Login lub e-mail Hasło   

babilondabandit
Wcześniejsze wpisy
babilondabandit:   "Bardzo elegancko przedstawione zagadnienie. Mogę od siebie dodać, że w filmie '5 kroków do tyranii' został przedstawiony eksperyment, w którym chłopak pytał się ludzi jadących pociągiem czy ustąpiliby mu ich miejsce (mimo, że wkoło było pełno innych wolnych) i 50% zgadzało się na to. Natomiast gdy do eksperymentu dołożono policjanta (symbol władzy), który nie odzywał się a jedynie asystował badacz ..." do artykułu Techniki manipulacji psychologicznej - wprowadzenie.  (10/01/2010)
babilondabandit:   "Zakładając, że informacje z artykułu są prawdziwe, Twoja wypowiedź tylko potwierdza teorię. I wcale nie żartuję. Otóż Niemcy, Francja, Austra wprowadziły zakazy GMO przy czym (jeśli nie zauważyliście) wszedł również Traktat Lizboński, który praktycznie odbiera wszystkie prawa państwom członkowskin. Natomiast Parlament Europejski jest nadrzędny nad innymi... Zakazy zakazami, a Unia Europejska swoją drogą... To że coś Ci mówią, nie znaczy, że jest prawdą. Ot, taka prawda dziejowa..." do artykułu Globalna kontrola rządów i korporacji nad żywnością i zdrowiem.  (09/01/2010)
babilondabandit:   "Artykuł na pięć. Swoją drogą kolejny przykład jak bardzo nasz umysł jest sprzężony z naszym ciałem i ze światem 'zewnętrznym'... Dlatego ćwiczmy swoje główki, ćwiczmy. Nie ulegajmy presji otoczenia, myślmy o sobie jak o pięknych istotach, pięknych umysłach. Rajt? Rajt, rajt, rajt!" do artykułu Przedziwne choroby psychiczne.  (16/11/2009)
babilondabandit:   Głos na artykuł Przedziwne choroby psychiczne  (16/11/2009)
babilondabandit:   "Chciałoby się dodać: 'ważne, żeby plusy nie przesłoniły nam minusów'. I aż ciśnie mi się na klawiaturę, żeby uzupełnić wypowiedź o stwierdzenie, że nie zawsze coś co wygląda na plus, jest nim w istocie. Jak to stwierdził pewien 'światły' polityk - są plusy dodatnie i plusy ujemne. Chociaż chyba nie miał na myśli, aż takiej przewrotności, jaką jest 'błogosławieństwo' telewizyjnego przekazu... " do artykułu teleduperele.  (10/11/2009)
babilondabandit:   Głos na artykuł teleduperele  (10/11/2009)
babilondabandit:   "Uświadamiający artykuł. Uświadamia nieświadomych (mam nadzieję), gdyż osobiście uważam się w tym temacie za rozgarniętego. Telewizor - magiczne pudełko, w którym można już znaleźć niemal wszystko. A czy nie jest to przypadkiem swoista Puszka Pandory? Jeśli telewizor oducza myślenia, bądź jeśli wolicie narzuca konkretny tok myślenia, wówczas faktycznie z czegoś nas odziera... Rozsądni wyłuskają coś ..." do artykułu teleduperele.  (10/11/2009)
babilondabandit:   Rekomendacja artykułu Całujcie mnie wszyscy w dupę - wiersz J. Tuwima  (09/11/2009)
babilondabandit:   "Śmiem twierdzić, że prawdą jest wszystko co w tekście umieszczone zostało. Śmiem twierdzić również, że większość ludzi na daną chwilę kompletnie się nad tym nie zastanawia, chociaż wierzę, że to może się zmienić... Fragment powyższy jest esencją naszego istnienia we wszechświecie, naszego przeznaczenia. Tymczasem w 'naszym', materialnym świecie większość ludzi skupia się na tym co widzi, słyszy i ..." do artykułu Czym jest prawo obfitości i jak naprawdę wykorzystać prawo przyciągania?.  (07/11/2009)
babilondabandit:   "Frapuje mnie niezwykle, któż takie słowa wyartykułował... A co do komputera, to jest o tyle lepszy od telewizora, że ma się szansę na aktywne obcowanie z nim. I o ile korzystanie z wikipedii przez nastolatków jest jeszcze do zniesienia (w końcu przynajmniej coś czytają, pobierają informacje, a to stwarza szanse, że również je analizują i wyciągają wnioski), o tyle wykorzystywanie ..." do artykułu 5+ rad które zwiększą Twoją kreatywność. Nie dla leniów..  (05/11/2009)
babilondabandit:   "Ja rozumiem, że człowiek nosi w sobie pierwiastek samodestrukcji, ale stołowanie się w McSzajsie nie jest jedynie samodestrukcją - bliżej temu do obstrukcji, a samodestrukcja jest jej ostatecznym efektem. Pomijam już (choć nie powinienem), że nabija się kabze komuś anonimowemu (nieprawdaż?). Kiedyś zdarzało mi się jadać owe specyfiki i doszedłem do wniosku, że o ile smak jest kuszący (nie dziwota ..." do artykułu Wszystko czego nie wiesz o McDonald's.  (04/11/2009)
babilondabandit:   "Tak, przyznać należy z całą stanowczością, że nawet kreatywnym (którzy o tym nie słyszeli) pomoże to w dalszym rozwoju. Klarowny, przejrzysty i niezwykle inspirujący artykuł, na 5+. W ramach zwiększania kreatywności można również wypierniczyć telewizor za okno - nie dość, że odziera ludzi z kreatywności, to (za) często powoduje otępienie... Czasami jak przyglądam się co poniektórym przedst ..." do artykułu 5+ rad które zwiększą Twoją kreatywność. Nie dla leniów..  (04/11/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: babilondabandit
Ranga:
Ost. logowanie: 10/01/2010
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 38
Odwiedziny profilu: 1.945
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska