Login lub e-mail Hasło   

Domenic

Nie wystarczy powiedzieć, że kogoś kochasz, nawet nie wystarczy kochać. Trzeba zrobić wszystko, żeby dana osoba wiedziała i czuła że jest kochana - Don BoskoWcześniejsze wpisy
Domenic:   "Abstrachując od tego, że nie jestem zwolennikiem medytacji, bo dla mnie medytacja=problem, interesuje mnie to jakie ludzie mają podejście i teorie na temat powstania świata, także dzięki za artykuł, który jest odpowiedzią na moje pytanie." do artykułu Na początku było ....  (30/07/2012)
Domenic:   "ja uważam, że jak ktoś na serio się weźmie za pomaganie ludziom, to żeby dać rade w tym wytrwać, musi czerpać siłę, którą wydaje mi się, że daje tylko Bóg, bo inaczej to nie da rady. Być może się mylę, ale ja mam takie doświadczenia, że jak pomoże się komuś, kto jest np. na marginesie wykluczenia społecznego, to nie jest tak, że raz poświęcisz pół godziny, dasz 10 zł na obiad i jest ok. Takie osob ..." do artykułu Duchowa iluminacja.  (15/09/2011)
Domenic:   "Jeśli chodzi o sprawy związane z prorokowaniem, to nie wiem dokładnie jak to jest, ale stanowisko Kościoła dotyczące na przykład prywatnych objawień jest takie, że żeby być zbawionym z tego co wiem nie trzeba (nie ma takiego obowiązku) wierzyć w żadne objawienia prywatne - trzeba wierzyć w to co mówi Pismo Święte. Jeśli chodzi o prywatne objawienia to kościół zawsze bardzo ostrożnie podchodzi do t ..." do artykułu Jak czytać Pismo Święte?.  (08/08/2011)
Domenic:   Głos na artykuł Y.M.C.A – hit dyskotekowy z treścią  (03/08/2011)
Domenic:   "'A po co w ogóle je tłumaczyć, kiedy i tak nikt nie wie jak to robić, jaka symbolika została zastosowana i do kogo można ją odnieść?' Są specjalne dary Ducha Świętego, które Duch Święty udziela jak chce i komu chce. Jeśli jakaś osoba otrzymuje jakiś dar (np. tłumaczenia proroctw), to nie jest to dar dla niej, by osiągnęła z tego jakieś korzyści, tylko dar dla ludzi, dla wspólnoty, w której ..." do artykułu Jak czytać Pismo Święte?.  (03/08/2011)
Domenic:   "Oczywiście racjonalne tezy. Trzeba tylko wiedzieć, że Ap.Św.Jana jest księgą mega symboliczną z różnych względów. W czasie w którym powstawała apokalipsa chrześcijanie byli bardzo prześladowani i być może to był sposób na przekazanie informacji miedzy chrześcijanami. W pełni się z Tobą zgadzam w zdaniu :'Zestawiając ze sobą dwa fragmenty „Pisma zwanego Świętym” można dojść do zaskakujących ..." do artykułu Jak czytać Pismo Święte?.  (02/08/2011)
Domenic:   "2. Natchnione przez Boga, to nie znaczy, że Bóg komuś się objawił i dyktował co ma pisać. To znaczy, że Bóg natchnął jego serce. Ale to nadal pisał człowiek z krwi i kości, o takim wykształceniu jakie miał, o takim charakterze jaki miał, o takich umiejętnościach (pisarskich, literackich itp.)jakie miał. 3. Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o kryteria kościoła dotyczące ksiąg Pisma. Naucza ..." do artykułu Jak czytać Pismo Święte?.  (02/08/2011)
Domenic:   "postaram się w miarę swoich możliwości i wiedzy odpowiedzieć:). Na ile moja ludzka ułomność wywnioskowała z życia:) 1. żyć tym co mówi biblia, żyć miłością - tak naprawdę świadectwo życia jest najważniejsze. A to do czego przekonać należy każdego człowieka bez względu na wyznanie czy to chrześcijanin, czy nie, to że jest kochany przez Boga. Jezus kocha każdego człowieka i umarł za każdego c ..." do artykułu Jak czytać Pismo Święte?.  (02/08/2011)
Domenic:   Nowy artykuł Jak czytać Pismo Święte?  (29/07/2011)
Domenic:   "jeśli chodzi o instytucje małżeństwa, to wydaje mi się, że akurat polega to na usankcjonowaniu więzi przez państwo, kościół jeśli to jest małżeństwo, a nie partnerstwo - czy mieszkanie razem pod wspólnym dachem" do artykułu Sex przed ślubem, a czystość przedmałżeńska - warto przeczytać.  (24/07/2011)
Domenic:   "Cieszę się że wyraził Pan swoją opinię. Jeśli chodzi o 'kształtowanie się seksualizmu od wczesnego chrześcijaństwa aż po wiek XX' to jest to bardzo szeroki temat i nie wiem jaki pomysł ma Pan na myśli, więc trudno mi się ustosunkować. Jednakże zgadzam się, że bywało na przestrzeni lat wiele kontrowersyjnych tez związanych z seksualnością i nie były to najlepsze z możliwych rozwiązań, jednakże nie ..." do artykułu Sex przed ślubem, a czystość przedmałżeńska - warto przeczytać.  (24/07/2011)
Domenic:   "Myślę, że to jest też ciekawy temat do dyskusji " do artykułu Sex przed ślubem, a czystość przedmałżeńska - warto przeczytać.  (24/07/2011)
Domenic:   "No tak - chłopak i dziewczyna - normalna rodzina." do artykułu Sex przed ślubem, a czystość przedmałżeńska - warto przeczytać.  (24/07/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dod10
Ranga:
Ost. logowanie: 03/12/2013
Zarejestrowano: 18/07/2011

Statystyki
Punkty: 20.681
Wyświetlenia artykułów: 20.590
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 2.777
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 11
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska