Login lub e-mail Hasło   

Daraena

Młodociana sopranistka, fanatyczka Sary Brightman i Petry Berger. Z dystansem do siebie i do świata. Nie na sprzedaż (nawet po okazyjnej cenie).Wcześniejsze wpisy
Daraena:   Odrzuca artykuł Święta Trójca Antychrysta  (12/10/2011)
Daraena:   "Zawsze jak jestem w Krakowie to właśnie chodzę w te rejony. Przerażające a jednocześnie zachwycające jest Podgórze późnym wieczorem. Stare place zabaw, wózki ze zniszczonymi lalkami wystające przez witrynę antykwariatu, stary sklep spożywczy, jeszcze z kratami a ponadto poniszczony, stary cmentarz. W dzień prześliczny jest kopiec Krakusa na którym na szczęście jest niewiele osób i się turyści nie ..." do artykułu Druga Strona Krakowa.  (05/10/2011)
Daraena:   "Jestem uzależniona. Od dwóch tygodni nie mam dnia bez szpinaku. Zielona pychotka :D" do artykułu Zalety szpinaku.  (04/10/2011)
Daraena:   "Zakładam że jednak ten drugi. Przecież Darski nie podarł Twojej książki. Nie odebrał Ci nic. To była wyłącznie manifestacja i nic poza tym. Jej obserwatorzy byli wniebowzięci, właśnie po coś takiego tam przyszli. No i co w tym złego? Czy Darski jest tak potężnym człowiekiem, że usunie papieża z Watykanu? Nie wydaje mi się. Więc nie widzę, w czym taki straszny i wielki problem." do artykułu O moralności i religii katolickiej ogólnie..  (03/10/2011)
Daraena:   Głos na artykuł Tolerancyjny savoir-vivre  (02/10/2011)
Daraena:   "No sytuacje opisane są skrajne :) A co do tego geja to nie bądźmy znowuż tacy niemili - w końcu skąd on ma wiedziec, czy nowo poznany osobnik jest także jego orientacji? A spróbowac zawsze można :) Piękna satyra na modną ostatnio poprawnośc polityczna. Może żeby coś zmienic należałoby zamienic słowo 'tolerancja' na 'tomiwisizm' :)" do artykułu Tolerancyjny savoir-vivre.  (02/10/2011)
Daraena:   Nowy artykuł O moralności i religii katolickiej ogólnie.  (02/10/2011)
Daraena:   "No chyba tak kończyłaby się każda wakacyjna noc, gdyby mój luby nie był zawodowym łapaczem komarów. Jego rekord to 10 w ciągu wieczora. A i tak biedaka regularnie ze snu wybudzałam, wydzierając się jakby co najmniej armageddon był. Strzygo, pomimo makabrycznego komizmu Twoje opowiadania są tak skrajnie życiowe... że aż obawiam się o swoje zdrowie psychiczne ;)" do artykułu Andżelika. Wielka wojna..  (28/09/2011)
Daraena:   "O niskim poziomie tegorocznych matur z matematyki jest zatrważający fakt, iż sama, osobiście, ją zdałam. I to z niezłym wynikiem..." do artykułu Masowa produkcja matołów.  (06/09/2011)
Daraena:   "Po tym odcinku Andżelika jest moją ulubioną bohaterką literacką. Coś na kształt autorytetu..." do artykułu Andżelika. Sąsiadka..  (25/05/2011)
Daraena:   "Małe pytanko. A GDZIE ta promocja na elfie uszy?" do artykułu Emiliar. Brzytwa..  (25/05/2011)
Daraena:   "Tego się nauczyłam już dawno. To naprawdę cudowne uczucie - odczuwać szczęście w danej chwili i coraz bardziej je podbudowywać. Deprymujące są tylko spojrzenia zawistnych ludzi, ale cóż sobie z tego robić. To i tak nie są ani nie będą przyjaciele. Przyjaciele tylko przechwycą część tego szczęścia i je spotęgują!" do artykułu Szczęście jest w zasięgu ręki :).  (18/04/2011)
Daraena:   "Dla kobiet, które dzieci wychowały mam większy nawet szacunek niż do wynalazców i naukowców (kompozytorów nie liczę, u mnie są na absolutnym szczycie ;P). Jako, że to grono tylko dla najlepszych, najcierpliwszych, najbardziej zasłużonych, zdolnych do poświęceń i z ogromnym dystansem do siebie - nie będę na tyle bezczelna, by do niego dołączać. Pominąwszy fakt, że czytając wypowiedź eiobowiczki Dar ..." do artykułu Radość czy pułapka macierzyństwa?.  (17/04/2011)
Daraena:   "Czasami jednak warto użyć takiegoż znaku - szczególnie, gdy używa się ironii i nie chce się zostać mylnie odebranym - szczególnie, że w mowie zaakcentowałoby się to odpowiednio. Ale zgadzam się - nadużywanie znaczków absolutnie niewskazane ;)" do artykułu Kropce już podziękujemy..  (15/04/2011)
Daraena:   Głos na artykuł Głupi wybryk czy świadomy happening?  (29/03/2011)
Daraena:   Głos na artykuł Homoseksualizm na wsi nadal jest chorobą.  (27/03/2011)
Daraena:   "Jako i zacny Wilde pisał: - Religia [czym jest]? - Wytwornym surogatem wiary." do artykułu O (przesadnej) czci dla papieża.  (27/03/2011)
Daraena:   Głos na artykuł Makijaż prawdę ci powie...  (26/03/2011)
Daraena:   "A ja bardzo i prześlicznie bym prosiła o rady dotyczące makijażu scenicznego. Na co dzień w ogóle się nie maluję, najwyżej kreski nad oczami (jako 18 latka na razie nie odczuwam takiej bezwzględnej potrzeby), jednak często występuję na scenie. I stąd pytanie: jako że zajmuję się muzyką poważną, raczej nie wskazane jest malowanie się zbyt krzykliwe, ale i bladość nie jest mile widziana. Dzięki wielkie za artykuł, czekam na więcej :)" do artykułu Makijaż prawdę ci powie....  (26/03/2011)
Daraena:   "Bardzo mnie pan zaciekawił do lektury tej książki. Dość długo szukałam pozycji przedstawiających rzeczywistą postawę Polaków w okresie około drugiej wojny światowej (nie kształtowanej przez dzisiejszą władzę, której podejście do historii wydaje się być zgoła według wizji Orwella), ale ilekroć nie pytałam kogoś o tą książkę, słyszałam 'łapy precz'. Cóż, teraz rozumiem dlaczego. Tylko trzeba będzie ..." do artykułu Złote żniwa.  (26/03/2011)
Daraena:   "Dyskusja piękna jako i artykuł (btw, proponuję poćwiartowanie rzeczonych organów - wszak 'nos papieża' nie brzmi tak dostojnie jak 'święty fragment przenajświętszego nosa papieża' - no i koszt większy, bo fragment można sprzedać po tyle, co i całosć). Można się także posłużyć dawnym Borgiowskim obyczajem - sprzedawać relikwie niżej postawionym w hierarchii kościelnej, którzy - płacąc wygórowane ce ..." do artykułu Kawałki papieża.  (25/02/2011)
Daraena:   "E tam niewiele, sama niby jestem wyższa, ale naprawdę widzę bardzo dużo mężczyzn o tym wzroście. A o Napoleonie legendy chodzą, że kurdupel jakich mało. A właśnie w tym XVIII/XIX wieku to mało kto aż tak dorastał :D" do artykułu Napoléon Bonaparte i 20 rzeczy, których prawdopodobnie o nim nie wiesz..  (21/02/2011)
Daraena:   "Ciekawe od czego to jest uzależnione - czego, co zapewni nam prawica, lewica nie zdoła :D Ale co do tematu - ciekawie o Napoleonie. Wydawało mi się, że jednak był niższy..." do artykułu Napoléon Bonaparte i 20 rzeczy, których prawdopodobnie o nim nie wiesz..  (21/02/2011)
Daraena:   Głos na artykuł Koty - dar, który odrzucono  (21/02/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: daraena
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 30/05/2013
Zarejestrowano: 02/04/2009

Grupy

Statystyki
Punkty: 40.714
Wyświetlenia artykułów: 40.412
Odwiedziny profilu: 3.030
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 16
Komentarze: 34
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska