2008)
Adam Sługocki:   "Nie byłoby problemu, gdyby na scenie Bogów nie pojawił się Bóg Raelian Jahwe. Chciałbym przeprowadzić pewną weryfikację z identyfikację w śród nich i jasno określić kto jest kim. Informuję z góry, że Jahwe Raelian jest ateistą. Podam pewien fragment z 'Przesłania Przybyszów z Kosmosu': W moim pierwszym przekazie opowiadałem panu o rezydencji znajdującej się na naszej planecie, gdzie ..." do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (29/11/2008)
Adam Sługocki:   "Poza tym ze Stawisk mnie nic nie wyganiało. Wręcz przeciwnie myśli moje często tam wedrowały. Dzięki temu co tam doświadczyłem odkryłem wiele rzeczy. To były informacje skierowane do mnie." do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (29/11/2008)
Adam Sługocki:   "Dysk - owszem może być. Brama nieba także, (ale nie czasu-skąd ty wziełaś to określenie- z ezoteryki?) " do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (29/11/2008)
Adam Sługocki:   "Objawienie Jana 4 : 10-11 10. Upada dwudziestu czterech starców przed tym, który siedzi na tronie, i oddaje pokłon temu, który żyje na wieki wieków i składa korony swoje przed tronem, mówiąc: 11. Godzien jesteś, Panie i Boże nasz, przyjąć chwałę i cześć, i moc, ponieważ Ty stworzyłeś wszystko, i z woli twojej zostało stworzone, i zaistniało. Dalej niczego nie rozumiesz! Powo ..." do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (29/11/2008)
Adam Sługocki:   "Zosiu a teraz jak się ma to do twojej teorii - cytuje twoje slowa z komentarzy art' Pokolenia Kaina' Jezus Chrystus pokazał w symbolu i dosłownie co zrobili w I cywilizacji z Królem I Cywilizacji Jahwe, jego ludzie... o których wspominasz w swoim artykule! Zdradzili i zabili... dlatego rola Jezusa była tragiczna, ale musiał to pokazać na własnym przykładzie... Mówi na kartach ewangelii - 'k ..." do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (28/11/2008)
Adam Sługocki:   "Dodaję jeszcze raz: Widzę, że Zosiu masz ostatnio problem z rozumieniem tekstu, dlatego przytoczę jego fragment ponownie 'Czy Biblijny Jahwe, czy Jahwe Świadków Jehowy to ten sam Bóg co Bóg Jahwe Raelian? Jeżeli nie, to który prawdziwy - dlaczego używają tych samych imion? „Czy w końcu się odezwą i mi to wyjaśnią? „ Ja nie widzę w tym tekście nic co m ..." do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (28/11/2008)
Adam Sługocki:   "Zosiu - Kłania się Krąg niebieski 33 jakbyś miała problem z identyfikacją wersetów OBJAWIENIA JANA" do artykułu Powiadam wam: "Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą".  (28/11/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: asszafir
Ranga:
Ost. logowanie: 29/08/2015
Zarejestrowano: 03/12/2007

Statystyki
Punkty: 49.329
Wyświetlenia artykułów: 48.624
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 4.564
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 22
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska