Login lub e-mail Hasło   

centus
Wcześniejsze wpisy
centus:   "@swistak: Mission impossible" do artykułu Polska Żydom nie podskoczy..  (29/04/2015)
centus:   "@swistak: Poczytaj sobie książkę Żyda z Żydów prof. Normana Finkelsteina pod tytułem „Przedsiębiorstwo Holokaust”. A tu tylko jeden cytat: 'Teza, że goje chcą wytępić Żydów, daje Izraelowi wolną rękę zakładając, że goje zawsze dążą do wymordowania Żydów, ci mają prawo bronić się wszelkimi możliwymi sposobami. Wszelkie więc środki, do których uciekną się Żydzi, agresji i tortur nie wy ..." do artykułu Polska Żydom nie podskoczy..  (29/04/2015)
centus:   Głos na artykuł Nu pagadi! Nocne wilki  (29/04/2015)
centus:   Głos na artykuł Fascynator ślubny.  (29/04/2015)
centus:   Nowy artykuł Polska Żydom nie podskoczy.  (29/04/2015)
centus:   "Może ktoś mi wyjaśni w jaki to demokratyczny sposób wyłanił się kształt obecnej Ukrainy? Kto z bolszewików,którzy w 1922 roku utworzyli tą republikę pytał mieszkających tam na wschodzie Rosjan, czy chcą być Ukraińcami? Może Stalin? Czy Chruszczow pańskim gestem darowujący Krym Ukrainie przejmował się opinią mieszkańców? A teraz nagle mówi się o kształcie i integralności tego państwa jak o f ..." do artykułu Czy grozi nam wojna?.  (09/09/2014)
centus:   "A na kogo głosować, aby pozbyć się podżegacza wojennego Sikorsky'ego? A przy okazji wiersz znaleziony w necie. Rota, czyli hymn Posła Nie rzucim żłobu, to nasz cel, Wykurzyć się nie damy. Z udziałem naszych rąk i nóg, Tych żłobów się trzymamy. Niech się nie łudzi polski lud. Tak nam dopomóż Bóg. / ..." do artykułu Na rampie. Wg Juliana Tuwima. Selekcja kandydatów do pracy parlamentarnej.  (06/05/2014)
centus:   "Nie złodziejski, sprawiedliwy społecznie kapitalizm to jest oksymoron. Takie 'cóś' nie istnieje. Jeżeli ktoś obraz kapitalizmu kształtował sobie na podstawie amerykańskich produkcji hollywoodzkich, to znaczy że jego zdolność do oceny otaczającej go rzeczywistości jest na poziomie przedszkolaka dla którego kurewna Śnieżka jest bytem równie rzeczywistym, jak pani przedszkolanka. Naród nasz, równie g ..." do artykułu Apel do Młodych Polaków... czyli słowo o postokrągłostołowej mitologii..  (05/05/2014)
centus:   "Nie dajcie się robić w konia! Cwany jezuita Franek wygłasza wzniosłe wezwania i celebruje swoje rzekome 'ubóstwo' (zmiana koloru butów, zamieszkanie w piecio***** hotelowym apartamencie, zamiast w pałacu, udostępnienie ogrodów i tym podobne bzdety dla publiczki) i dla zamydlenia oczu ględzi o konieczności zmian w kościelnej cosa nostra, a za jego dymną zasłoną wszystko idzie starym trybem. Jest ów ..." do artykułu Ludzie miłosierni mają szerokie serca.  (19/03/2014)
centus:   "@Leszek Małkowski: Zapewniam cię, ze wśród tych kilku katolików nie byłoby żadnego księdza." do artykułu Z papieskiego na nasze.  (17/02/2014)
centus:   "Nie dajcie się robić w konia! Cwany jezuita Franek celebruje swoje rzekome 'ubóstwo' (zmiana koloru butów, zamieszkanie w piecio***** hotelowym apartamencie, zamiast w pałacu i tym podobne bzdety dla publiczki) i dla zamydlenia oczu ględzi o konieczności zmian w kościelnej cosa nostra, a za jego dymną zasłoną wszystko idzie starym trybem. Jest ów Franciszek pilnym uczniem Talleyranda, który mówił: ..." do artykułu Z papieskiego na nasze.  (17/02/2014)
centus:   Rekomendacja artykułu Polityczna perfumeria  (16/02/2014)
centus:   "@drzazga: Niestety ja też nie. " do artykułu Psie głosy nie idą pod niebiosy.  (13/02/2014)
centus:   "I jeszcze jako post scriptum wiersz znaleziony w sieci. Rota, czyli hymn Posła Nie rzucim żłobu, to nasz cel, Wykurzyć się nie damy. Z udziałem naszych rąk i nóg, Tych żłobów się trzymamy. Niech się nie łudzi polski lud. Tak nam dopomóż Bóg. Do krwi ostatniej kropli z żył, Bronimy apanaży, By jak najdłużej zostać ..." do artykułu Psie głosy nie idą pod niebiosy.  (13/02/2014)
centus:   Rekomendacja artykułu Psie głosy nie idą pod niebiosy  (13/02/2014)
centus:   Nowy artykuł Psie głosy nie idą pod niebiosy  (13/02/2014)
centus:   "Walka o dostęp do koryta się zaostrza." do artykułu Oburzeni wkraczają na polską scenę polityczną.  (20/12/2013)
centus:   "A przyjrzałaś się orłowi na czapkach naszych żołnierzy? Na głowie ma dwa półdupki z wbitym pomiędzy nie krzyżem. Sprawdź." do artykułu Durszlak w Sejmie.  (20/12/2013)
centus:   Głos na artykuł Durszlak w Sejmie  (20/12/2013)
centus:   "@Skalny Kwiat: Cesarz Napoleon Wielki mawiał o swoim ministrze spraw zagranicznych Talleyrandzie, że nie sprzedał swojej własnej matki, tylko dlatego, że nikt jej nie chciał kupić, lub mniej parlamentarnie, że jest to gówno w jedwabnej pończosze. Tym niemniej do końca swojego panowania nie przestał korzystać z jego usług, ponieważ Talleyrand był po prostu skuteczny." do artykułu Ateista oczarowany Papieźem ?.  (29/10/2013)
centus:   "Egzaltowane i infantylne, z cyklu jak mały Kazio wyobraża sobie wojnę." do artykułu Hodowla tchórzy.  (27/10/2013)
centus:   "Nie dajcie się robić w konia! Cwany jezuita Franek celebruje swoje rzekome 'ubóstwo' (zmiana koloru butów, zamieszkanie w piecio***** hotelowym apartamencie, zamiast w pałacu i tym podobne bzdety dla publiczki) i dla zamydlenia oczu ględzi o konieczności zmian w kościelnej cosa nostra, a za jego dymną zasłoną wszystko idzie starym trybem. Jest ów Franciszek pilnym uczniem Talleyranda, który mówił: ..." do artykułu Ateista oczarowany Papieźem ?.  (25/10/2013)
centus:   "@Agava: To nie jest problem zastępczy, ponieważ dotyczy zawodowych moralizatorów, mających gęby pełne pouczeń skierowanych do wszystkich, oczywiście z wyjątkiem siebie i kumpli z czarnej ferajny. " do artykułu Pedofilia i mydlenie oczu.  (25/10/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: centus
Ranga:
Ost. logowanie: 28/06/2015
Zarejestrowano: 30/01/2011

Statystyki
Punkty: 26.827
Wyświetlenia artykułów: 26.075
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 4.705
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 19
Komentarze: 59
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska