Login lub e-mail Hasło   

Darknessss
Wcześniejsze wpisy
Darknessss:   "@Koriolan: tak. Kończę robić obiad i zabieram na godzinę DeeDee do parku, a potem umówiłam się na długi wypad rowerowy :). Rzeczywiście jest cudownie. Słoneczne 14 stopni. Wymarzona pogoda na ruch " do artykułu Korzyść w zamieszaniu.  (26/03/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: straszny kretynio. Te jego komentarze non stop od rana do wieczora, nawet kiedy nikogo nie ma są tylko odbiciem jego przegranego i smutnego życia. Teraz jest w Pl kwarantanna, ale zamiast zabrać głupią dupę na spacer z wnukami, spotkać się na partię szachów z kolegami, czy iść do muzeum to siedzi taka stara pierdoła i skrobie te swoje nienawistne brednie. Bleeeee" do artykułu Korzyść w zamieszaniu.  (26/03/2020)
Darknessss:   "@Hamilton: Proszę nie pisz do mnie i o mnie. Jeśli natomiast musisz obrażać i gnoic innych... Nie ma sprawy, rób co musisz trollu..." do artykułu Korzyść w zamieszaniu.  (26/03/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: tak. idealny dla baranio, który od lat zaczepia wszystkich, mimo totalnego lekceważenia. Boże uchroń mnie przed tak zdebilniałą starością ;)" do artykułu Korzyść w zamieszaniu.  (26/03/2020)
Darknessss:   "@Hamilton: Proszę nie pisz do mnie i o mnie. Jeśli natomiast musisz obrażać i gnoic innych... Nie ma sprawy, rób co musisz trollu..." do artykułu Korzyść w zamieszaniu.  (26/03/2020)
Darknessss:   "@Adam Jezierski: Nie ma już świata jaki był w czasach 1 cz 2 WŚ. Dzisiejsza rzeczywistość nie ma nic wspólnego z życiem nawet 25 lat temu. Nie ma już pokolenia, które być może chce Pan tu przywołać za przykład. Nie widzi Pan sprzeczności. Jeszcze 3 tygodnie temu Europa była ,,jednością'' Nie było granic, a teraz nagle ma znaczenie linia wytyczona między Państwami. Pamięta Pan czas kiedy ludzi izol ..." do artykułu Korzyść w zamieszaniu.  (26/03/2020)
Darknessss:   "Historia wielokrotnie walczyła z epidemiami i kataklizmami. Przeważnie był ton czas wzmożonej patologii, gdyż ludzkość w chwilach zagrożenia raczej się nie jednoczy. Proszę zapamiętać dzisiejszy dzień, jest słoneczny ciepły dzień, liście pojawiają się na drzewach, zielona, soczysta trawa wzrasta ku niebu. Ptaki wesoło bawią się na drzewach. Jest mało ludzi na ulicach. Pozornie spokojnie, ale coś j ..." do artykułu Korzyść w zamieszaniu.  (26/03/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: nie czytam już tu nic i nie mam ochoty odpowiadać. Tobie też radzę odpuścić to miejsce. Obsrani frustraci i zdewociali impotenci. Chcesz tu być? Ok. Ja na poznawanie ludzi znam lepsze miejsca. hamilton to od dawna trup samego siebie. szubrawiec stracił mózg i raczej marna nadzieja na odzyskanie. serp... miał szanse na życie, ale wybrał.. co wybrał... tylko samce bez jaj mogą tu być. baj" do artykułu Szumowina.  (21/03/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: ...a ja nie mogę się nadziwić, że od kilku dni wypisuje się tu te marne pierdolety non stop bez sensu. Pisze obraźliwe komentarze i pierdzi w stołki przed komputerami zamiast zrobić cokolwiek dobrego dla innych w chwili umierania świata. Wstyd, ale jesteście tak marni od lat... nic was nie powstrzyma przed szerzeniem złości, agresji i patologii. Na szczęście nie jest was wielu, ale do ostatnich dni będziecie się zagryzać " do artykułu Szumowina.  (20/03/2020)
Darknessss:   Głos na artykuł Nie warto mówić.  (06/03/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: przyjmuję. 1 marzec, bo nienawidzę szczekających meneli lezących do człowieka bo coś wiecznie chcą, jęczą i zalewają pretensjami, samym syfem. Nic mnie tak nie brzydzi jak jakaś menda sobie ubzdura, że ktoś, czy świat jest mu to winien. Zatem 1 marzec najwcześniej . dobrej nocy" do artykułu Granice ludzkiej wydolności.  (03/02/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: i te kurwiszczeki non stop co inni mają robić, a co nie i gdzie. o boziuuuuuu. ale poryte bezmózgowia... hał hał hał. i tak naprzemiennie z kólko graaaniaaste... hał hał hał... na kogo wypadnie na tego bęc... dobry pociąg wykolejeńców. Spadam na wino do przyjaciółki. 18 - czas na używki i szaleństw po całym dniu owocnej pracy na niestety jednym, ale intratnym etacie. Mi starczy jeden:) pa" do artykułu Granice ludzkiej wydolności.  (03/02/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: pacz jak frajerio się uczepił. Płaczliwy mamlas nie potrafi dnia nie napisać o vivi. Co tego miętusa obchodzą inne konta, komentarze, opisy itd... ano jest to całe jego życie co udowadnia każdym zapracowanym na 2 etatach dniem na eioba. vivi srivi, vivi srivi i vivi srivi. kółko graniaste czterokanciaste i hej!!!!!!" do artykułu Granice ludzkiej wydolności.  (03/02/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: a szkoda na to czasu. To tylko marny wycinek sieci, a jaki ten fragmencik ma znaczenie w naszym realnym życiu. Czasem fajnie było tu podyskutować. Ale szybko się okazało, że odmienne poglądy są hejtowane, że posiadanie swojego zdania, które koliduje z ogółem jest piętnowane. Ham pisze sam do siebie już same brednie kolejnt rok. Nikt się do niego nie zwraca, ale on stuka stuka na każdy k ..." do artykułu Kiedy nastąpił faktyczny upadek portalu eioba.pl.  (01/02/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: Nie ma sprawy. Ja wiem, że jeszcze nie raz prawda wyjdzie na jaw, a chowanie się za plecami starszego człowieka / taty jest słabe, ale to nie moja sprawa. Kazali zablokować Sarę, mnie i kilka osób, które lubiły nasze pisanie. Od tej pory uważam ten portal za chore miejsce. Gnije i ropieje coraz bardziej karmione przez nienawiść, pychę i zazdrość. Wiem, że skalna codziennie czyta komenta ..." do artykułu Kiedy nastąpił faktyczny upadek portalu eioba.pl.  (01/02/2020)
Darknessss:   "O sile mowy nienawiści dowie się Pan pewnie w ciągu kilku dni zostając w tym miejscu. Już Pan usunął jeden z tekstów ze względu na komentarze. Tak jak zabójca Prezydenta Abramowicza wierzył w swoje racje tak jest i w tym miejscu kilka osób, które kompletnie odrealnione od tego co jest rzeczywistością i prawdą niszczy /na razie/ tylko słowem ludzi, o których nie ma pojęcia. Świat 2020 to niestety z ..." do artykułu Taki naród.  (30/01/2020)
Darknessss:   Głos na artykuł Taki naród  (30/01/2020)
Darknessss:   "Zagłosuję, bo nic nie jest prawdziwszego od cytowanych słów Platona. Mam nadzieje, że użył ich Pan świadomie jako wprowadzenie do tekstu" do artykułu Obrona i opór.  (29/01/2020)
Darknessss:   Głos na artykuł Obrona i opór  (29/01/2020)
Darknessss:   "@Hamilton: czep się serpa, a ode mnie z daleka złośliwy dziadygo" do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (20/01/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: tak. Jest dobry. Namawiam go na pisanie. Może jeszcze ten rok więcej pracy i już luz. Zobaczymy. Oscar pisze genialnie. Słowa. Pomysł. Kreacja. Lekkość przekazu. Też jego multi instrumentalnosc. Gitara. Perkusja. Trąbka. Pianino.... ale najważniejsze jak dba o mnie i dede. Tego życzę każdemu przyjacielowi." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (19/01/2020)
Darknessss:   "@zakrawarski: wiem :). Ignoruj debili i rób swoje a twoja pewność siebie i wiedza przyciągnie to czego potrzebujesz. PS. Przeczytałam stare komentarze m44. Kocham go jeszcze mocniej:). Doskonale komentował " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (19/01/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: mam na nich ... no .... dokładnie. Nie interesuje mnie marne robactwo, które nie daje nic innym , a chce odebrać każdą zasługę, radość, kreację.. innym... gnojstwo ot i tyle" do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (19/01/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: oczywiście. W pl u mnie w apartamentowcu nie bardzo można było pykać na perce, ale tu jest zakład i nikomu nie przeszkadza. Ja na flomarku znalazłam niesamowite dodatki do moich dywanów, a jutro uruchamiamy laser. Też coś zaprojektuję do nowych mebli. Życie każdego dnia przynosi nowe i nowe rzeczy do zrealizowania. Cieszę się, że mam z kim i dla kogo działać:)" do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (19/01/2020)
Darknessss:   "@Koriolan: jasne !! Mój ukochany prowadzi 2 firmy. Ogarnia. Całkiem spoko życie nam zapewnia. Plus te koncerty!!! Fakt. Przydałaby się nowa perkusja !!" do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (19/01/2020)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sicario
Ranga:
Ost. logowanie: 8 godz. temu
Zarejestrowano: 23/10/2015

Statystyki
Punkty: 11.080
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.381
Przeczytane artykuły: 3
Ocenione artykuły: 167
Komentarze: 523
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska