Login lub e-mail Hasło   

Dawid Rzeszutek
Wcześniejsze wpisy
Dawid Rzeszutek:   Nowy artykuł Kontratak w strone Milosci  (02/03/2014)
Dawid Rzeszutek:   "@Dawid Rzeszutek: trochę sobie zaprzeczam w pewnych kwestiach, ale zmieniam punkty widzenia dość często i z różnych punktow widzenia pisze. Pisalem, ze jestem chrzescijaninem gdyz w zasadzie sam to obalilem.. troceh mi sie miesza w glowie ostatnio sam już nie wiem w co wierzyc - taki kryzys ale jak wiadomo z kryzysow rodza sie najwazniejsze rozwiazania moze i ja przez to przejde... za konflikty w sobie przepraszam" do artykułu Wiara a filozofia.  (11/02/2014)
Dawid Rzeszutek:   "@remter: Ja wywodzę się z założenia, ze do prawdziwej mądrości potrzeba zrozumienia wszystkiego, nie tylko części świata. I uważam, ze każda mądrość danej religii może być mądrością globalna..dostępną dla każdego z wkładem wartościowych reguł ( jak wiemy wiekszosc zasad plemiennych i religii globalnych jak buddyzm hinduizm judaizm czy chrzescijanstwo zabrania sprawiania cierpienia drugiej osobie, ..." do artykułu Wiara a filozofia.  (11/02/2014)
Dawid Rzeszutek:   "@Krzysztof Mrozowski: to rzeczywiście sprowadza się do filozofowania,bo tak jest, ale sam próbuje rozgryźć jak to wszystko na świecie wygląda może własnie zlepek prawd... ktoz to wie" do artykułu Wiara a filozofia.  (04/02/2014)
Dawid Rzeszutek:   Nowy artykuł Wiara a filozofia  (03/02/2014)
Dawid Rzeszutek:   Głos na artykuł Śnieżny sen  (01/02/2014)
Dawid Rzeszutek:   "@Ewa Łokuciejewska: Tak racja patrzac na wszystko wokolo np. przygotowanie do pracy jest kwestia uzaleznienia od czegos i tak dziala machina zycia" do artykułu Opis pojecia Uzaleznienia w nowej odslonie.  (01/08/2013)
Dawid Rzeszutek:   "@nokiaasia: koluszko lancuchowe to jeden element z calego lancucha zreszta wydaje mi sie to oczsywiste. co do bledow jestem dysortografem i dyslektykiem wiec potrzeboje pomocy edytorow tekstu ktorego piszac ten tekst nie mialem. wiec potrzeboje czasu aby poprawic bledy" do artykułu Opis pojecia Uzaleznienia w nowej odslonie.  (16/03/2013)
Dawid Rzeszutek:   "Uważam, ze nawet Einstein mówił o podrózowaniu w czasie, pętla czasoprzestrzeni czy coś takiego. Zasada złozonej kartki która łączy odległe punkty w czasoprzestrzeni. A moze rozmnaża się przez podział i z jednego mikołaja tworzą sie inne, które z kolei znów sie dzielą itd. - I tak powstaje mafia Mikołajowa, która rozdaje prezenty. Dodam na koniec, że nie wierze w Mikołaja - to oczywiste a t ..." do artykułu Rozważania o Świętym Mikołaju.  (29/12/2012)
Dawid Rzeszutek:   Głos na artykuł Typy kobiecych orgazmów  (08/05/2009)
Dawid Rzeszutek:   "Wiesz pewne rzeczy są wiadome... albo w coś wierzymy,albo nie... Ja mam nadzieje, że będzie tam Elvis w raz z Hendrixem jeden będzie miał worek trawki drugi butelkę whisky Powiedzą : Witaj brachu czekaliśmy na ciebie.. Wezmą mnie pod ramie.. Elvis: Widzisz brachu bo MY tu mamy taka małą imprezkę.... // Reszty chyba nie muszę opowiadać :D// Pozdrawiam.. " do artykułu Co poczujesz w momencie śmierci?.  (29/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   "punkty :)" do artykułu Dowód istnienia Boga.  (28/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   "chyba będzie pierwszy artykol ktrory zapunktuje... Jakos zem gowno z togo zrozumial... Wydaje mi się tylko ze rozmowa boga z szatanem wyglądala nieco inaczej... Jako ze bog to kawal sku** ma wladze nad czasem i nad losem i wszystkim innym :D:D Zaplanowal wszystko wczesniej dosc skrupulatnie.. wpierw myślal jak tu dojebac temu zarozumialemu aniolowi ktoremu wszystko wydaje sie takie ..." do artykułu Dowód istnienia Boga.  (28/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   ":D gratuluje poczucia humoru :D -coś w tym jest, jednak ja sadze że powinni się bać :D ezoteryka to ezoteryka zresztą, nie ma adrenaliny bez tego :D, Jak wyjście do sklepu :D pewnie.... pozdrawiam. " do artykułu Eksterioryzacja: Ku przestrodze podróżnikom.  (28/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   "Osobiście wierze w istnienie duszy więc wierze w OOB jak i LD i doznania poza zmysłowe. Nie miałem okazji podróżować jednak co podsuwa mi ten Text - nie ma rzeczy które były by w swej naturze jednolite - tylko dobre i tylko złe - zakładając to możemy być ostrożniejsi i bardziej świadomi. Czytając fragment blogu dochodzę do wniosku ze złe istoty mogą podszywać się pod dobre - Wszędzie czai się nieb ..." do artykułu Eksterioryzacja: Ku przestrodze podróżnikom.  (28/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   "Jeżeli ktoś naprawdę pasjonuje się kontrolą nad cialem astralnym napewno przyda mu się opanowanie strachu - Jako glownej bariery. Dodam rowniez ze ogolnie pojeta samokontrola jest takze polecana - kontrola nad wszystkimi odczuciami i uczuciami ludzkimi a takze silna wizualizacja. Praktyki magiczne w tym mogą bardzo pomoc. Pozdrawiam" do artykułu Jaka jest twoja bariera strachu? Czy boisz się wychodzić z ciała?.  (27/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   "I rzeczywiście dla osoby wierzącej będzie to apokaliptyczna wizja Boża w stosunku do ludów świata za grzechy - częściowo obalona przez 'bambus'. Z drugiej strony może to być jeden z etapów w historii ziemi i wszechświata, który my mali ludzie z jednej strony tragizujemy a z drugiej wyśmiewamy - niczym pory roku, etc. Jedno jest pewne jeżeli Bóg istnieje to nic samo się nie dzieje - jeśli b ..." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (27/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   "próbując wpisać dośc obszerny komentarz na ten temat natrafiłem na przeszkodę nie do ominięcia... Jednakże zgadzam się całkowicie z Panem Januszem Dąbrowskim.... pozdrawiam..." do artykułu Krótka powieść o Antychryście.  (22/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   "Totalna paranoja :D" do artykułu Krótka powieść o Antychryście.  (22/04/2009)
Dawid Rzeszutek:   Rekomendacja artykułu Krótka powieść o Antychryście  (22/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dragon231
Ranga:
Ost. logowanie: 23/06/2019
Zarejestrowano: 17/04/2009

Statystyki
Punkty: 6.884
Wyświetlenia artykułów: 6.818
Odwiedziny profilu: 3.410
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 28
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska