Login lub e-mail Hasło   

Irina Lewandowska


Serwus. Jestem tłumaczką j. rosyjskiego, z wykształcenia mgr inż. mechanik. Jestem Rosjanką,. Los sprawił, iz przywędrowałam tu z Sankt Petersburga. Kiedyś zamierzałam zająć się wydawaniem czasopisma o zdrowym stylu życia, ale moje marzenie się nie spełniło. W chwili obecniej mam też inne pasje... wokal :)Wczoraj
Irina Lewandowska:   Głos na artykuł Tajemniczy świat roślin  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Irina Lewandowska:   Popularny artykuł: Czym jest świadomość?  (3 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@koLo: Pan ma takie śliczne sowy... Cieszę się, że u Pana wszystko jest poukładane. Życzę Panu jak najlepiej. Nie warto czytać tego, co mdli. To przecież jakiś sygnał." do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@koLo: Dziękuję za próby uchronienia mnie przed manipulacjami. Wierzę, że Pan mówi to z dobrego serca. I wierzę w to, co tłumaczę. Mam na to prawo. Poza tym też mam pewne doświadczenia w sferze rozwoju duchowego." do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@koLo: Przecież nawet się mówi, że ktoś ma wielkie serce. Dla Pana/Pani to określenie to tylko słowa?" do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Henear: To problem. " do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: A może do określenia tego pojęcia lepiej użyć słowo jaźń?" do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@koLo: Niestety nie da się tego zbadać za pomocą przyrządów materialnych. Tak twierdzi autor. Pan nie wierzy w to, że SERCE DUCHOWE może być ogromne?" do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: 'Metody rozwoju siebie jako serce duchowe pozwalają stopniowo osiągnąć coraz to większą swobodę od materialnego ciała,... przy tym ciało staje się coraz zdrowsze. Świadomość (dusza) staje się nieporównywalnie większa, niż ciało materialne'." do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Bardzo dziękuję, chodzi oczywiście o niskie wibracje. Nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa i zastanawiam się nad tą propozycją użycia tu słowa 'ciężki'." do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Henear: To najpierw Pan musi podać swoje argumenty." do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Henear: Zgadzam się z tym, że starsi ludzie już niestety niewiele mogą zrobić w zakresie rozwoju psychoenergetycznego... Jednak nie ma reguły bez wyjątków. :)" do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   Nowy artykuł Czym jest świadomość?  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   Głos na artykuł Zaczepka (w sosie własnym)  (4 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Henear: Nie nazywałabym też tego duchowością, lecz patologią..." do artykułu Tolerancja - czy osądzanie.  (5 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Henear: Widzę, że Pan jest święcie przekonany, że człowiek to ciało. Rozumiem, że mężczyzn w średnim wieku to nie dotyczy. :)" do artykułu Tolerancja - czy osądzanie.  (5 dni temu)
Irina Lewandowska:   Popularny artykuł: Tolerancja - czy osądzanie  (6 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@podobny: Wydaje mi się, że Pan opisuje to, co się dzieje, gdy do czakry adżni (gdzie odbywa się proces intelektualny) dołącza się czakra anahata, a to zupełnie inna jakość. Pan prawdopodobnie potrafi to robić, dlatego m.in Pan tworzy takie subtelne kompozycje muzyczne." do artykułu Tolerancja - czy osądzanie.  (6 dni temu)
Irina Lewandowska:   Nowy artykuł Tolerancja - czy osądzanie  (7 dni temu)
Irina Lewandowska:   Popularny artykuł: Sentencje dla rozwoju duchowego  (7 dni temu)
Irina Lewandowska:   Głos na artykuł Bóg - co to jest ?  (8 dni temu)
Irina Lewandowska:   Głos na artykuł Zombi  (9 dni temu)
Irina Lewandowska:   Głos na artykuł Niedzielny poranek  (9 dni temu)
Irina Lewandowska:   "Dziękuję za poprawki. :)" do artykułu Sentencje dla rozwoju duchowego.  (9 dni temu)
Irina Lewandowska:   Nowy artykuł Sentencje dla rozwoju duchowego  (9 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: asteri
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 27/05/2009

Statystyki
Punkty: 116.566
Wyświetlenia artykułów: 114.527
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 4.733
Przeczytane artykuły: 24
Ocenione artykuły: 33
Komentarze: 129
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska