Login lub e-mail Hasło   

zuzannawozniak
Wcześniejsze wpisy
zuzannawozniak:   "Nie wiem co by było, gdyby było i czy Polacy rzeczywiście wstydzą się swojej historii. Myślę , że to temat na osobną dyskusję i artykuł. Ja tam w każdym bądź razie kultury polskiej się nie wstydzę , ale piosenki na Euro owszem. Już z resztą pisałam dlaczego i nie będę się powtarzać. Chciałam się jednak zapytać na jakiej podstawie sądzisz , że polska młodzież wstydzi się tego wszystkiego , co związ ..." do artykułu ''Koko Euro spoko'', spójrzmy na to z innej strony..  (19/05/2012)
zuzannawozniak:   "Długo się zastanawiałam czy się wypowiedzieć, ale z drugiej strony nie widzę powodów by nie wyrazić swojej opinii. Swój artykuł na temat Koko Euro Spoko również napisałam , niestety przedstawiając zupełnie inny punkt widzenia. Chciałam się jednak odnieść do tego co tu napisałeś. Stwierdziłeś, że my jako Polacy nie powinniśmy się wstydzić naszej kultury ludowej czy folkloru. Zgadzam się w tym w stu ..." do artykułu ''Koko Euro spoko'', spójrzmy na to z innej strony..  (13/05/2012)
zuzannawozniak:   Głos na artykuł Emerytalna zadyma  (12/05/2012)
zuzannawozniak:   "Studia humanistyczne raczej mi nie grożą :) Dziękuję. " do artykułu Bezrobotni studenci..  (10/05/2012)
zuzannawozniak:   Nowy artykuł Bezrobotni studenci.  (10/05/2012)
zuzannawozniak:   "Ty piszesz naprawdę dobrze , bo właśnie przejrzałam i nie mam zamiaru Ci tego odbierać.Natomiast sprawa wydaje się prosta: jeśli uważasz , że moje teksty są o sprawach oczywistych , a na dodatek mają niski poziom to po prostu ich nie czytaj i problem z głowy. Nie wszyscy muszą być doskonali i perfekcyjni. " do artykułu Zabij dziecko, w tym kraju i tak wszyscy Cię zrozumieją..  (09/05/2012)
zuzannawozniak:   "Miałam na myśli jednego nauczyciela z wiedzą dotyczącą tych wszystkich zagadnień. Jakbyś się wczytał , to być może byś mniej więcej zrozumiał z tych moich' uproszczonych tekstów niskiej jakości' , że w liceum do nauki 'przyrody' będą potrzebni tacy właśnie nauczyciele. Będzie to wynikało z faktu , że ten przedmiot będzie zastępował wszystkie inne wcześniej przeze mnie wymienione. Oczywiście na niektórych profilach typowo humanistycznych. " do artykułu Porąbany system edukacji..  (09/05/2012)
zuzannawozniak:   "No to są. Masz zamiar mnie za to gnębić i wiecznie krytykować? Profesjonalista się znalazł..." do artykułu Zabij dziecko, w tym kraju i tak wszyscy Cię zrozumieją..  (09/05/2012)
zuzannawozniak:   "I już zaraz widzę oburzenie tych wszystkich , którzy mi coś wytknęli lub skrytykowali. Zaraz będzie zarzut , że jestem człowiekiem nie potrafiącym przyjąć krytyki. Z tym , że krytyka , która ewentualnie tyczyła by się moich poglądów wynikająca z rozbieżności zdań na pewne tematy, jest czymś zupełnie innym od zwykłego uwzięcia się i czepiania o byle najmniejszą błahostkę. Atak z każdej strony o czy ..." do artykułu Zabij dziecko, w tym kraju i tak wszyscy Cię zrozumieją..  (08/05/2012)
zuzannawozniak:   "No tak się składa , że ja jeszcze nikomu nic nie wytykałam a zapoznawałam się już z wieloma artykułami. Ja mam swoje konto od niecałego tygodnia, a już dostałam bardzo wiele negatywnych komentarzy i ataków w moją stronę." do artykułu Zabij dziecko, w tym kraju i tak wszyscy Cię zrozumieją..  (08/05/2012)
zuzannawozniak:   "Może dla Ciebie nieciekawy . A nawet jeśli , może ja jestem tak głupia i żenująca , że lubię poruszać nieciekawe tematy? To teraz jakiś nakaz jest? Jak Ci się nie podoba poruszany przeze mnie temat , albo nie zgadzasz się z moimi poglądami to się będziesz o wszystko czepiał?" do artykułu Zabij dziecko, w tym kraju i tak wszyscy Cię zrozumieją..  (08/05/2012)
zuzannawozniak:   "czepiasz się do 'śliskiego ręczniczka' , jakbyś chciał wiedzieć , albo się trochę orientował to to akurat było cytowanie wypowiedzi matki , która obarczała 'śliski kocyk czy ręczniczek' jako powód upadku dziecka. Ludzie , nie rozumiem na czym polega wasz problem i czemu odkąd tylko się wypowiadam na tym profilu ciągle odbieram jakieś ataki ,krytykę, czepianie się o byle błahostkę i przejęzyczenie. " do artykułu Porąbany system edukacji..  (08/05/2012)
zuzannawozniak:   "nie , z pewnością nie. to moje pierwsze konto na tym portalu ,na którym i tak za zapewne przestanę się wypowiadać ,bo mam wrażenie , że połowa użytkowników to zwykłe chamy , którzy przyczepiają się o byle przejęzyczenie , które i tak nie ma wpływu na sens całego tekstu." do artykułu Zabij dziecko, w tym kraju i tak wszyscy Cię zrozumieją..  (08/05/2012)
zuzannawozniak:   "rzeczywiście , pomyliłam się... pisząc nie miałam na myśli 'półmiesięcznej'. widzę , że się na mnie szczególnie uwziąłeś ale ja nie mam zamiaru się tym przejmować . " do artykułu Zabij dziecko, w tym kraju i tak wszyscy Cię zrozumieją..  (08/05/2012)
zuzannawozniak:   Nowy artykuł Porąbany system edukacji.  (07/05/2012)
zuzannawozniak:   Nowy artykuł Jeszcze raz o "koko euro spoko".  (07/05/2012)
zuzannawozniak:   Głos na artykuł Kościół Katolicki, a religia.  (04/05/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: zuzannawozniak
Ranga:
Ost. logowanie: 08/08/2012
Zarejestrowano: 04/05/2012

Statystyki
Punkty: 3.081
Wyświetlenia artykułów: 2.926
Odwiedziny profilu: 1.279
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 18
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska