Login lub e-mail Hasło   

astromaria
Wcześniejsze wpisy
astromaria:   "Po raz kolejny odkryłam plagiatorkę moich tekstów. Osoba, która na eioba używa pseudonimu contra bezczelnie spisała nawet mój życiorys, podając go jako swój. Pozostałe teksty również są praktycznie czystymi plagiatami, z niewielkimi dopiskami z jakichś innych źródeł. Czy niektórzy ludzie są nienormalni? Czy oni sądzą, że mogą robić takie rzeczy i pozostać bezkarnymi? Że nikt, a zwła ..." do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (21/04/2009)
astromaria:   "Dokładnie, świat się nie kończy, kończą się natomiast kolejne cywilizacje. Nasza właśnie stanęła na krawędzi. Szkoda, że nie nauczyliśmy się niczego z wcześniejszej historii i że neguje się lub nie dowierza w istnienie Atlantydy, a jej historia wydaje mi się bardzo pouczająca. Z legend wynika, że bogowie zniszczyli tę cywilizację z powodu wyczynów ich uczonych, którzy wzięli się za poprawianie dzi ..." do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (20/04/2009)
astromaria:   "Proszę o rzeczowe i merytoryczne komentarze wyłącznie na temat treści mojego artykułu. Wycieczki osobiste nie będą tolerowane. Sprawa została zgłoszona adminom i mam nadzieję, że już wkrótce będzie tu przywrócony porządek. Proszę adminów o skasowanie wszystkich komentarzy zawierających przytyki osobiste i pozostawienie tych, które rzeczywiście komentują treść artykułu." do artykułu O religii i ateizmie.  (19/04/2009)
astromaria:   "Mam dobrą radę - zanim skomentujesz jakiś tekst, najpierw go przeczytaj. Najlepiej - ze zrozumieniem." do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (19/04/2009)
astromaria:   "Do adminów: roszpunkowi też proszę się przyjrzeć" do artykułu O religii i ateizmie.  (18/04/2009)
astromaria:   Odpowiedź w wątku Odnośnie ostatniej interwencji w serwisie (Społeczność) "Dziękuję za odpowiedź"  (18/04/2009)
astromaria:   "Wstęp i część I są tutaj: http://astromaria.wordpress.com/mapy-swiadomosci/ reszta się pisze." do artykułu O religii i ateizmie.  (18/04/2009)
astromaria:   "Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy ..." do artykułu Szatańskie moce?.  (18/04/2009)
astromaria:   "W religiach wschodu uznających doktrynę reinkarnacji istnieje coś takiego, co nazywa się 'mapami świadomości'. Mapy te pozwalają diagnozować swój osobisty rozwój duchowy, ale pomagają też zrozumieć bliźnich. Wyjaśniają one, dlaczego ludzie tak bardzo różnią się światopoglądowo i dlaczego nie są w stanie się ze sobą porozumieć. Sporo pisał o tym m.in. Gurdżijew (a raczej jego uczeń P.D. Uspienski), ..." do artykułu O religii i ateizmie.  (18/04/2009)
astromaria:   "Dziękuję roszpunku za komplement. Moi synowie są pewnie sporo starsi od ciebie. Reszta twojej wypowiedzi to wyświechtane slogany i zużyte do cna szablony, którymi zapełniają swoje fora ateiści. Nie stać cię na samodzielność w myśleniu? Jak dotąd nikt nie ustosunkował się merytorycznie do treści mojego artykułu, za to słychać tu krzyk ideologiczny (wręcz apologetyczny) w obronie swoich wierzeń." do artykułu O religii i ateizmie.  (17/04/2009)
astromaria:   "Nie zwracajcie uwagi na tego antycznego trolla. Dyskutując z nim tylko go nakręcacie. Jeśli nie będziecie na niego zwracać uwagi uschnie i sam odpadnie. A jak przesadzi, napiszę na niego kolejny donos, tym razem może w końcu dostanie bana." do artykułu Szatańskie moce?.  (17/04/2009)
astromaria:   "'Aby konary drzewa sięgnęły niebios Jego korzenie muszą sięgnąć piekieł' [Średniowieczna maksyma alchemiczna] Nie można zajmować się duchowością bez dobrego trzymania się ziemi. Znam tragiczne przypadki ludzi, którzy to zlekceważyli. To może się nawet skończyć w psychiatryku. Co do poziomów gry: ja zawsze porównuję życie do dobrze napisanej gry kompu ..." do artykułu Czy duchowość jest ucieczką od rzeczywistości?.  (17/04/2009)
astromaria:   "Znam takich, którzy osiągają ten haj 'z marszu'. Poważnie. Poszukaj na blogach o tej tematyce. A że seks lubią, to inna sprawa." do artykułu Szatańskie moce?.  (16/04/2009)
astromaria:   "To jest zabawa w doktora Frankensteina. Może wielka krowa nie ucieknie z hodowli a nawet jeśli, to zostanie łatwo złapana, ale ryby, myszy i rośliny jak najbardziej. To, co obecnie dzieje się z uprawami GMO powoli staje się horrorem. Polecam film 'Życie wymyka się spod kontroli' http://www.youtube.com/view_play_list?p=F35348589C4F2B25 Ci naukowcy są zupełnie nieodpowiedzialni, a autorka t ..." do artykułu Inżynieria genetyczna.  (16/04/2009)
astromaria:   "Jest jeszcze jeden trop - homon DMT. Pogoogluj trochę, a dowiesz się ciekawych rzeczy. Nasze własne mózgi są w stanie wytwarzać halucynogeny i sprawiać, że można być na haju bez zażywania czegokolwiek z zewnątrz." do artykułu Szatańskie moce?.  (16/04/2009)
astromaria:   "No cóż, nie spodziewałam się, że przeczytam w komentarzach cokolwiek mądrego i tak też się stało. Wyłącznie agresja, napastliwość i prostactwo umysłowe. A 'sceptycy' jak zawsze są najgorsi. Typowe. Dawna święta inkwizycja przebrała się najpierw za komunistycznych aparatczyków, a teraz wdziała szatki racjonalistyczne i działa dalej. Na szczęście czasy nieco się zmieniły i dziś nie wolno wam podpalać stosów." do artykułu O religii i ateizmie.  (16/04/2009)
astromaria:   "Znalazłam taki fajny cytat, ale nie wiem, kto to powiedział: 'Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący'. Teraz dostanę rekordową ilość puntów ujemnych, ale napiszę co myślę. Z tej dyskusji widać, że żyjemy na planecie małp, gdzie kultywuje się lewą religię i lewą naukę - wszystko dla ogłupienia mas. Małpiszony kupują kit, który im się wc ..." do artykułu O religii i ateizmie.  (16/04/2009)
astromaria:   "PS. Autorem tego tekstu o astrologii jest fizyk teoretyk z dużym dorobkiem naukowym, co można sprawdzić na jego stronie domowej" do artykułu O religii i ateizmie.  (15/04/2009)
astromaria:   "Śmieszny, bo kojarzący się z religijnym misjonarstwem artykulik na naukawym pisemku Focus: http://www.focus.pl/przyroda/zobacz/publikacje/darwinizm-jak-na-dloni/nc/1 Pani autorka płacze, że niektórzy wierzą w płaską ziemię leżącą na żółwiu i że na tym świecie są jeszcze tacy, którzy nie nawrócili się na jej wyznanie, czyli darwinizm. Szkoda tylko, że nikt jej nie poinformował, że te ..." do artykułu O religii i ateizmie.  (15/04/2009)
astromaria:   "Bardzo sobie cenię rzeczową polemikę. Nigdy tak nie będzie, że wszyscy ludzie będą mieli takie same poglądy. Gdyby mieli, to byłoby nudno." do artykułu O religii i ateizmie.  (15/04/2009)
astromaria:   "Jasne! Tak się składa, że żaden naukowiec nawet nie splunie w stronę tej 'odrażającej antynauki' i nie zniży się do tego, żeby ją zbadać naukowo. Zamiast tego będzie ją opluwał nie mając o niej zielonego pojęcia. Jeden z wielu dowodów jest np. tutaj: http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/53454.html Astrologię zwalcza się pisząc bzdury o systemie heliocentrycznym, precesji i o Wężownik ..." do artykułu O religii i ateizmie.  (15/04/2009)
astromaria:   "Prawda w oczy kole" do artykułu O religii i ateizmie.  (15/04/2009)
astromaria:   "W tym świecie straszne jest to, że ofiarom nikt nie wierzy, że oskarża się je o kłamstwo, o pomówienie itp., a oprawcy śmieją się im w nos. W ten sposób z ofiary robi się sprawcę, a ze sprawcy ofiarę. Nie chcę cię namawiać do niczego, bo wiem, jak trudna jest to walka, ale gdyby udało ci się znaleźć innych, którzy zostali podobnie skrzywdzeni, moglibyście dochodzić swoich praw. Ale ..." do artykułu Dlaczego jesteśmy ulegli? Źródła bierności wobec tyranii..  (14/04/2009)
astromaria:   "Znam jedną wychowywaną po katolicku dziewczynę, która poddała się psychoterapii. Nie mogła przełamać w sobie lęku przed wystąpieniem przeciwko 4. przykazaniu, więc niby uczestniczyła w terapii, ale tylko jako obserwator. Ale po pół roku coś w niej pękło i wywaliła to z siebie. To jej naprawdę pomogło. Teraz ma z rodzicami bardziej partnerskie stosunki, chociaż oni do końca tego nie rozumieją. Ale ..." do artykułu Dlaczego jesteśmy ulegli? Źródła bierności wobec tyranii..  (14/04/2009)
astromaria:   "Szmaragdzik, ja nie chodziłam na religię, więc mam luki w edukacji. Nie można wymagać ode mnie, żebym się w tej kwestii mądrze wypowiadała. Tak tylko spekuluję, więc się nie przejmuj, jak coś głupio napiszę ;)" do artykułu Dlaczego jesteśmy ulegli? Źródła bierności wobec tyranii..  (14/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: astromaria
Ranga:
Ost. logowanie: 23/04/2009
Zarejestrowano: 07/04/2009

Statystyki
Punkty: 1.576
Odwiedziny profilu: 6.256
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 56
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska