Login lub e-mail Hasło   

Morghur
Wcześniejsze wpisy
Morghur:   Głos na artykuł Polska za(k)łamana...  (19/01/2015)
Morghur:   "Chamstwo ma różne oblicza. Akurat obserwuje dość uważnie politykę, ale nie o nią samą nawet mi chodzi. Polacy mają bardzo małą, historyczną wiedzę na temat ostatnich lat. Bardzo wiele osób ma wiedzę historyczną, którą wciskali im komuniści, a ostatnie kilkadziesiąt lat to praktycznie interpretacja historii wg wzorców narzuconych przez 'resortowe dzieci'. I tak Wałęsa jest bohaterem, z PO idziemy d ..." do artykułu Polska za(k)łamana....  (19/01/2015)
Morghur:   "Myślę, że można zjednoczyć się w imieniu tragedii i współczuć ofiarom, ale jednocześnie odcinać się od ich twórczości. Wolność słowa? Ok, to taki przypadek: Der Sturmer, gazetka rasistowska, publikująca swoje materiały, aż pewnego ranka, wściekły żyd zabija całą redakcję. Co wtedy? Dlaczego współczesny świat to wolność obrażania religii, ale już brak tej wolności do obrażania innych ras? Ja nie ro ..." do artykułu Charlie Hebdo.  (19/01/2015)
Morghur:   "Myślę, że trzeba zwrócić uwagę na coś innego przy okazji. Wmówiono ludziom, że są winni wszystkiemu - oni i tylko oni. Gdzie KNF? Gdzie są jakieś instytucje państwowe? Widać to było przy okazji Amber Gold. Polakom wmówiono, że żyją w państwie liberalnym - nie żyjemy w państwie liberalnym, bo takie opiera się na prawie i odpowiedzialności władzy. My żyjemy w anarchii i socjalizmie, więc nie mamy do czynienia z ani z wolnym rynkiem, ani z przepisami państwa prawa. " do artykułu Do "frankowców" - Zamieszanie wokół szwajcarskiej waluty..  (19/01/2015)
Morghur:   "200 tysięcy zabitych żydów? Nie wiem skąd wzięta liczba. Nie polemizuje z autorem, ale najpierw trzeba w ogóle znać historie. Kościół zmieniał się wraz z czasami, jego historia spływa miejscami krwią, ale nie wszystko jest takie jednoznaczne. Tendencyjny artykuł, wpisujący się w popularny aktualnie, uliczny antyklerykalizm w rodzaju TR. Myślę, że bez kościoła byłoby znacznie, znacznie gorzej. Piszę to jako historyk z wykształcenia." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (19/01/2015)
Morghur:   Nowy artykuł Czy ekran dotykowy nadaje się do grania?  (19/01/2015)
Morghur:   Nowy artykuł Dlaczego lubimy grać w gry Free to Play?  (18/11/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: bloodmorgh
Ranga:
Ost. logowanie: 31/03/2015
Zarejestrowano: 18/11/2014

Statystyki
Punkty: 1.368
Wyświetlenia artykułów: 1.355
Odwiedziny profilu: 827
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska