Login lub e-mail Hasło   

Buszująca w zborzu

Od lat badacz opinii publicznej, od jakiegoś czasu rozkręcam samopomoc dla Singielek z Warszawy, zainteresowane zapraszam do kontaktu na priv :)

Hobby (m.in.) badania społeczne, tematy 'trudne i nietypowe'. Słabość - dysgrafia - purystów językowych z góry przepraszam za błędy... poza tym bujanie w obłokach i czytanie, robienie i przerabianie ciuchów 'zwykłych' na 'odjechane', i może jeszcze brydż (to takie malutkie ale bardzo miłe hobby) i gory... Od jakiegoś czasu rozkręcam samopomoc dla samotnych kobiet, szczególnie Singielek z Warszawy, jeżeli czujesz się... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Buszująca w zborzu:   "@Iwona: dzięki Iwona :) troszkę tu moja nieśmiałość podpowiada, że większość by znudziły... Ale może na starość :) Z perspektywy czasu? Czekam na 50-tkę podobno wtedy kobieta wstępuje w krąg starszyzny czyli wiedzących... :)" do artykułu Z pamiętnika 44-letniej singielki - cz 5. O rozwoju duchowym.  (25/12/2016)
Buszująca w zborzu:   " Ładny tekst, dzięki, miodem mi trochę duszę polał :) Tylko co ten Pan na tym zdjęciu tymi malutkimi literkami ma napisane?? Nijak nie widzę..." do artykułu Przekuj zawiść w radość. Ciesz się z powodzenia sąsiada.  (13/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Trebor: 'jeśli nasi Wielmożni z Wiejskiej chcą ograniczyć położyć łapy na kwestiach moralnych takich jak środki antykoncepcyjne czy aborcja - ograniczenie jednego i drugiego - nie wydaje mi się, by jednocześnie chcieli legalizować związki homo i adopcję dzieci przez takie pary. ' Wiesz Trebor, jestem kobietą więc jakbym chciała mieć dziecko to bym je miała, panowie z Wiejskiej nie mieliby pojęcia ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (10/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@bardek: cóż, moja tolerancja jest dość szeroka, obejmuje również tolerancję dla nietolerancji :) Wyglądasz na ciekawego człowieka starającego się żyć w zgodzie ze swoimi uczuciami i ideałami i czynić świat miejscem, gdzie ludziom się dobrze żyje :) Nie mi sądzić cóż to konkretnie są za uczucia, to wyłącznie sprawa Twoja i Twojej rodziny. Przy okazji unikasz wtryniania się ludziom z butami w ich ż ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (10/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@bardek: Z tym przyrostem to ja bym zrobiła 2 kroki w tył i popatrzyła z szerszej perspektywy - mamy na ziemi 7 miliardów ludzi, zbiera się na 9-11 miliardów gdzieś między 2050-2100, a Ziemia z zasobów odnawialnych może wyżywić 'tak na luzie' około miliarda. Więc przed nami albo opamiętanie rozrodcze albo większa wojenka czy epidemia. Jak się sami nie opamiętamy zrobi to za nas Natura... Drobny pr ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (09/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Mariusz Kajstura: Oj tak, pobieranie kaski i nie podzielenie się z Artystą to już przegięcie! Do prawdy - przyzwoitości trochę panowie!" do artykułu Jak kupować muzykę żeby i artysta zarobił.  (08/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Trebor: tak sobie myślę, że jak na prawdę młodego człowieka nie stać to niech sobie słucha na zdrowie, kultura powinna się po społeczeństwie rozchodzić bez takich barier jak brak grosza... No ale potem dorasta i już stać. No w każdym razie zwykle ludzie dorastają, robią się bardziej przy okazji bardziej odpowiedzialni i świadomi ;) Pytanie czy nawyki pozostaną, czy się zmienią? Odpowie przyszłość - pokolenie sieci dorasta..." do artykułu Jak kupować muzykę żeby i artysta zarobił.  (08/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Orchida: Nic się nie martw, to prawdopodobnie na 3,5 roku! może potem poodkręcają trochę prawo, a w międzyczasie... Był taki sympatyczny film czeski 'Samotni', tam bohaterowie wiele wydarzeń interpretowali jako 'znak' - dla każdego znak znaczył co innego, ale interpretowali niezłomnie i podskórnych znaczeń w rzeczywistości się doszukiwali. No i może dla mnie nadchodząca (prawdopodobnie) nowa usta ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (08/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Trebor: a co do zborza to rzeczywiście chwyt był niezamierzony (dysleksja) ale świadomie nie poprawiam - jak nie trzymamy się reguł i grzebiemy w świecie 'marginesu i odmienności' to ta nieszczęsna nieortograficzna trawa dobrze pasuje :) A co do moralizowania i wywyższania własnej opinii - cóż, jesteśmy ludźmi i czasem miło największych wysiłków każdemu się wyrwie... No ale wierzę, że Czytelnik t ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (08/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Mariusz Kajstura: w sumie racja, choć do płacenia ewidentnie trzeba dojrzeć - młodzież ewidentnie rypie muzę za darmo z sieci i w ogóle nie dostrzega takiej sprawy, że artysta w zasadzie cośtam powinien z tego mieć... Dopiero w pewnym wieku chyba pojawia się refleksja i zamiast pisać maile pochwalne do artysty człowiek zwyczajnie w hołdzie mu kupi sobie płytkę (lub mp3, lub posłucha z tantiemujących źródeł)... No w każdym razie do mnie to dotarło dopiero w pewnym wieku :)" do artykułu Jak kupować muzykę żeby i artysta zarobił.  (08/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Trebor: cóż, Bóg zaplanował rozrodczość tak, że połowa dzieci umierała (przez wieki), również sporo matek... To człowiek odkręcił tę zasadę przez rozwój medycyny, cała ta sprawa z medycyną jest w ogóle mocno nienaturalna i niektórzy odrzucają - ich święte prawo! No ale jeżeli chodzi o wtrynianie swojego systemu wartości innym - ja zgadzam się z jedną panią z demonstracji 'no uterus - no opinion'. ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (06/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@_serpico_: w ogóle jakiekolwiek uogólnienie o ludziach jest bzdurą (oprócz może biolo - potrzebujemy tlenu aby żyć...). No ale nie ma rozmowy bez uogólnień... Jakieś tam chyba wszyscy mamy poglądy na 'zdrową większość' lub 'kolorową mniejszość' to je sobie wyrażajmy :) " do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (06/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@bardek: ilu ludzi tyle gustów (na szczęście), ja np. lepiej dogaduję się z chłopakami, którzy chowali się bez ojców, niż z mężczyznami 'mainstreamowymi'. Oczywiście nikomu tego nie życzę, ale tak się czasem życie układa. No i facet z takiej rodziny ma uruchomiony 'radar' na kobiece emocje, w lot łapie ich niuanse, lubi pogadać. Dwu moich najlepszych przyjaciół pochodzi z takich rodzin, też były c ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (06/04/2016)
Buszująca w zborzu:   Głos na artykuł W oparach absurdu  (05/04/2016)
Buszująca w zborzu:   Głos na artykuł Rozpaczliwie szukając szczęścia.  (05/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@bardek: pytanie czy ochrona siebie jest 'niecnym karaniem' , czy funkcja kary wypływa tak nieumyślnie, przy okazji... Mój kolega np. ma żonę uznającą tylko naturalne środki kontroli urodzin i po drugim nieplanowanym dziecku (w sumie trzecim) to on odmówił współżycia. Uznał, że stres związany z wyzwaniem, którym byłoby (przerastające go) zarobienie na dziecko nr. 4 jest zbyt duży i woli ograniczyć ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (05/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Mariusz Kajstura: No bo z moich obliczeń wynika że wtedy wybory, może nowi szybciutko poodkręcają błędy poprzedniego establiszmentu, tak jak obecna władza zrobiła z reformą emerytalną i edukacyjną - kto wie? zawsze można mieć nadzieję..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (04/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Trebor: Z pewnością zawsze jest to i żałoba po utracie czegoś cennego i piękna przygoda wejścia w nowe :) Życie ludzkie jest pełne sprzecznych emocji i dwuznaczności i chyba to jest OK... No w każdym razie ja, z moim kobiecym wielowątkowym umysłem, tak to widzę ;) pozdrawiam i dzięki za przedstawianie nieoczywistych refleksji o świecie :)" do artykułu Samobójstwo z trochę innej perspektywy.  (04/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "Bardzo ciekawe rozważania :) Choć podobno osobowość zmienia się znacząco średnio co 7 lat, jak komórki ciała, mniej radykalny pogląd Junga mówi, że przynajmniej gdzieś tak koło wieku Chrystusowego (no może troszkę po 33) odkrywamy swój 'cień' czyli do głosu dochodzą takie części duszy, które wcześniej były przytłumione, introwertyk odkrywa w sobie ekstrawersję i idzie do ludzi, ekstrawertyk doceni ..." do artykułu Samobójstwo z trochę innej perspektywy.  (04/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@Trebor: Nasza polska skłonność do wtryniania się do życia innych by nieść im 'kaganek oświaty' i zmusić do uznawania 'moich' wartości to smutna przypadłość... Moja przyjaciółka przypuszcza, że wynika z pewnej zawiści - 'też byśmy może i chcieli, ale nie możemy, to niech inni też nie mają!' - ale w sumie kto to wie... Patrząc szerzej - Islam też w niektórych odsłonach niesie 'kaganek Koranu', nawe ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (04/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "Wydaje się, że dyskusja będzie iść bardziej w stronę homo niż antyaborcyjną, więc może tak dla rozszerzenia pola widzenia i wzbudzenia w Państwu pewnej wyrozumiałości dla wszelkiej maści odmieńców odrobina filogenetycznej argumentacji, za ich wartością społeczną..., w każdym pokoleniu będą się pojawiać i to jest OK :) 'W normalnych warunkach odrzucani, ale z pokolenia na pokolenie wciąż pro ..." do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (03/04/2016)
Buszująca w zborzu:   "@lewi: bardzo dziękuję za głos w dyskusji :) cóż - co do przedłużania gatunku i traktowania tego jako jedynego słusznego działania - większość parlamentarna, głosząc że seks z mężczyzną nadaje się wyłącznie do poczęcia, bardzo skutecznie popycha mnie w stronę, o której do tej pory nie myślałam zbyt dużo... serdecznie pozdrawiam :)" do artykułu Czy zaostrzanie prawa aborcyjno-antykoncepcyjnego zachęca do seksu homo?.  (03/04/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: buszujacawzborzu
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 03/01/2017
Zarejestrowano: 31/01/2010

Statystyki
Punkty: 128.701
Wyświetlenia artykułów: 128.020
Obserwujący użytkownicy: 7
Odwiedziny profilu: 8.617
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 34
Komentarze: 123
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska