Login lub e-mail Hasło   

Irina Lewandowska


Serwus. Jestem tłumaczką j. rosyjskiego, z wykształcenia mgr inż. mechanik. Jestem Rosjanką,. Los sprawił, iz przywędrowałam tu z Sankt Petersburga. Kiedyś zamierzałam zająć się wydawaniem czasopisma o zdrowym stylu życia, ale moje marzenie się nie spełniło. W chwili obecnej mam też inne pasje... wokal :)Wcześniejsze wpisy
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Jestem Panu bardzo wdzięczna. :)" do artykułu Los i jego korekcja.  (24/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@podobny: tak, dobrym człowiekiem." do artykułu Los i jego korekcja.  (23/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@kasia1966: ...Бог-Отец ЖДЁТ НАС В СЕБЕ — совершенных, Богоподобных — какими мы должны стать. " do artykułu Los i jego korekcja.  (23/01/2019)
Irina Lewandowska:   Nowy artykuł Los i jego korekcja  (23/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Czegoż to Bóg mógłby od nas oczekiwać, po za radosnym uśmiechem i złapaniem dziecięcą 'rączką' za nos Ojca ? Bardzo mi się spodobało to Pana skojarzenie. Nasunął mi się wtedy koan z buddyzmu Zen o klaszczącej dłoni. ...Jak można złapać za nos ocean?" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Czakra to swego rodzaju okno do innego wymiaru, przy tego typu ćwiczeniach człowiek doskonali swoją świadomość, a nie skupia się na sobie." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "Głównie skupia się na sobie, widzi tylko własny interes, nie bierze pod uwagę innych ludzi. Kochany Panie Serpicu, nie warto na denerwowanie się tracić swoje życie i szkodzić tym samemu sobie. Każdy, jak Pan to mówi, 'żyje jak chce, kwestia wyboru'... Nienawidzieć, irytować się jest o wiele łatwiej, niż kochać i zachowywać spokój." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Czy mówiłam, że ludzie niewierzący nie mają w sobie miłości? Nigdy tak nie myślałam. Wręcz uważam, że ateiści często są o wiele mądrzejsi, niż grono osób wierzących." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Wcale nie miałam na myśli Pana. Degradacja następuje, gdy ktoś kultywuje swoje ego, pielęgnuje w sobie nienawiść, agresję, złość, gniew, skąpstwo, przemoc. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: To, co Pan pisze potwierdza właśnie to, że Bóg uczy nas dwojako..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Oczywiście trzeba starać się uczyć dzieci miłości, a nie opowiadać to, o czym Pan napisał... Jenak jeżeli człowiek już będąc dorosłym cofa się, degraduje, to naprawdę może w końcu Kalpy umrzeć, zamieniając się w homogenizowaną puruszę. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Była raczej mowa o 'polisie' na życie pozagrobowe.... Tak, to Bóg jest miłością i daje ją wtedy, gdy człowiek jej szuka i jest przygotowany. Odczuć ją można w głębi serca. Jeżeli chodzi o odwzajemnienie się, to trzeba się zastanowić, co Bóg może od nas oczekiwać i to właśnie czynić." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Hamilton: Akurat z takiej 'polisy' nie korzystam :)" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: W ten sposób jest traktowane to pojęcie w tej szkole. Zapytałam też: Czy jest to widoczne na poziomie niematerialnym, że dana osoba jest przebudzona? To trudne pytanie. Są ludzie, którzy z poprzednich wcieleń mają bardzo duże osiągnięcia: rozwinięte struktury energetyczne, czystą energetykę, ogromną świadomość... Jednak w tym wcieleniu oni wcale nie są zainteresowani życiem duc ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Gdy w dzieciństwie dowiedziałam się, że kiedyś umrę, to sama myśl tym była dla mnie chyba najokropniejszą ze wszystkich. Dopiero w Polsce dowiedziałam się, że istnieje Bóg i dusza nie umiera. Pan uważa inaczej?" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Dusza zaczyna się budzić, kiedy wchodzi w kontakt z prawdziwą wiedzą i zaczyna żyć świadomie zgodnie z tą nową wiedzą. Przebudzeni to ci, którzy nie są już oczarowani i pochłonięci jedynie ziemskimi radościami i zmartwieniami, którzy zrozumieli prawdziwy sens życia na Ziemi, widzą go zatem w osobistym samodoskonaleniu i dążeniu do Jedności ze Stwórcą. 'Zasłona mayi (iluzja)' spadła z ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (22/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Proszę spróbować otworzyć ponownie http://swami-center.org/pl/text/evolution_pl.html ." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (21/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: No to po obejrzeniu tego wideo zrozumiałam dlaczego laptop zaczął mnie tak 'kopać' przy dotknięciu... Podam Panu kolejny przykład oddziaływania'macek'. Gdy ktoś na Pana patrzy, to czując to Pan np. się odwraca lub podnosi oczy. Jednak błyskawice nie mają z tym nic wspólnego." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (21/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Film powstał około 10 lat temu. Informacja na temat eonów czyli wymiarów przestrzennych (warstw) znajdzie Pan tu w artykule O wielowymiarowości wszechświata, a także na stronie: http://swami-center.org/pl/text/evolution_pl.html." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (21/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Tak, tłumaczyłam i jestem lektorem. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (20/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Proszę przysłać link do tego filmu, wtedy powiem." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (20/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Dobrze, gdy będę potrzebowała pomocy z tłumaczeniem, to zwrócę się do Pana. Tylko może lepiej będzie wysłać tekst na e-mail?" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (20/01/2019)
Irina Lewandowska:   Popularny artykuł: Woźnico, nie poganiaj koni swych...  (20/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Dziękuję bardzo za chęć pomocy. Jestem tym trochę zaskoczona. Teksty ze strony 'Droga serca duchowego' tłumaczę od pewnego czasu na zasadach wolontariatu. Na nich mnie zależy. Nauczyłam się języka, ponieważ mieszkam tu już od dawna." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (19/01/2019)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Postaram się dowiedzieć, na czym to przebudzenie polega. Jeżeli chodzi o tłumaczenie, to niekiedy tych odpowiedników nie ma. Dla mnie język polski jest naprawdę trudny." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (19/01/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: asteri
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 27/05/2009

Statystyki
Punkty: 133.174
Wyświetlenia artykułów: 130.027
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 6.053
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 146
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska