Login lub e-mail Hasło   

Robson
Wcześniejsze wpisy
Robson:   "Gorzka - Zawiera przynajmniej 70% produktów z miazgi kakaowej. Mleczna - 50% Biała - 33% Im więcej kakao tym mniej kcal. Chomiki trawią czekoladę :P " do artykułu Bo nie da rady bez czekolady..  (26/01/2011)
Robson:   "Nałogowy palacz wypala paczkę dziennie? W takim razie w jakim palaczem jest mój tato który wypala 4 paczki codziennie od 20 lat? Pali już około 40 lat ale pewnie zaczynał od jednej paczki. I puszcza z dymem co miesiąc morze kasy. Najgorsze jest to że fajki są modne. W naszej szkole która liczy sobie powiedzmy około 1000 uczniów (szkoła średnia) co przerwę na papieroska wych ..." do artykułu Rak czy milion złotych? Dla palaczy i nie tylko..  (07/09/2010)
Robson:   "Banan zawiera dużo potasu! Zabrakło mi objawu jakim jest kłucie w klatce piersiowej, u mnie bardzo często wystepuje i znika gdy tylko zaczynam suplementacje magnezem. " do artykułu Drżąca powieka i drgające mięśnie? Sprawdź czy to nie brak magnezu!.  (23/03/2010)
Robson:   "Ja jestem za młody i nie śpieszy mi się do umierania, ale bardziej mnie przekonuje piec. Bo jeśli jakimś cudem ożyjemy w środku to w kilka sekund i tak będzie po wszystkim. Za dużo jest opowieści o ludziach pogrzebanych żywcem ot co, oczywiście z kremacji nikt nie wyszedł cało :) O co sądzicie o robieniu sobie biżuterii ze zmarłych? http://www.humor.sadurski.com/Satyra/Paranoja_polska/13/1882/0/" do artykułu Kremacja — za i przeciw.  (21/03/2010)
Robson:   "Zabrakło mi tylko sposobu jak najlepiej uciec przed smrodem swojego własnego bąka :D http://www.youtube.com/watch?v=yr4uF_zeT_4" do artykułu Bąki w pytaniach i odpowiedziach.  (13/03/2010)
Robson:   "@viverti Nie możesz wyciągać wniosków na podstawie jednej osoby , to bywa bardzo krzywdzące. Rozumiem ,że to nieco ułatwia życie ale jak na kogoś z twoją wiedzą w tym temacie takie szufladkowanie powinieneś ograniczać do minimum. " do artykułu Twój własny introwertyk - poradnik użytkownika.  (09/03/2010)
Robson:   "Ostatnio kolega mnie w szkole zapytał dlaczego słucham muzyki non-stop, czy powodem jest to że lubię czy to że chce odciąć się od ludzi, zaskoczył mnie tą druga częścią pytania bardzo. Dla jasności nie jestem typem melomana. Introwertycy bywają świetnymi obserwatorami ludzkiego zachowania, niejednokrotnie dostrzegają rzeczy, których innym nie udaje się zauważyć. 'Dużo widzi kto daleko siedz ..." do artykułu Twój własny introwertyk - poradnik użytkownika.  (07/03/2010)
Robson:   "Ba, mało tego, istnieją herbaty których walory smakowe są największe przy 2 lub 3 parzeniu (pierwsze zaparzenie zwyczajnie wylewamy w ściek) Najlepszą herbatę można nabyć w herbaciarni, również czarną, z tego co mi wiadomo to herbata typu XY którą często widujemy w reklamach ,to odpadki prawdziwej czarnej herbatki wzmocnione chemią i nie posiadające żadnych cennych substancji dla or ..." do artykułu Sztuka parzenia herbaty.  (30/01/2010)
Robson:   "Nie mówiłem o konkretnym Bogu, proponując mi przeczytanie Starego Testamentu automatycznie zejdziemy z tematem na Chrześcijaństwo, a mam na myśli Boga w wielu wyznaniach. Uważam ,że dla bóstw wszelakich jest im obojętnie jakie pomniki wznosimy na ich cześć, i z jakich miejsc się do nich modlimy. Tylko ,że człowiek z biegiem czasu ubzdurał sobie, że im większe świątynie buduje tym większa jest jego wiara. " do artykułu No pain- No game, czyli polemika na Wieży Babel..  (25/01/2010)
Robson:   "Nie ma złej religi i złej wiary, są tylko ludzie którzy błędnie zinterpretowali to co 'powiedział' im Bóg w którego wierzą. Oto kilka z przykazań Latającego Potwóra Spaghetti.(Wszystkie przykazania do znalezenia choćby na Wikipedii przy haśle Latający Potwór Spaghetii) Jak dla mnie ten artykuł to swoisty synonim wszystkich przykazań. Niestety tak jak mówi moja Mama - ..." do artykułu No pain- No game, czyli polemika na Wieży Babel..  (25/01/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: datny
Ranga:
Ost. logowanie: 26/01/2011
Zarejestrowano: 26/12/2009

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 2.281
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 11
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska