Login lub e-mail Hasło   

Jan Poręba
Wcześniejsze wpisy
Jan Poręba:   Głos na artykuł Metale toksyczne  (23/10/2012)
Jan Poręba:   "Niestety meteli ciężkich bardzo trudno uniknąć nie tylko wdychamy je ze spalinami, ale też zjadamy, itp. Po raz kolejny kluczowe znacznie ma dieta i możliwość usuwania toksyn z organizmu. Miejmy nadzieję, że UE w pierwszej kolejności ograniczy związki konserwujące, a dopiero zajmie się wyznaczaniem krzywizny banana... ps. świetny artykuł" do artykułu Metale toksyczne.  (23/10/2012)
Jan Poręba:   "Ten sezon miałem koszmarny, faszerwoałem się lekami a nie za bardzo pomogło mi na alergię. Muszę spróbować przepisu z Pyłek przy alergii. NIe słyszałem, by miód miał właściwości antyalergiczne, ale zobaczymy na wiosnę:P" do artykułu Pyłek pszczeli.  (23/10/2012)
Jan Poręba:   "O alergiach nigdy za wiele:) Czasem trudno mi uwierzyć, że przy dzisiejszej medycynie i technologi ciągle szukamy przyczyn stojących za alergiami. Potrzebujemy większych nakładów na badania, itp. Niestety wiele z podanych w artykule sposobów radzanie sobie z alergią ma charakter indywidualny, dla jednych może zadziałać, dla innych nie..." do artykułu Alergie i astma.  (23/10/2012)
Jan Poręba:   "Trochę to takie cudowne wynalazki rodem z telezakupów mango (ta ściereczka wchłania wodę, jednocześnie polerując podłogę i wyprowadzając psa. To za mało?! w gratisie dorzucę nakładkę wibracyjną pomagającą osiągnąć orgazm podczas sprzątania!) 'NIE MA NADZIEI DLA ŻADNEJ SPEKULACJI, KTÓRA JUŻ, NA PIERWSZY RZUT OKA NIE WYGLĄDA NA SZALONĄ.' To raczej oczywiste, jeżeli czeg ..." do artykułu Homeopatia i pamięć wody - cz.3..  (23/10/2012)
Jan Poręba:   Głos na artykuł Substancje chemiczne jako alergeny  (23/10/2012)
Jan Poręba:   "Świetny tekst, takiego właśnie potrzebowałem. Jestem uczulony na kilka rzeczy, ale dobrze widzieć, gdzie jeszcze kryją się alergeny. Skoro edykacja w tym kraju stoi na takim poziomie, że o tak podstawowej kwestii muszę dowiadywać się z netu widocznie służbie zdrowia przydałoby się wiecej pieniędzy nie na leczenie, ale profilaktykę. Potrafię o siebie zadbać, mogliby tylko w tym pomóc... dzięki:)" do artykułu Substancje chemiczne jako alergeny.  (23/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: diogenes67
Ranga:
Ost. logowanie: 24/10/2012
Zarejestrowano: 23/10/2012

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 1.205
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska