Login lub e-mail Hasło   

daan
Wcześniejsze wpisy
daan:   "Panie Mirosławie, jest Pan chyba bardzo niespełnionym człowiekiem, który za wiele chce, choć nie ma ku temu merytorycznych podstaw. Przeczytałem kilka artykułów i widzę, że najchętniej postawiłby Pan siebie w centrum wszystkiego. Z całym szacunkiem, można być miłośnikiem języka polskiego, ale pańskie postulaty dotyczące wprowadzenia tak przekomicznych form językowych, jak Kanad czy Ukrain, są żenu ..." do artykułu Znany profesor językowym penetratorem lalki.  (12/03/2010)
daan:   "Ja z kolei mam mieszane uczucia co do tego. Sprawa nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim polskie społeczeństwo nawet nie dorosło do rozmów na ten temat, co dopiero czynów. Nie orientuję się, jak wygląda w Polsce sprawa z adopcjami ogólnie, w sensie, czy jest dużo par, które decydują się na adopcję. Jeśli nie, a dziecko jest zmuszone żyć w kiepskich warunkach, bez perspekt ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (09/09/2009)
daan:   "Już odpowiadam. Pan Siciński napisał kiedyś (dobry swoją drogą) artykuł, również na temat wiary, o ile mnie pamięć nie myli. I obok kilkunastu głosów na artykuł, pojawiło się również parę odrzuceń, które nie miały w zasadzie jakichkolwiek podstaw bytu. Ludzie odrzucają artykuły z różnych, głupich czasami powodów, co jest jakąś paranoją. Pan Andrzej postulował niekorzystanie z tej funkcji (w zasadz ..." do artykułu List do ateistów!.  (01/09/2009)
daan:   "Okej, przeczytałem całość, co zresztą nie było trudne. Kilka refleksji. Wierząca próbuje wmówić ateistom za pomocą jedenastu zdań, że są źli i chamscy. Tymczasem stosując takie ogólniki, obraża wielu niewierzących, którzy nie oddają się opisanym w tekście praktykom. Co mnie najbardziej zaciekawiło, pani Iwono, to to, że powołuje się pani na jakieś fora internetowe, a nie zastanawia ..." do artykułu List do ateistów!.  (01/09/2009)
daan:   "żaden dowód. i to mówi ateista." do artykułu List do ateistów!.  (31/08/2009)
daan:   Głos na artykuł Czy można udowodnić istnienie Boga?  (24/08/2009)
daan:   "Uważam, że mamy więcej dowodów potwierdzających teorię ewolucji Darwina. Są one konkretniejsze niż te, które Pan przytoczył. Zmiana osobowości po lekturze książki, fragmenty historii czy proroctwa biblijne to słabe argumenty. Zwłaszcza ten pierwszy - wpada Pan w pułapkę, nie biorąc pod uwagę zła, które ma miejsce we współczesnym świecie i pochodzi również od osób czytających i rozumiejących Biblię ..." do artykułu Czy można udowodnić istnienie Boga?.  (24/08/2009)
daan:   "Nie pozostaje mi nic innego, jak szczerze pogratulować - rozgryzłeś mnie jak wiewiórka orzech. ;)" do artykułu Zaśpiewajmy Jezusowi.  (19/08/2009)
daan:   "Dziękuję i witam po krótkiej przerwie! Myślałem, że to bardzo interesujący temat, dlatego postanowiłem napisać artykuł. Ale jak na razie małe zainteresowanie ;-) Trzeba jednak wrócić do bardziej subiektywnych felietonów ;-)" do artykułu Skandal w Azerbejdżanie!.  (18/08/2009)
daan:   "Nie wierzę, korku. Założyłeś sobie konto po to, by obrazić i sprowokować Anię." do artykułu Dowcipy o seksie za pieniądze.  (12/08/2009)
daan:   "Być może dlatego, że żaden z dowcipów mnie nie rozbawił. Taki humor z dolnej półki." do artykułu Dowcipy o seksie za pieniądze.  (12/08/2009)
daan:   "Ostatni akapit przypomniał mi Olejniczaka i jego słynne 'Heloł ewrybady'." do artykułu Jak Polacy postrzegani są za granicą?.  (12/08/2009)
daan:   "Artykuł w sam raz na stronę główną. Dziwię się, że jeszcze nie został artykułem dnia." do artykułu Dowcipy o seksie za pieniądze.  (12/08/2009)
daan:   "Drugi Twój komentarz i zaczyna mnie zastanawiać, czy nie jesteś osławioną Natalią Julią Nowak, tym razem w wydaniu 'T S'. Przede wszystkim proponuję poszukać definicji słowa 'argument', bo zbyt często go używasz nawet w odniesieniu do sformułowań, które argumentami nie są. Cytat 'bo w końcu sprawa rozchodzi się o ich macice' nie jest argumentem, a jedynie sugestią, że kobiety powinny mieć w tej sp ..." do artykułu "Tak" dla aborcji.  (31/07/2009)
daan:   "Zanim wyciągniesz jakieś wnioski, przeczytaj artykuł do końca (albo w ogóle go przeczytaj). Moherowa babcia wydawała mi się dobrym materiałem na wstęp artykułu, jak widać po komentarzach (na tym i innych portalach) - nie tylko mnie. Spotkanie stało się pretekstem do napisania tego felietonu, a nie jego podstawą - nie będę tłumaczyć ćwierćinteligentom, na czym polega różnica. Jeżeli krytykujesz - n ..." do artykułu Żydzi do gazu?!.  (31/07/2009)
daan:   "Możesz, ale nie za dobrze to o Tobie świadczy. A nawet więcej: świadczy to o totalnej głupocie." do artykułu Żydzi do gazu?!.  (24/07/2009)
daan:   "Przeczytałem artykuł i nadal uważam, że kod daty urodzenia jest śmieszną fikcją. To tak, jak doszukiwanie się magicznych trzynastek w życiu papieża. Dla mnie bez sensu i nawet trochę żałosne. Ja proszę o bardziej racjonalne refleksje i mniej ironicznego (a przy okazji nieuzasadnionego - być może chce Pan coś odreagować) wydźwięku w komentarzach. Co do Leszka Kołakowskiego - moja opi ..." do artykułu Kod daty urodzenia (1d) – Leszek Kołakowski.  (19/07/2009)
daan:   "Czy ktoś jeszcze wierzy w jakieś kody daty urodzenia? A co do działalności filozoficznej - według mnie jest on najwybitniejszym polskim filozofem, zwłaszcza w dziedzinie filozofii religii. Pozdrawiam!" do artykułu Kod daty urodzenia (1d) – Leszek Kołakowski.  (18/07/2009)
daan:   "Może zaproponuj mu seks! Nie musicie się całować!" do artykułu asiek2851.  (18/07/2009)
daan:   "Ale muszę przyznać, że gdybym miał już kogoś wytypować do dobrej piosenki, to byłaby to Doda lub Natasza Urbańska." do artykułu Doda na Eurowizję?.  (15/07/2009)
daan:   "A, i dodam jeszcze, że wodzionka to zupa ze Śląska, nie z gór, także opis tej piosenki też jest nietrafiony." do artykułu 13 Najgłupszych piosenek świata i okolic.  (15/07/2009)
daan:   "wychodzili prawie nago i przegrywali :)" do artykułu Doda na Eurowizję?.  (15/07/2009)
daan:   "Artykuł bez sensu z kilku powodów. Po pierwsze, nie niesie ze sobą nic konkretnego - jest bardzo subiektywny; taki ranking mógłby stworzyć każdy z nas. Po drugie, nie ma żadnych wyjaśnień, opisów, które wytłumaczyłyby, dlaczego uważasz te piosenki za najgłupsze. Po trzecie: cytat Nałkowskiej (źle zapisany) zupełnie tu nie pasuje, nawet uważam, że jest bardzo niestosowne używać go w takim kontekści ..." do artykułu 13 Najgłupszych piosenek świata i okolic.  (15/07/2009)
daan:   "Mara również niczego sobie :)" do artykułu Stworzyciel chyba czasami też miewał kaca. Najdziwniejsze zwierzaki na ziemi..  (14/07/2009)
daan:   "Czy ja wiem... Po prostu czytam to, co komentuję" do artykułu Pić czy nie pić?.  (14/07/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: daan
Ranga:
Ost. logowanie: 23/02/2012
Zarejestrowano: 10/08/2008

Statystyki
Punkty: 31.797
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.672
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 88
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska