Login lub e-mail Hasło   

Irina Lewandowska


Serwus. Jestem tłumaczką j. rosyjskiego, z wykształcenia mgr inż. mechanik. Jestem Rosjanką,. Los sprawił, iz przywędrowałam tu z Sankt Petersburga. Kiedyś zamierzałam zająć się wydawaniem czasopisma o zdrowym stylu życia, ale moje marzenie się nie spełniło. W chwili obecnej mam też inne pasje... wokal :)Wcześniejsze wpisy
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Pan nie zwrócił uwagi na cudzysłowie." do artykułu TSe - działanie..  (04/02/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: To był cytat. Jeżeli Pan nie wierzy w żadne doświadczenia mistyczne innych osób, to może i dobrze. Raczej też bym nie uwierzyła." do artykułu TSe - działanie..  (04/02/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Nie spotkałam się z taką emocją jak np. gniewne współczucie.... Może obejrzę ten film w przyszłości. Warto jednak zacząć swoje emocje kontrolować, ponieważ 'po odcieleśnieniu każdy człowiek trafia do tego eonu wielowymiarowej przestrzeni, do którego stanu sam się przyzwyczaił, żyjąc w ciele. Tak więc, przyzwyczajony do 'ciężkich', ordynarnych stanów gniewu, nienawiści, człowiek zapewnia ..." do artykułu TSe - działanie..  (03/02/2019)
Irina Lewandowska:   "Panowanie nad swoimi emocjami nie jest utopią. Współczucie to co innego. Nie wiem, czy te dwie emocje mogą się łączyć." do artykułu TSe - działanie..  (03/02/2019)
Irina Lewandowska:   "Tak. Zdaje sobie sprawę z tego, jakie to jest trudne, aby nie reagować w tym przypadku emocjonalnie. Jednak emocje negatywne mają niskie wibracje. Pomóc tej rodzinie można bez nich." do artykułu TSe - działanie..  (03/02/2019)
Irina Lewandowska:   "Krytyczna ocena zaobserwowanych zjawisk jest potrzebna. Gdy do tej oceny dołącza się emocja negatywna, emocja potępienia, dopiero wtedy staje się to grzechem osądzania." do artykułu TSe - działanie..  (03/02/2019)
Irina Lewandowska:   "'Im więcej będziemy pracowali nad odczuwaniem miłości do samego siebie, ...' Francuscy studenci w swoim krótkim filmie animowanym pokazali czym to się może skończyć. https://www.youtube.com/watch?v=R1cyJQoK7-A" do artykułu Cisza.  (03/02/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Świadomość to samouświadamiajaca energią. To właściwie sam człowiek, który może się znajdować w stanie ucieleśnionym lub nie. W ateistycznym materializmie termin ten oznacza 'świadomość społeczną' lub był on utożsamiany z pojęciem 'intelekt'. Ale w psychologii fundamentalnej i religii termin świadomość jest rozumiany właśnie jako cząstka samoświadomej energii. W sanskrycie umysł jest ..." do artykułu Jak skutecznie medytować?.  (02/02/2019)
Irina Lewandowska:   "'Jeśli pragnienie w medytacji będzie skierowane ku jedności z Bogiem, umysł w naturalny sposób się uspokoi'." do artykułu Jak skutecznie medytować?.  (02/02/2019)
Irina Lewandowska:   "'Wielka cisza ... Jej oddech wypełnia od wewnątrz wszystkie formy życia' 'Posłuchaj Ciszy! Słuchać Ciszy to znaczy słuchać Mnie!' 'Ciszy należy słuchać nie uszami, które są na głowie, ale sercem duchowym' 'Niech cisza spokoju i świeżości poranka dotknie każdego serca!'" do artykułu Cisza.  (01/02/2019)
Irina Lewandowska:   "'Ciszy należy słuchać nie z uszami, które są na głowie, ale sercem duchowym'." do artykułu Cisza.  (01/02/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Bardzo miły i łagodny." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (31/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@podobny: Spodobała mi się ta muzyka, wzruszyło też to, że poświęca Pan to swojej matce... W jaki sposób Pan to komponuje?" do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (31/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Często wyjeżdżam. W marcu mnie nie będzie." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (31/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Jeżeli będzie takie spotkanie, to się zastanowię, chociaż nie mam predyspozycji do pisania tekstów." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (31/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@podobny: Przystojny. Gra też dość ciekawa, prawie bez dotykania strun." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (31/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Mieszkam na Śląsku." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (31/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Ja zrozumiałam, że Pan chciałby ze mną się spotkać. :))) Może rzeczywiście jest z Tą Miłością tak, jak Pan pisze." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (30/01/2019)
Irina Lewandowska:   Popularny artykuł: Wada osądzania  (30/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Jeżeli chodzi o ten ostatni Pana komentarz, to miłość można przecież przekazywać także na odległość. :) Niestety nie prowadzę obecnie żadnych zajęć i nie organizuję spotkań." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (30/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Chodzi o to, że jeśli świadomość (ta cząstka świadomej ęnergii, którą właściwie jesteśmy) jest mniejszej wielkości, ale przy tym jest bardziej czysta i subtelna, to kontakt z tą większą, ale bardziej zanieczyszczoną świadomością nie spowoduje jej rozwoju, jak Pan myśli. Żeby czystą i subtelną świadomość powiększać objętościowo ('krystalizować) można stosować specjalne metody. Niektórzy ..." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (30/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: 'Ale bez problemu ktoś z większą świadomością łączy się z kimś o mniejszej świadomości i powoduje rozwój partnera'. Raczej nie, a wręcz przeciwnie, gdy stopień czystości oraz subtelności jest mniejszy. Dla zwiększania wielkości świadomości (tzw. krystalizacji) są inne metody." do artykułu Seksualny aspekt miłości.  (30/01/2019)
Irina Lewandowska:   Głos na artykuł Ego jest jak stanik ...  (30/01/2019)
Irina Lewandowska:   Głos na artykuł Rany duchowe - Co to jest ?  (29/01/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: asteri
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 4 dni temu
Zarejestrowano: 27/05/2009

Statystyki
Punkty: 133.088
Wyświetlenia artykułów: 129.940
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 6.042
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 146
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska