Login lub e-mail Hasło   

daruta_m
Wcześniejsze wpisy
daruta_m:   Obserwuje użytkownika: Dziki  (31/05/2014)
daruta_m:   Głos na artykuł Piekło pięknych kobiet  (31/05/2014)
daruta_m:   Głos na artykuł highschool friend.  (22/01/2010)
daruta_m:   "U mnie tak było w gimnazjum, w liceum jest zupełnie inaczej. I też jestem w dobrym liceum, a w każdym razie w najlepszym w moim mieście ;) Na korytarzach pełna kultura, mnóstwo zakręconych a przy tym inteligentnych osób, nie żadnych kujonów tak jak to sobie z początku wobrażałam. Z kolei gimnazjum to był jeden wielki cyrk, w toaletach istne komory gazowe od lakieru do włosów itd. Także to zależy jak się trafi ;) A tekst bardzo mi się podoba :)) Krótki acz treściwy ;D" do artykułu highschool friend..  (22/01/2010)
daruta_m:   "A ja uważam, że o tym trzeba mówić. Nie można bac się wyrażać własnego zdania :) Dlaczego mamy wiecznie siedziec cicho i udawać, że wszystko jest ok, że wszystko się nam podoba? Poza tym nie widzę w tym tekście żadnego sformułowania typu:'Jacy ci katole to są głupi, a jaki to ja jestem mądry ateista i potrafię o tym napisać artykuł nawet'. Każdy wyciąga wnioski sam :)" do artykułu Nasza-klasa.pl a wiara w Boga.  (26/06/2009)
daruta_m:   "Naprawdę świetny artykuł! :) I choć sama jestem wierząca, nie uważam, żebys w jakikolwiek sposób obraził katolików. Prawda jest taka, że większość osób dodających te konta do znajomych robi to tylko po to, żeby zwiększyc swoją liczbę znajomych... (oczywiście większość nie znaczy wszyscy). A te obrazki z Janem Pawłem II to dla mnie kompletna żenada. Nasz papież zasługuje chyba na coś więcej niz dodawanie raz do roku jego zdjęć na nk i przesyłanie durnych łańcuszków na gg... " do artykułu Nasza-klasa.pl a wiara w Boga.  (25/06/2009)
daruta_m:   Głos na artykuł Największe mity chemii  (25/06/2009)
daruta_m:   "Ciekawy artykuł ;) Szczególnie podoba mi się to o konserwantach, gdyż moja nauczycielka chemii miała istna obsesję na ich punkcie, żeby nie powiedziec fobię...;)) Ja z lekcji chemii pamiętam tylko tyle, że picie napojów w puszkach może powodować chorobę Alzheimera ;D Nauczyłam się także, że podczas parzenia herbaty w torebkach należy pamiętać o tym, by przed dodaniem do niej cytryny wyciągn ..." do artykułu Największe mity chemii.  (25/06/2009)
daruta_m:   Głos na artykuł Gdy nudzi ci się w windzie...  (14/06/2009)
daruta_m:   Głos na artykuł Fotografie które wstrząsnęły światem  (12/06/2009)
daruta_m:   Głos na artykuł Maminsynek  (10/06/2009)
daruta_m:   "A ja uważam, że niewolnikiem życia jest ten, kto sobie na to pozwala i godzi się ze wszystkimi regułami, jakie rządzą tym światem. A to oznacza, że nie każdy musi być niewolnikiem życia ;] Natomiast wyścig szczurów nie dotyczy wszystkich, lcecz tylko tych, którzy są niewolnikami własnych megawysokich ambicji." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (07/06/2009)
daruta_m:   "To bardzo Ci gratuluję bycia niewolnikiem własnej cechy. I proszę, nie ucz mnie o życiu. " do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (06/06/2009)
daruta_m:   "Osobowości nie można oceniać ot tak, po przeczytaniu jednego artykułu. Ludzka psychika jest zbyt skomplikowana, by można ją było poznać w 2 minuty. Człowieka kształtuje jego otoczenie, znajomi a także to, co w życiu przeszedł i wiele innych. A Wy nie wiecie jacy są moi znajomi i przyjaciele, nie znacie mojej rodziny, nie wiecie co mnie w życiu spotkało a co nie... Nie znacie nawet namiastki mnie. ..." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (05/06/2009)
daruta_m:   "Widzę, że wiele osób uważa mnie za zakompleksioną nastolatkę i szarą myszkę, kryjącą się w kącie szkolnego korytarza, na dodatek gnębioną przez 'Lejdis'. Jednak prawda jest nieco inna. Tak naprawdę zawsze miałam dużo do powiedzenia, a już szczególnie jeżeli chodziło o stawanie w czyjejś obronie. Często miałam przez to problemy, np. u takich 'Lejdis'. Nigdy nie bałam sie powiedziec tego, c ..." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (02/06/2009)
daruta_m:   Głos na artykuł Cele życiowe - właściwa perspektywa  (02/06/2009)
daruta_m:   "Wow, dzięki za te przemiłe słowa :) No tak, mam 16 lat i owe 'Lejdis' istnieją naprawdę. Nie mi oceniać jaka jestem, więc w tej kwestii akurat się nie wypowiem ;D W ogóle to bardzo spodobało mi się to określenie 'Barbioszki' ^^" do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (01/06/2009)
daruta_m:   Głos na artykuł BANDYCI Zabili mi syna  (01/06/2009)
daruta_m:   "Przyznam szczerze, że Twój komentarz dał mi bardzo wiele do myślenia :) Rzeczywiście, sama nie wiedziałam czy moje uwagi nie przekroczyły granicy dobrego smaku(nie wiem jak to inaczej ująć). Co więcej, przed opublikowaniem tego tekstu tutaj dałam go do przeczytania paru osobom (nie tylko uczniom ^^) i żadna z nich nie poddała w wątpliwość tego, co tam napisałam :D Jednak teraz widzę, że był to błą ..." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (01/06/2009)
daruta_m:   "A Ty jesteś facetem, więc mogłeś sobie darować te beznadziejne, niepoparte niczym komentarze na mój temat :) Fakt, nieco mnie poniosło ;p Ale nie lubię kiedy ktoś mnie ocenia (i to w taki sposób), kompletnie mnie nie znając. Zresztą trudno to nazwać oceną, to było po prostu obrażanie... A tak do wiadomości - gimnazjum już kończę :)" do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (01/06/2009)
daruta_m:   "A ja powiem tak. Świetny tekst na bardzo trudny temat, napisany w świetnym stylu. Mi osobiście jest bardzo ciężko opowiedzieć się po którejś ze stron tego sporu. Choć pewnie niektórym wyda się to banalne albo po prostu głupie to uważam, że tym co odróżnia człowieka od innych istot jest posiadanie własnej duszy. Bo przecież dusza świadczy o naszym człowieczeństwie. Niestety chyba nikt nie j ..." do artykułu "Tak" dla aborcji.  (01/06/2009)
daruta_m:   "U nas jest w sumie podobnie do momentu, kiedy nie ma się lekcji na tym samym piętrze co 'Lejdis' :D Dlatego postanowiłam napisać ten tekst, w którym zawarte są wszystkie moje (i nie tylko) wewnętrzne przeżycia, a następnie zacząć olewać je (Lejdis, a nie wewnętrzne przeżycia ;p) ciepłym moczem ^^ " do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (31/05/2009)
daruta_m:   "Dziękuję Ci bardzo ;))" do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (31/05/2009)
daruta_m:   "Nareszcie ktoś mnie przejrzał! Moim największym marzeniem jest być taką, jak one - pomarańczową na twarzy i pustą w środku. Niestety, taka operacja jest droga. Byłam na castingu do 'Łabędziem być', ale powiedzieli, że mój przypadek jest beznadziejny i nie są w stanie mi pomóc. A w tajemnicy Wam się przyznam, że mam nad łóżkiem całą kolekcję zdjęć 'Lejdis', które zrobiłam potajemnie w szkolnej toal ..." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (31/05/2009)
daruta_m:   "A tu się nie zgodzę, ponieważ osoby, które opisałam, znam osobiście i miałam tę 'przyjemność' przebywać w ich towarzystwie,rozmawiać z nimi itd. Mój stosunek do nich nie wynika z tego, że nie lubie ich,bo tak i koniec kropka. Nic z tego, co napisałam, nie jest żadnym moim wymysłem ani wyolbrzymieniem na potrzeby tekstu.. Zresztą, felieton ma to do siebie, że jest to raczej tekst prześmiewczy ;) I ..." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (31/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: panna_darianna
Ranga:
Ost. logowanie: 12/01/2017
Zarejestrowano: 29/05/2009

Statystyki
Punkty: 9.305
Wyświetlenia artykułów: 8.891
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.195
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 12
Komentarze: 18
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska