Login lub e-mail Hasło   

dobromir
Wcześniejsze wpisy
dobromir:   "Nie pretenduję do miana 'człeka uczonego'. Tak się jakoś złożyło, że przyswoiłem sobie pewne słowa i sformułowania i, przepraszam najmocniej!, używam ich, gdy widzę sens ich użycia. A o poprawności językowej niech mi pan nie pisze...tak się składa, że jestem polonistą. Kolejny raz zresztą odbiega pan od meritum, a ja niepotrzebnie dałem się wciągnąć... Skoro nie jest pan zdolny do sensownej dyskusji, zmykam ostatecznie. Pozdrawiam." do artykułu Co to jest: psychologia?.  (14/11/2010)
dobromir:   "to nie miało by takiego znaczenia, jakie chciałem w tych słowach nadać (domyślam się, że chodzi o '-izmy'), ponadto byłby pan łaskaw znaleźć polski odpowiednik nihilizmu i postmodernizmu?? (bo ponowoczesność to już trochę nie to samo). Ważniejsze jest jednak, że atakując w sposób małostkowy (kłania się 'Erystyka' Schopenhauera...) unika pan merytorycznej, przepraszam: rzeczowej dyskusji, wymiany argumentów. W takim razie chyba się poddaję..." do artykułu Co to jest: psychologia?.  (13/11/2010)
dobromir:   "*bądź swojemu miało być. Przy okazji: każde trwałe i nadmierne, bądź niespowodowane naturalnym czynnikiem zewnętrznym (w rodzaju śmierci bliskiej osoby) cierpienie wypadałoby leczyć. Od tego są ci, nie wiedzieć dlaczego, wyśmiewani na tym forum psychologowie i psychiatrzy. Dodam, że sam nie jestem żadnym z nich. Mam natomiast przyjaciele psychoterapeutę, którego niezwykle szanuję jako człowieka i jako 'pomagacza' - pomógł bowiem już wielu osobom." do artykułu Co to jest: psychologia?.  (13/11/2010)
dobromir:   "czyli od ataku na psychologów przechodzimy do nihilizmu, względnie postmodernistycznego zaplątania? Drogi panie Zbysławie, odpwowiedź, wydaje mi się, jest bardzo prosta: jeśli ktoś zagraża życiu/zdrowiu/dobru innych bądź siebie - wtedy mamy do czynienia z patologią." do artykułu Co to jest: psychologia?.  (13/11/2010)
dobromir:   "Pospisuje sie pod obydwoma postami poprzednika. Zapomnial on tylko wspomniec, ze zeby zostac psychoterapeuta nie wystarczy 'zaliczac poszczegolnych etapow'. W trakcie szkolenia trzeba m.in, przejsc wlasna psychoterapie oraz co najmniej 100godzinna superwizje - co w najczesciej skuteczny sposob selekcjonuje tych, co sie nadaja, od tych, co mogliby raczej zaszkodzic..." do artykułu Co to jest: psychologia?.  (12/11/2010)
dobromir:   Odrzuca artykuł Co to jest: psychologia?  (12/11/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dobromir
Ranga:
Ost. logowanie: 14/11/2010
Zarejestrowano: 12/11/2010

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 1.139
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska