Login lub e-mail Hasło   

bern
Wcześniejsze wpisy
bern:   "@tadkur: W porządku. W poprzednim poście powiedziałeś tak: Nie mam zarzutów do idei, którą zostawił dla ludzi Jezus Ćhrystus, jednak niektóre treści np. o kuszeniu przez szatana jest podejrzane. Diabeł kusił Jezusa jako Boga? Komu Jezus zwierzał się z tego faktu? To kuszenie zostało objawione przez Boga tym ludziom którzy spisywali Ewangelie. A diabeł nie miał od Boga objawienia z kim miał do czyn ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (05/03/2015)
bern:   "@tadkur: Szkoda mi ciebie biedaku. Przeczytaj sobie to, co prawie 2000 lat temu Bóg zapowiedział w 2 Tesaloniczan 2: 11,12. co się na takich jak ty wypełniło, bo uwierzyłeś kłamstwom szatana, który rządzi tą cywilizacją. cytat: 11. A przetoż pośle im Bóg skutek błędów, aby wierzyli kłamstwu, 12. Aby byli osadzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale sobie upodobali niesprawiedliwość. ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (04/03/2015)
bern:   "@tadkur: @tadkur: Ja do żadnej sekty nie należę, a do Pana Jezusa, bo On mnie wykupił Swoją świętą krwią, istnieją jednak odstępcze sekty, a najstarsza z nich, nosi nazwę kościół rzymsko-katolicki, potem powstały te młodsze sekty, co noszą te różne znane nazwy. ty należysz do sekty katolickiej, którą ja opuściłem prawie 30 lat temu,bo na podstawie Bożej Biblii, wiem, że katolicki kler zwyczajnie k ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (03/03/2015)
bern:   "@JolaJola: Chciałbym ci Jolu powiedzieć, że Bóg nie powołuje kobiet na kaznodziejki, tylko wybranych przez Siebie mężczyzn, a ty w dodatku głosisz tutaj fałszywe nauki, że polanie główki dziecka, przez kapłana, oczyszcza dziecko z grzechu pierworodnego. To jest wymysł ze średniowiecza, by więcej kapłanom wpłynęło pieniędzy do kieszeni, a dziecko tym rytuałem co nazywany jest chrztem, nic nie zyska ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (01/03/2015)
bern:   "@tadkur: Poznał byś od Boga odpowiedż, gdyby ci nie brakło pokory i szczerego serca, i jak byś czytał Biblię, i rozpoznał że to jest Jego Słowo. I w tej księdze znalazł byś odpowiedż. ON dał ludziom wybór, a ludzie sami wybrali żle. Tak było z Adamem i Ewą, i tak jest do dziś. Możesz mieć pretensje tylko do siebie, że żle korzystasz z prawa wyboru, gdzie chcesz spędzić wieczność. Jak okażesz wiarę ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (28/02/2015)
bern:   "@tadkur: To widać od razu kto tobie nie tyle wyprał umysł, ale raczej zanieczyścił.A co do tego czy jestem prorokiem, to powiem wyrażnie że prorokiem nie jestem, ale wystarczy że Biblia jest proroczą księgą, i ja tej księdze wierzę, i dzięki Bogu który otworzył mi umysł, rozumiem Pisma, dzięki Jego łasce. A co do kościoła katolickiego, to dzięki Bogu wiem, bo ON mi to objawił z kart Biblii, że jes ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (28/02/2015)
bern:   "@tadkur: Cały problem w tym że to właśnie diabeł zaślepił ci oczy, nowoczesnym światem cywilizacji i nawet nie wiesz ze trzyma cię w garści, i abyś nie wierzył w to co Bóg mówi w Biblii. Ale przyjdzie czas że Boga na własne oczy zobaczysz, i wyznasz że ON jest Jedynym Bogiem, ale to już ci nic nie pomoże. Ja wiem że tę cywilizację założył syn ,,złego' Kain, pierwszy morderca, i to jeszcze przed po ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (25/02/2015)
bern:   "@tadkur: No cóż, pomyliłm się, co do twojego wieku, ale jeśli chodzi o twoje poglądy, to paskudnie błądzisz, chociaż wiesz że szatan został dzięki Bogu który był w Swoim Synu Jezusie Chrystusie, zwyciężony na krzyżu,(nie na palu),Golgoty. Nie należę do świadków J. bo są tak samo okłamani przez swoich przywódców. Należę do Pana Jezusa, bo On mnie wykupił Swoją świętą krwią, i jestem ochrzczony w im ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (22/02/2015)
bern:   "@tadkur: Już dawno Bóg pokonał szatana, i bliski jest czas jak go całkowicie unicestwi razem z takimi ogłupionymi młokosami jak ty biedaku, ty chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy, czyim jesteś narzędziem, jak takie teksty podajesz, więc kiepsko na tym wyjdziesz, biedaku, oj kiepsko. Na tym kończę tę rozmowę z takim człowiekiem jak ty." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (14/02/2015)
bern:   "@panteraCZYgnu: Powiedziałaś między innymi w swoim smutnym wyznaniu tak: PS. Jestem ateistką. Wierzę ze dobro wraca,. Chciałbym abyś sobie coś przeczytała z Ew. Łukasza 23 i 24 rozdz. Gdzie jest relacja która się wydarzyła w mieście Jerozolima 2000 lat temu, jak ucieleśniony Bóg spędzał ostatnie dni tutaj na ziemi i co za ciebie i mnie cierpiał, i za innych ludzi także, by nas ratować z naszego zg ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (14/02/2015)
bern:   "@tadkur: Autorem Biblii jest Bóg który wybrał sobie ludzi którzy byli inspirowani przez Niego, i kto tej księdze nie wierzy i nie jest jej posłuszny, ten żyje w grzechu i jest pod wpływem przeciwnika Bożego którym jest duch diabła. Nie ma znaczenia ile razy ktoś powołuje się na Boga a jest poddany księdze Koranu czy jakiejkolwiek innej religijnej księdze, jest pod wpływem diabła, i nie ma w nim du ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (13/02/2015)
bern:   "@JolaJola: Nauczasz innych, by ludzie wyznawali grzechy. W dodatku przed religijnym oszustem jakim jest każdy ksiądz, a ty tkwisz w katolickiej fałszywej religii. Bóg objawił że katolickie nauki, w Jego oczach, są obrzydliwe, i to podał w Objawieniu 17: 4. Przeczytaj to sobie. 4. A ona niewiasta przyobleczona była w purpure i w szarłat, i uzłocona złotem i drogim kamieniem, i perłami, mając ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (13/02/2015)
bern:   "@tadkur: Oby tak z tą kroplą było, tylko jeśli ta kropla wpadnie do kałuży pełnej brudu denominacyjnego, to razem z tą kałużą wyschnie, i do oceanu nie popłynie, albo zwyczajnie wsiąknie w grunt. A jeśli tak uczyniłeś jak jest napisane w Dz. Ap. 2: 38. to powinieneś coś wiedzieć także o Bożej obietnicy z Malachiasza 3: 23, 24. Czy słyszałeś o poselstwie czasu końca ?" do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (13/02/2015)
bern:   "@andy: Jeśli chodzi o mnie, to nie czytam Koranu, aby nie zaśmiecać umysłu i serca pogańską nauką, podaną wyznawcom islamu przez fałszywego proroka jakim był Mahomet. Wyznawcy tej religii są biednymi okłamanymi ludżmi, podobnie jest z katolikami, którzy uwierzyli religijnym oszustom z katolickiej instytucji. Bóg to wyrażnie pokazuje. Protestanckie denominacje są objawione przez Pana jako córki koś ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (13/02/2015)
bern:   "@_serpico_: Nie tylko system filozoficzny ale także odmiana pogańskiej kłamliwej religii, jak te pozostałe które wymieniłem." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (12/02/2015)
bern:   "@JolaJola: Bóg nie przyszedł zakładać chrześcijaństwa, ani judaizmu czy innej religii, jak islam czy buddyzm, On buduje Swój zbór, aby go zakończyć i zabrać do Siebie. A te religijne systemy z tą cywilizacją Kaina, On zniszczy włącznie z katolickim kościołem, który jest winien zbrodni ludobójstwa na światową skalę, czy wyraziłem się jasno?" do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (12/02/2015)
bern:   "@tadkur: Pytam się ponownie: czy uczyniłeś tak jak jest napisane w Dz. Ap. 2: 38.?" do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (12/02/2015)
bern:   "@tadkur: Mam do ciebie pytanie, czy uczyniłeś tak jak jest napisane w Dz. Ap. 2: 38.?" do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (11/02/2015)
bern:   "@JolaJola: Modląc się do Marii popełniasz grzech spirytyzmu, bo ona ci nie odpowie, tylko kłamliwy demoniczny duch, i Maria nie jest żadną pośredniczką między Bogiem a ludżmi, tylko Jedynym pośrednikiem między Bogiem i ludżmi jest Jezus Chrystus, jest to napisane w 1 Tymot. 2: 5. Maria leży w grobie do dziś, i nie może nikomu pomóc." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (09/02/2015)
bern:   "@JolaJola: Moja droga, czy nie rozumiesz tego że katolicki kapłan nie ma nic do gadania w sprawie odpuszczania cudzych grzechów.? Spowiedż przed konfesjonałem wymyślono w średniowieczu, ksiądz nie ma prawa odpuszczać grzechów popełnionych przed Bogiem, to czyni sam Bóg. Co innego, gdy ktoś uderzy osobiście księdza w szczękę, to on ma obowiązek ze serca wybaczyć mu ten grzech, czy to rozumiesz? Koś ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (09/02/2015)
bern:   "@Krzysztof Mrozowski: Mówiąc tak sam pokazujesz swoją mało-kumatość. " do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (01/02/2015)
bern:   "@JolaJola: Chrzest niemowląt to średniowieczny wymysł katolickiego kościoła, i on nie zbawia z pierworodnego grzechu, wierzysz katolickim fałszywym naukom i wydaje każdy katolik na ten wymysł swoje pieniądze niepotrzebnie. W Biblii apostołowie nie chrzcili niemowlaków ale tylko dorosłych, jesteś nafaszerowana katolickim baśniom jak pieróg serem, to jest nieczysta kłamliwa nauka która trzyma cię z ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (01/02/2015)
bern:   "@Kamil Zbroja: Ja Biblię w całości przeczytałem przez 26 lat kilka razy, i dobrze wiem co ona mówi o katolickim kościele, niech pan sobie przeczyta na temat katolickiego kościoła 1 Tymot.4: 1 - 6. i Objawienie 17 rozdz. Tam jest opisany ten kościół pod symbolem kobiety pijanej krwią, każdy wie co robiła inkwizycja i krucjaty przeciwko żydom muzułmanom i na terenie Francji itd. 2 wojna światowa tak ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (01/02/2015)
bern:   "@Adam Szczepański: Tak, to prawda, a mimo to ci co nie mieli ochoty zostać Pana Jezusa owieczkami, a ich jest większość, to gdzie trafią? czytaj 2 list Piotra, i Objawienie 18 i 19 rozdział, będą zniszczeni, bo nie chcieli być Mu posłuszni. W Objaw. 17 rozdział jest opis kobiety zwanej wielką wszetecznicą, pod tymi symbolami Bóg objawił, wiesz kogo? znaną nam wszystkim instytucję co nosi nazwę koś ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (01/02/2015)
bern:   "@yadhira: Bóg istniał zawsze i istnieje do dzisiaj, i w obecnym czasie działa w potężny sposób, a 2000 lat temu chodził po Izraelskiej ziemi w fizycznym ciele i osobiście powołał 12 apostołów aby głosili Ewangelię. Miał na imię Jahschua (Jezus), faryzeusze i uczeni w Piśmie z powodu własnych teologi nie rozpoznali własnego Boga, który w Starym Testamencie u Mojżesza w psalmach i prorokach zapowiad ..." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (01/02/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bern
Ranga:
Ost. logowanie: 05/03/2015
Zarejestrowano: 30/01/2015

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 1.067
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 36
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska