Login lub e-mail Hasło   

cartafirus


Wierzę w istnienie globalnej elity, która traktuje resztę społeczeństwa jak bezmyślne bydło i daży do realizacji zbrodniczego planu Nowego Porządku Świata. Wierzę, że ich wielki plan jest już w ostatniej fazie realizacji. Wierze także w moc prawdy i siłę zwykłych ludzi, dlatego obnażam ich łajdactwo tak jak umiem. Jeżeli po przeczytaniu moich tekstów dojdziesz do wniosku, że myślisz podobnie, zapraszam do współpracy.Wcześniejsze wpisy
cartafirus:   Obserwuje użytkownika: darkwater (piotr grunt)  (29/04/2011)
cartafirus:   "I własnie po to jest TruCrypt. Można utworzyć ukryty zaszyfrowany folder w zaszyfrowanym widocznym. W razie konieczności podać hasło tylko do tego widocznego. " do artykułu Ochrona przed inwigilacja w sieci część 1.  (29/04/2011)
cartafirus:   "Na własnej ziemi człowiek powinien mieć prawo mieszkać nawet w kartonie po telewizorze, jeżeli ma taką ochotę. A jeżeli dom który zbuduje zwali mi się na głowę do tez nic nikomu do tego bo to mój dom i moja głowa." do artykułu Koleś zbudował fajny domek za 10 tys zł.  (28/04/2011)
cartafirus:   "Z zawodu jestem pracownikiem socjalnym i muszę Was rozczarować. Nie spędzam całych dni myśląc, jak by tutaj odebrać komuś dziecko. Ale przypomnijcie sobie historię o dzieciach przechowywanych w beczkach po kapuście. Z mojego punktu widzenia lepiej niesłusznie oskarżyć 10 normalnych, kochających rodziców niż przymknąć oko na 1 patologicznego." do artykułu Napluc ci w gębę tatusiu?.  (28/04/2011)
cartafirus:   Nowy artykuł Super system inwigilacji Polskiego pomyslu  (30/03/2011)
cartafirus:   "Darkwater to w gruncie rzeczy inteligentny człowiek, jednakże boi się utracić swoje złudzenie na temat bezpiecznego i demokratycznego świata. Dlatego prędzej zginie niż dopuści do siebie obiektywne fakty, które mogą zburzyć jego iluzję. Klasyczny przypadek 'big dream' czyli tkwienia w świecie iluzji zaimplementowanym przez reżimowe media. A pisząc o emocjach miałem na myśli to, że ..." do artykułu Totalna Inwigilacja.  (29/03/2011)
cartafirus:   "No tak, kolega darkwater nie wytrzymał emocji, a może zabrakło argumentów i zgłosił zarzut popełnienia przeze mnie plagiatu. W związku z tym czuję się zwycięzcą w dyskusji. Na zarzut oczywiście odpowiem. Oto treść mojej odpowiedzi: Mój tekst to komentarz do artykułu Pana Piotra Brągoszewskiego, więc siłą rzeczy należało zacytować artykuł, żeby czytelnicy wiedzieli co komentuję. Dokła ..." do artykułu Totalna Inwigilacja.  (27/03/2011)
cartafirus:   "Drogi Piotrusiu Zaciekłość z jaką starasz się podtrzymać iluzje w której żyjesz zdaje się sugerować, że masz jakiś emocjonalny stosunek do tej sprawy. No cóż jak będziesz nieco starszy to być może na pewne sprawy spojrzysz inaczej. Jeżeli uważasz mój tekst za bzdury to dlaczego tracisz czas na pisanie komentarzy? Nie uważasz, że to z gruntu bez sensu? Ponadto to śmieszne ..." do artykułu Totalna Inwigilacja.  (27/03/2011)
cartafirus:   "@darkwater Spieszę zaspokoić Twoją ciekawość. Z tego co mi wiadomo cytowanie cudzych tekstów jest dozwolone pod warunkiem podania autora i źródła. Jedno i drugie zrobiłem. Gdybym chciał popełnić plagiat, nie wysilał bym się na wpisywanie linków tylko tylko po prostu skopiował tekst i wkleił jako swój, nawet byś się nie zorientował. Gdyby jednak autor artykułu czyli Pan Brągoszewski, którego ..." do artykułu Totalna Inwigilacja.  (27/03/2011)
cartafirus:   Nowy artykuł Totalna Inwigilacja  (27/03/2011)
cartafirus:   "Brawo, dobrze napisane. Przypomina tekst, który kiedyś publikowałem na moim blogu, co w sumie nie dziwi, bo oba teksty dotyczą tych samych faktów. Ja wspomniał bym jeszcze o sektorach zarządzania, czyli o tym, że w ninnych częściach świata funkcjonują odpowiedniki UE." do artykułu Nowy Porządek Świata - system globalnej dyktatury.  (27/03/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: cartafirus
Ranga:
Ost. logowanie: 04/05/2015
Zarejestrowano: 27/03/2011

Statystyki
Punkty: 9.983
Wyświetlenia artykułów: 9.872
Odwiedziny profilu: 2.431
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska