Login lub e-mail Hasło   

Chomiczkowa

Zabiegana, zakochana, zaczytana. :D I ogólny brak czasu.

Młoda osoba, ciekawa świata. Podróżniczka w czasie i przestrzeni :D Studentka, zajęta, zakochana z wzajemnością. Czytelniczka horrorów, sensacji, fantastyki. Widz teatru życia.Wcześniejsze wpisy
Chomiczkowa:   "@Coriollanus: Nie będę się spierać co do wyciągnięcia kobiecie pieniędzy z ręki. Wiem, że to fakt i tyle. A mężczyzna był w takim samym szoku jak kobieta. A Twoim zdaniem co ten mężczyzna miał zrobić, powiedzieć: 'Ej Ty oddawaj kase!' ? Zastanów się..." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (15/12/2014)
Chomiczkowa:   Nowy artykuł Zazdrość wsteczna  (01/12/2014)
Chomiczkowa:   "@Remter: Błagam, na prawdę błagam naucz się mnie rozumieć, przeczytaj wszystkie moje komentarze i artykuł jeszcze raz. Tam nie ma nic o tym, że nie wierze. Ja po prostu nie potrzebuje kościoła (jako budynku) i księży, którzy nie są dla mnie żadnym wzorem. Jestem ponad to wszystko.... Uznaje rozdzielność między Kościołem a wiarą. To tyle... " do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (01/12/2014)
Chomiczkowa:   "@jotko49: A jeśli w to wszystko wchodzą uczucia to to dużo zmienia, bo wtedy trudno partnera zmienić. Wtedy można zmienić tylko siebie, ale tylko pozornie.'Ludzie się nie zmieniają a pozory mylą.' Pozdrawiam. :)" do artykułu Jak skutecznie zniszczyć swój związek?.  (01/12/2014)
Chomiczkowa:   "@Remter: Przebudzenie, otwarcie oczu, poszeżenie świadomości.... Dorabiacie teorię, zagłębiacie się nie potrzebnie. To wszystko co mogę wam dać: opinię. Moim zdaniem nie potrzebuję Kościoła by wierzyć, nie czczę obrazów ani figurek a nawet jakiś symboli religijnych. To nie jest dla mnie. Wiary nie da się wyrazić w materii nieożywionej. Dla mnie Kościół to nie wiara- to pozory. Doszłam do wniosku, ..." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (01/12/2014)
Chomiczkowa:   "@_serpico_: Aż się prosi by poświęcić artykuł na temat pedofilii w statystykach ale nie zrobię tego, gdyż każdy uzna, że robię to na fali tego artykułu i dla poklasku. Też gram w jedną sieciówkę i to całkiem fajna sprawa. :)" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (28/11/2014)
Chomiczkowa:   "@_serpico_: Wybacz za błąd ortograficzny, ale usprawiedliwię to tym, iż studiuję matematykę stosowaną. ;) I masz trochę racji z tym zaufaniem. Jednak z drugiej strony jeśli nie podoba Ci się lekarz to idziesz do innego, gdy nauczyciel okazuje się pedofilem zostaje zazwyczaj postawiony w stan oskarżenia, zawieszony w prawach wykonywania zawodu, czasem nawet ma zakaz dożywotni zbliżania się do dziec ..." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (28/11/2014)
Chomiczkowa:   "@kszychu: Nie potępiam ich. Nie potępiam mimo wszystko nikogo. Nie chce nikogo przekonać do mojego zdania. Ja wytykam tylko to co jest widoczne, że nie ma już księży z powołania. W większej mierze to Ci którzy poszli na łatwiznę. Wiesz może ilu księdzy ma dzieci? Wielu... A przecież oficjalnie leżą krzyżem w kościele i składają śluby czystości. Jeśli wyrzekają się pokus cielesnych i materialnych to czemu przepełnia ich chciwość?" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (27/11/2014)
Chomiczkowa:   Popularny artykuł: Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!  (27/11/2014)
Chomiczkowa:   "@_serpico_: Wiem, że księrza to ludzie. Inaczej nie da się ich nazwać. Przypadki które opisałaś, są dobrym na to przykładem. Uwierz, że zwykłym ludziom też 'zdarza się być dobrym'. Pozwalam Ci mieć swoje zdanie. Nie będę Cię przekonywać do mich racji. To co napisałam jest osobiste i wcale nie twierdzę, że masz się ze mną zgadzać. Popatrz na to tak: jeśli ktoś zawiedzie Cię raz, drugi, trzeci to zaufasz mu ponownie?" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (27/11/2014)
Chomiczkowa:   "@mojra: Wierz bądź nie, ale daleko mi od lenistwa. Codziennie jeżdżę do pracy 14 km rowerem. W weekendy studiuje 60 km od domu. Do tego udzielam się w wolontariacie. Kolejna osoba dorabia teorię do mojego artu. Nie ukrywam za nim chęci usprawiedliwienia się dlaczego nie chodzę do Kościoła. I nie służy on podniesieniu mojej popularności. Jestem człowiekiem wierzącym. Zawiodłam się jednak na pośredn ..." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (27/11/2014)
Chomiczkowa:   "@youngcontrarian: Nie chcę zbaczać z tematu. Nazwanie mnie naiwną entuzjastką niczemu nie służy. Nie zagłębiajmy się w sposób jaki moja wiara się wyraża. To art. na temat księży i niech tak pozostanie. pozdrawiam. :)" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (27/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Hali: Możesz wierzyć lub nie ale ten art. powstał kilka sekund po rozmowie ze starym donosicielem, który obecnie jest w pierwszej ławce na każdej Mszy Św. Wylałam tutaj mój gniew. Nikt nie wmówi mi, że ten art. jest dla poklasku. Nawet Ty." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Hali: Nie potrafię przełknąć jadu jaki przelewasz na mnie. Czemu mam zachować to w myślach? Tak jak wszyscy szukam prawdy. Mam prawo powiedzieć głośno co mnie boli, i boleć nie przestanie. Chcę wykrzyczeć całemu światu, że Kościół obraża mojego Boga i to jest smutne. Może gdyby nie to, że otwarcie o tym piszę i mówię to stałabym się zgorzkniała... " do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Hali: Znalazłam Ciebie. :)" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Hali: Wypraszam sobie. Kto dał Ci moralne prawo do osądzania mnie przez zwierciadło moich poglądów na temat Kościoła. Skąd wiesz kim jestem? Poznałaś mnie osobiście? Idź w pokoju i miej sobie takie poglądy jakie chcesz." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Hali: Od kiedy wiara to usługa za która trzeba płacić? Moja wiara jest bezpłatna. Nie kosztuje mnie nic i nie, nie chce pogrzebu z księdzem, zdziercą i hieną cmentarną. Z resztą po śmierci bedzie mi wszystko jedno i uwierz 'dewotyzm' i 'zaślepienie' to też grzechy...." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Hali: Gratuluje. :) Ulżyło? Pozwól mi mieć swoje zdanie. Czy na eiobe wkracza cenzura? A więc ocenzurujcie to co napisałam. Ty mnie tylko obrażasz a jakieś sensowne argumenty??? Nie widzę. Tak jestem zepsuta do cna bo nie chodzę do Kościoła. Co Ty w ogóle człowieku piszesz do mnie? " do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Kitek: Ja czytałam w internecie o chłopcach rumuńskich sprowadzanych dla księży. Do tego na tych misjach myślicie, że co się wyprawia?" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@_serpico_: Pisałam pod wpływem emocji, bo nie mogłam znieść gadania zagorzałego wiernego. Nie liczyłam nawet na taki odzew. Jeśli było tego już pełno to przepraszam, ale jeśli ktoś mógł się wypowiedzieć na ten temat to czemu ja bym nie miała? I jakie jest Twoje stanowisko? " do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@youngcontrarian: Dziękuje za komentarz. Do napisania tego artu. skłoniła mnie rozmowa z człowiekiem, który siedzi zawsze w pierwszej ławie Kościoła i współpracuje z księżmi. Powiedział mi, że gdy będę starsza przejrzę na oczy ... Oby nie. Pozdrawiam. :)" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "Myślenie samodzielne skłoniło mnie do napisania tego artu. Niestety każdy próbuje mi wmówić, że mam przekonania niezgodne z prawdą, a tak w ogóle to jestem 'ciemnogród'. Wierzę, że to nie prawda, że gdzieś tam jest ktoś kto przeżył podobny koszmar w swoim życiu i nie zaznał ukojenia w Kościele. Podkreślam: szukam Boga w dobrych sercach a nie w budynku (spędu owiec ) który Wy nazywacie 'domem Bożym ..." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@Hali: Hali łatwo mnie osądzasz. Widzę, że dobry z ciebie katolik. Ja wiem, że Ci 'KATOLICY' którzy chodzą do kościoła z łatwością obrażają innych. TAK JESTEM CIEMNOGRODEM, ale napisałam prawdę. Prawda Cię wyzwoli KATOLIKU. I od momentu gdy Kościół stał się dla mnie tylko USŁUGODAWCĄ przestałam tam zaglądać a wiery szukam w dobrych ludziach którzy mi pomogą gdy będę tego potrzebować a nie księża o których myślę, że są zdziercami i hienami, które żerują na śmierci i żądają zapłaty za pogrzeb!!!" do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (26/11/2014)
Chomiczkowa:   "@swistak: Tu nie chodzi o to ilu jest księży pedofili, tu chodzi o sam fakt ich istnienia w Kościele. Na pewno słyszałeś o nie jednym przypadku. Ksiądz powinien być ostatnią osobą na tym świecie, która dopuszcza się takich rzeczy. Nie mówiąc już o innych czynach, że tak powiem haniebnych." do artykułu Kasa, Kasa i jeszcze raz Kościół!.  (25/11/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: onlyme
Ranga:
Ost. logowanie: 26/11/2018
Zarejestrowano: 29/08/2012

Statystyki
Punkty: 18.434
Wyświetlenia artykułów: 17.579
Odwiedziny profilu: 3.061
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 18
Komentarze: 73
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska