Login lub e-mail Hasło   

diamentmind
Wcześniejsze wpisy
diamentmind:   "Do darkwater: walisz 20 -sto kg młotem w komara. Janusz o wiele lepiej sobie poradził -inteligentny gość. Co do anonimowgo łosia: należę do kotowatych . Mam lśniące czarne futro, piekne złote oczy, lśniace białe kły, łosie średniej wielkości zjadam raz na jakiś czas. Do Greenway: Masz nosa dziewczyno- gratulacje. Trzymaj sie zdrowo. ..." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (22/06/2011)
diamentmind:   "Do darkwater: Myślę sobie, że zdziwiłbyś się w jakim Jesteś błędzie myśląc o mnie w taki sposób... To pokazuje jak bardzo twardym jesteś dla siebie i kobiet . To jak się nazwałeś i jak się do mnie odnosisz mówi wiele o Tobie. Myślę, że w głębi swojego serca i ciała pragniesz ciepła, które ogrzałoby ciemną i zimną wodę... W tym celu możesz wziąć przykł ..." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (21/06/2011)
diamentmind:   "Jaszczurko, Twoje wspomnienia rozgrzały moje serce. Uwielbiam patrzeć na brudne, ciągle czymś zajęte , radosne dzieci. Są dowodem na istnienie Boga i wiele mówią o Jego naturze. Rodzice ,o których piszesz wiedzieli to. " do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (20/06/2011)
diamentmind:   "Boże przebacz im ,bo dla tych samych powodów, co Ciebie zabili nie wiedzą ,co czynią i nie pomoże im dogmat o nieomylności papieża, który też sobie nadali." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (20/06/2011)
diamentmind:   "Do Janusza : Zanurzajmy się wiec razem..." do artykułu Wszyscy możemy zostać Chrystusami....  (20/06/2011)
diamentmind:   "Do Janusza: Twoje kły i pazury , rozbawione perwersyjnie kocie oczy .... i moja niefrasobliwość ..... no nie, muszę to napisać.... TO MNIE NAPRAWDE ROZPALA !!!! Boże, co ja napisałam teraz to wywalą mnie za erotyczne treści nie zgodne z prawem. Na wszelki wypadek żegnam się ze wszystkimi sympatycznymi eiobowiczami." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (20/06/2011)
diamentmind:   "DO darkwater: Pozdrawiam Cię serdecznie. Piszesz, że moje rozpalenie interesuje wąskie grono osób... czyli mnie i tego co rozpala. Przecież wiesz, że to nie prawda. Szczególnie mężczyzni sa bardzo, ale to bardzo zainteresowani rozpaleniem innych. Mam tu oczywiscie na mysli odbiorców pornografii, scen erotycznych w filmach, opisy erotycznych przeżyć kochających sie par. Co o tym sadzisz? I co w tym złego?" do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (20/06/2011)
diamentmind:   " Do Janusza: Najbardziej spodobała mi się Twoja odpowiedż dot. przekraczania granic. OK. zobaczmy co jest postepkiem dla tego forum. Postepkiem jest, kiedy kobieta mówi wprost na forum mężczyżnie , że ją fascynuje, nawet jeżeli to podaje w żartobliwej formie, flirtując z nim. Postepkiem jest propozycja spotkania w zwyczajnym świecie, postepkiem jest przyznać , że mężczyzna ją rozpal ..." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (20/06/2011)
diamentmind:   "doBar_ka: Myslę, że nie musisz bronić Janusza, to jego sprawy , nie jest małym dzieckiem. Czyżbyś tak o nim myślał -ła? Właśnie ... nie dało Ci do myślenia, że mysz goni kota..." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (20/06/2011)
diamentmind:   "Do janusza: Dzisiaj miałam świeżą głowę ,więc przeczytałam polecany przez Ciebie artykuł i wszystkie komentarze. Cóż, łatwo pisać, trudniej to osiągnać. Mam teraz przesyt w głowie i czuję przesyt informacji . Powrót do wewnętrznej ciszy jest tym, co wyprowadzi mnie z zamętu, idę napić się herbaty - to mi dobrze zrobi. Dziękuję." do artykułu Wszyscy możemy zostać Chrystusami....  (20/06/2011)
diamentmind:   "Do Janusza: zorientowałam sie własnie, że dbacie o to, aby wymieniać sie opiniami, ale nie wchodzicie ze sobą w bliższe , lużniejsze kontakty. I bardzo tego pilnujecie. Rozumiem. Zrobiło się nieprzyjemnie, trochę za sprawą Ciemnejwody. NIe wydaje mi się, że potrzebowałeś pomocy, świetnie dałbyś sobie radę sam. Chciałam trochę z Toba poflirtować, tak dla zabawy. Skad wiesz, że pisałam to poważnie? Komentarze ścisle do treści artykułów. Ok ! " do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (20/06/2011)
diamentmind:   "Opadło Ci, bo sam o to zadbałeś swoim stosunkiem do mnie. Z kobietami tak się nie rozmawia .Założę się, że albo jesteś sam, albo Twoja kobieta jest nieszczęśliwa z Toba. Na pewno nie jesteś gentelmanem. Nie widze związku z 'bije' ,ani toku rozumowania w tym kierunku, nie wiem skad Ci sie to wzięło. Ty bijesz swoimi słowami dlatego nie kochasz." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (19/06/2011)
diamentmind:   "Zeby nie wiem co - uderz w stół, a nożyce się odezwą - ciekawe , że akurat Ciebie CiemnaWodo bez spacji przyciągneło tam, gdzie gorąco i jeszcze coś potrzebowałes na ten temat bardzo powiedzieć, żeby się zrobiło zimniej . Moze nazwij się Zimną Wodą ,byłoby adekwatniej do tej sytuacji. Oczywiście pisze do ciebie w duchu sympatii, nie myśl sobie o mnie żle. po prostu za ostro mnie potraktowałeś , st ..." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (19/06/2011)
diamentmind:   " Nie do Ciebie przeciez piszę , Może Ci troche szkoda , że nie do Ciebie... Czasami na ejobie ludzie pisza rózne bzdury z mojego punktu widzenia , moze tak potraktuj to co ja wypisuje, będzie Ci lżej... Trzymaj się ciepło Ciemna Wodo - fajnie sie nazwałeś. " do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (19/06/2011)
diamentmind:   "I tak każesz mi się zadowalać plastikiem nie spotykajac sie ze mna.... Dobrze - przeczytam, poszukam, ale nie teraz, bo boli mnie głowa..... taka wymówka kobiety , niestety to prawda- idę sie dotlenić. Było pasjonująco chociaz tak pobyć z Toba.... . Poznałam Cię tym razem od twej rzetelnej, pracowitej i poważnie traktującej petenta strony Chwała Ci za to SENATORZE. Do miłego pisania jutro ,jesli Bóg da, chyba lubisz takie sformułowanie." do artykułu Chociaż jeden mały dowodzik!.  (19/06/2011)
diamentmind:   "Tajemniczy z Ciebie gość... To mnie rozpala ... " do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (19/06/2011)
diamentmind:   "Ok, zajrzałam tam - dużo tego w czym mam szukać , czy nie mógłbys mi tego jakos strescic .Z góry dziekuję za spełnienie mojej prośby. Soszysta bużka for you...." do artykułu Chociaż jeden mały dowodzik!.  (19/06/2011)
diamentmind:   "Rozbudziłes we mnie nadzieję.... Teraz nie bede mogła spać spokojnie... Przepraszam, że pytam ,ale czy jestes żonaty? To potrzebowałabym wiedzieć. Jak znam życie to jestes zajęty, fajni faceci są z reguły zajęci....." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (19/06/2011)
diamentmind:   "Dowody, a swiadectwo potrzebne słabym to dwie rózne sprawy. Swiadectwo tego, kto wie , bo doświadczył - o takich rzeczach można ze sobą rozmawiać czyż nie? Mozemy dzielić sie ze soba swoim doswiadczeniem nie tylko teoriami,albo cytatami z innych . Piszesz pewnie o wielu sprawach, a mnie ciekawi jak do tego doszedłes . Czytajac- czy doświadczajac- i potem formuując teorie. Jezeli za ..." do artykułu Chociaż jeden mały dowodzik!.  (19/06/2011)
diamentmind:   "Dokonujemy wyborów i doświadczamy ich rezultatów. Tu jestesmy wolni, możemy doswiadczać ile wlezie tego samego bólu np. Co do swiadomości : na tyle jestesmy wolni na ile świadomi swoich uwarunkowań i możliwości innych wyborów niż te dotychczasowe, automatyczne, uwarunkowane, a więc nieświdome. Każda sytuacja jest naszym nauczycielem, im bolesniejsza tym lepiej, bo ma potencjał przebu ..." do artykułu Jeden punkt.  (19/06/2011)
diamentmind:   "DO JANUSZA moze tez byc NEURASTENICZNEGO TETRYKA: Wskaz mi proszę owe fragmenty pism swoich, bom bardzo ciekawa ich. (tak trochę do śmiechu, mam nadzieje , ze się usmiechnąłeś) Pasjonują mnie świadectwa ludzi, bo budzą nadzieję, o czym wspomniałeś, nie chce umierać za życia. Od strony wdrapywania się na ambony i głoszenia prawd objawionych już Cię pozna ..." do artykułu Januszowi Dąbrowskiemu. On wie dlaczego....  (19/06/2011)
diamentmind:   "DO JANUSZA D.: Cel jest jak myśle oczywisty: tak można sprawdzic wartośc zbudowanej teorii. Jeżeli w praktyce się nie sprawdza ,to niestety tylko teoria, choćby najpiękniejsza. Może moja prośba zahaczała o zbyt intymne sprawy., wtedy rozumię. Ale jeżeli to tylko unik, żeby swego życia z teorią nie skonfrontować to... ' przez kolano i wlepie na gółkę'.... HMM... Albo ..." do artykułu O Tobie, lustrze, Bogu hologramie i innych sprawach....  (19/06/2011)
diamentmind:   "Myśle, że ten mężczyzna ugrzęznął, ugrzęznął w świecie wartosci jakie przekazała mu jego matka, w niej i w jej świecie . Nie skonfrontował ich ze sobą samym , całkowicie sie z nimi utożsamił. Nie wychowywał go ojciec, wiec był zdany tylko na nią. Może dlatego właśnie Alicja odeszla- dla niej nie było tu miejsca . Matka i syn. Dla niektórych mężczyzn to pierwsza i ostatnia kobieta... Hussai ..." do artykułu Jeden punkt.  (19/06/2011)
diamentmind:   "Do Janusza D. Jesteś mądry, pracowity, sympatyczny i jak się okazuje również pokorny, skoro przyjąłeś to spostrzerzenie . Też myślę, że gadamy głównie ze sobą ,nawet jeżeli piszemy arty do np. ejoby. Jeżeli chodzi o mnie to rzadko siebie słucham , ciągle łapie się na tym, że szukam mądrosci u innych. Może wybierzesz się na Szetlandy, coś tam do Ciebie skrobnęłam.... Pi ..." do artykułu O Tobie, lustrze, Bogu hologramie i innych sprawach....  (19/06/2011)
diamentmind:   "Do Wojciech Mika: Znam osobę, która jest pełna wiary i jednoczesnie sympatyczna i miła . To Janusz Dąbrowski -zgodzicie się ze mną prawda? Januszu , czyżbyś zamierzał stać sie gniewny jako Twój Ojciec Swięty w Niebiesiech ? Więcej z mr. Hyda ? Do Lukasza: Cóż władza , władza i jeszcze raz władza. Zeby mogła sie umacniać potrzebuje niewolników, ..." do artykułu Chrześcijański balast to nie wartość.  (18/06/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: diamentmind
Ranga:
Ost. logowanie: 22/06/2011
Zarejestrowano: 09/06/2011

Statystyki
Punkty: 58
Odwiedziny profilu: 1.886
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 33
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska