Login lub e-mail Hasło   

dapit
Wcześniejsze wpisy
dapit:   "Jest tyle błędów bo jestem dysortografikiem - ale jaka kogoś to razi to z góry PRZEPRASZAM " do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (15/06/2009)
dapit:   "Widzisz sam chrzest ( też współcześnie ) jest egzorcyzmem - wypędzeniem złego ducha ( szatana ). Przez chrzest rozumie się dokonanie obrzędu wypędzenia złego duch ( zmazania grzech pierworodnego). Pewnie ty masz na myśl samo zjawisko opętania człowieka na którym odbywa się obrzęd egzorcystyczny - i do tego się odnosisz.( Przy odprawianiu egzorcyzmu współcześnie też używa się wody święconej ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (14/06/2009)
dapit:   "Jako Doradca Finansowy mogę powiedzieć, że tzw. Plany Inwestycyjne bo o takich mówicie są jednym z najlepszych instrumentów finansowych do pomnażania kapitału, a co za tym idzie zostania w przyszłości rentierem. Z tym ryzykiem utraty części środków zgromadzonych to jest różnie. Wszystko zależy od skłonności do ryzyka. Bo przy zakładaniu PI wybieramy fundusz w jaki inwestujemy nasze pieniądze tj. f ..." do artykułu Jak mądrze oszczędzać?.  (14/06/2009)
dapit:   "Czytając wasze wpisy zastanawiam się czy macie, choć trochę pojęcia na temat Biblii i historii chrześcijaństwa???. Zacznijmy może od tego, iż faktem jest, że w 120 r, n. e. - jest wzmianka o chrzcie wodą, ale biblia (nawet apokryfy) mówią, że chrzczono już w czasach Jezusa -Jan Chrzciciel'' . Następnie Jezus powiedział ,, Idźcie i chrzcijcie wszystkie narody....''. Tak, że już od wypowiedzenie tyc ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (14/06/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dapit
Ranga:
Ost. logowanie: 15/06/2009
Zarejestrowano: 14/06/2009

Statystyki
Punkty: 20
Odwiedziny profilu: 1.919
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska