Login lub e-mail Hasło   

chica
Wcześniejsze wpisy
chica:   "Do Darkwater: 'IMO religia (lub mistyka) i nauka nie dadzą sie pogodzić. Te pierwsze ZAWSZE (...)' Jeśli 'IMO', to nie powinien Pan napisać 'ZAWSZE'. Tu jest błąd, który wskazuje że oba zdania są fałszywe. Poza tym jest to bardzo subiektywne spostrzeżenie. 'Nauka opiera się na tym co udowodniło swoją wartość 'w boju' - tzn pomimo rozlicznych prób nie udało się ..." do artykułu O eutanazji słów kilka....  (13/12/2008)
chica:   " Proszę sprawdzić i zrozumieć co oznacza słowo 'populizm' i odnieść je do 'rozmowy' między mną a Panią, to Pani zrozumie. Jeśli temat będzie dotyczył operacji na sercu i będę chciała wypowiedzieć się, to najpierw zdobędę jak najwięcej wiadomości. To znaczy - obejrzę film, przeczytam fachową literaturę, porozmawiam z lekarzem chirurgiem itd. Czy można obejmować stanowisk ..." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (13/12/2008)
chica:   "Uważam, że kobieta powinna mieć prawo do decydowania o SWOIM życiu i to prawo posiada. Proszę obejrzeć nagranie z (operacji) aborcji. Na tej podstawie możemy prowadzić dyskusję. Jeśli nie widziała Pani obrazu aborcji, to oczywiste jest że nie powinna wypowiadać się na temat, którego nie zna. cytat: 'kobieta powinna sama decydować o tym według własnego sumieni ..." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (10/12/2008)
chica:   "Czy jedyny wybór to aborcja? Pisałam przecież, że dziecko można oddać, jakim problemem jest urodzenie? Kobieta nic na tym nie traci, bycie w tym stanie nie jest poświęceniem, to nie choroba. Niemowlęta mają bardzo dużą szansę na adopcję." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (23/11/2008)
chica:   "Zapomniała Pani napisać, czy byłaby Pani w stanie zobaczyć jak wygląda aborcja? Z pozdrowieniami =) M." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (23/11/2008)
chica:   "'Twierdzicie, że kobieta powinna być odpowiedzialna za to,że poszła do łóżka z jakimś mężczyzną.' - jeżeli zrobiła to dobrowolnie, to owszem, 'chcącemu nie dzieje się krzywda'. Kiedy popełniam błąd, to chcę ponieść odpowiedzialność, żeby wyciągnąć z niego naukę na przyszłość, to normalne. Gdy będę miała dzieci, to będę je wychowywała, czyli m. in. uczyła myślenia i odpowiedzialności za s ..." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (23/11/2008)
chica:   "'Jak zestaw komórek może być człowiekiem rzeczywistym ?' - Czym Pani jest, jeżeli nie zestawem komórek? Pani komórki są identyczne z komórkami dziecka. Czy rzeczywisty człowiek żyje w wodach? Naturalnie, że tak. Żyje w wodach a oddycha TLENEM przez pępowinę matki. 'czy odżywia się brzuchem?' Od kiedy to płód odżywia się brzuchem???? Pani nie rozumie znaczeni ..." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (23/11/2008)
chica:   "'Na rynku można nabyć coraz więcej podobnych urządzeń co może spowodować, że nasz styl życia zmieni się drastycznie i widok osoby czytającej książki lub gazety papierowej będzie czymś dziwnym' Mam nadzieję, że nieprędko to nastąpi. Jeszcze większą, że w ogóle tak się nie stanie." do artykułu Wykorzystaj moc iPhone’a!.  (19/11/2008)
chica:   "Użyłam słowa 'potencjalny', bo takie sformułowanie stosuje się w filozofii. Oczywiście, ma Pan rację że jest to człowiek rzeczywisty." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (12/11/2008)
chica:   "Witam, dziękuję za przeczytanie artykułu. Oczywiście, jak Pani zauważyła, moja postawa nie jest neutralna. Nikt w tym temacie nie jest neutralny. Nie dyskryminuję matki, w tekście niejeden raz staję w jej obronie. Podkreślam jednocześnie - ofiary są zawsze dwie, dlatego nie jestem zwolenniczką przymusowego macierzyństwa. Proszę nie nazywać aborcji wyzwoleniem a ..." do artykułu Aborcja = zdrowie reprodukcyjne?.  (12/11/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: chica
Ranga:
Ost. logowanie: 18/10/2009
Zarejestrowano: 03/11/2008

Statystyki
Punkty: 515
Odwiedziny profilu: 1.325
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska