Login lub e-mail Hasło   

blingbling
Wcześniejsze wpisy
blingbling:   Odpowiedź w wątku Co wolno, a czego nie? (Społeczność) "Możliwe, że moje przemyślenie pomoże stworzyć administracji zasady dozwolonych zachowań promocyjnych. Eioba na swej stronie startowej zwraca uwagę na możliwość promowania własnej strony poprzez zamieszczanie artykułów z serwisu. I jest to zachęta mocna, tyle że nie przekładająca się na fakty. Przy zastosowaniu linku odsyłającego do swojego serwisu na dole jak jest to radzone przez ..."  (10/03/2008)
blingbling:   "Okej. Możemy skończyć dyskusje ponieważ się nie dogadamy. Ja z założenia odrzucam cały ekologiczno-zielony bełkot, który wprowadza naturę na szczyty systemów aksjologicznych. Wartością jest człowieczeństwo a nie zdrowie czy życie ludzkie. Człowiek to kultura i technologia. Natura to zwierzęta. Każdy powinien więc trzymać się swoich zainteresowań. Artykuł nie miał na celu wywołania dyskusji ..." do artykułu Pocketbike: szybko i wściekle!.  (10/03/2008)
blingbling:   "Wiem, wiem - przemyślałem sobie wszystko i masz absolutną racje! Bycie prawdziwym mężczyzną to odpowiedzialność a nie adrenalina. Od dzisiaj jestem więc przeciwny: szybkim samochodom, nartom, snowboardowi, wspinaczce itd... A ogólnie każdej aktywność, która zmusza człowieka do wstania od komputera i narażania siebie (ewentualnie również innych - np. na stoku narciarskim) na jakiekolwiek obrażenia ..." do artykułu Pocketbike: szybko i wściekle!.  (09/03/2008)
blingbling:   "Czy w takim razie w artykułach chodzi tylko o 'użyteczność' ? To artykuł do poczytania, zajęcia czasu, dowiedzenia się o rzeczy która niektórym może się spodobać. Bo jeżeli chodzi o użyteczność to raczej portal powinien iść w strone publikowania komentarzy do Kodeksu Cywilnego i instrukcji obsługi telefonów Nokia!" do artykułu Pocketbike: szybko i wściekle!.  (06/03/2008)
blingbling:   "Tekst nie mówi, że jest to zabawka dla dzieci! Wręcz przeciwnie. A próby samobójcze dają adrenalinę, która niektórym mężczyznom potrzebna jest do życia. To właśnie jest rozrywkowe - ta szybkość i odrobina niebezpieczeństwa. Chociaż oczywiście możesz tego nie rozumieć," do artykułu Pocketbike: szybko i wściekle!.  (06/03/2008)
blingbling:   Popularny artykuł: Kiedy ugryźć się w język!  (04/03/2008)
blingbling:   Nowy wątek: Co wolno, a czego nie? (Społeczność) "Witam, jesteśmy na eioba nowi - chcielibyśmy publikować niektóre teksty z naszego portalu dla mężczyzn - www.bling-bling.pl. Chcielibyśmy się dowiedzieć dokładnie jak wolno nam w ramach publikowanych tekstów promować naszą stronę? Jakie panują zasady na eioba tego dotyczące? Pytam się bo dostaliśmy ostatnio maila od administracji z wskazaniem modyfikacji. Bardzo fajni ..."  (02/03/2008)
blingbling:   Nowy artykuł Pocketbike: szybko i wściekle!  (02/03/2008)
blingbling:   Nowy artykuł Kiedy ugryźć się w język!  (02/03/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: blingbling
Ranga:
Ost. logowanie: 30/03/2008
Zarejestrowano: 02/03/2008

Statystyki
Punkty: 38.002
Wyświetlenia artykułów: 37.833
Odwiedziny profilu: 1.995
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska