Login lub e-mail Hasło   

Dyl Sowizdrzał


Wcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzał:   "ekspert od cv się znalazł ...chłopie, czy jesteś takim debilem, idiotą czy kolejnym zapryszczonym gnojem powielającym co tam dyrektor google wysrał , przecież ty nawet ten art napisałeś jak debil z błędami ! i ty masz czelność kogokolwiek uczyć jak coś zrobić poprawnie ? skąd ta pycha miernoto gimnazjalna ? ... cyt'edna strona CV należy poświęcić 10 latam doświadczenia.' latasz i szu ..." do artykułu 7 błędów, które najczęściej pojawiają się w CV.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   Głos na artykuł Nie tylko człowiek to świnia  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   Głos na artykuł Ty też jesteś chory?  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   Głos na artykuł Ocieplenie klimatu - mit obalony  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "hehe przez izabelle ;-) lepiej przez izabelle, niż walić gruchę przed starym wypalonym monitorem , nie wiem czy aż tak się Serpo nudzi, że porwadzi rozmowy z takim ścierwem ...? ścierwo ma tak ciężkie życie ,bo alimenta go jeszcze dobijają, komornik wali do okien a ten nierób siedzi tu dniami i nocami w ciemnym pokoju i sra na prawo i lewo, typowy życiowy troll nieudacznik. Pewnie jeszcze zasiłek dla nierobów pobiera." do artykułu Ciężkie życie ....  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@zakrawarski: widzę, że to 'zamieszanie' zrobiło niektórym spore spustoszenie w główkach, niby nic, a jednak. Jakby Wróbel i spółka zrobili 4 konta zakrawarskich , pewnie też bym się pogubił i pajacy ci nawsadzał, hahahahahaha , dziwne, że jeszcze nie zauważyłem, że większość tu to oszuści , hahaha oczywiście z dylem na czele... choć mądrej glowie dość po słowie , to tych 'głów' tu nie za wiele .. ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "'Jeden z moich znajomych powiedział, że trzeba zlikwidować kościół Katolicki bo inaczej świat się zawali.' , haahahaha dziwne , że ma pan znajomych , chyba , że to tylko dzitkowski mrg dr inż srel trel ... Obaj byście więcej zdziałali , lokomotywą szybciej. A świat w takich tępych główkach już się chyba raz zawalił (!) jakoś po Koperniku ? rzadko pan tu bywa, śmiem twierdzić , że piszesz pan tylko jak dostaniesz przepustkę z Prószkowa ... " do artykułu Propozycja dla młodzieży.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   Odrzuca artykuł Propozycja dla młodzieży  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: hahaha, dobre , ja jakbym miał ochotę kogoś ratować, najpierw zastanowiłbym się czy ten ktoś tego w ogóle chce ;-) nie ma co na siłę wpierdalać sobie caly syf tego świata czy portalu ... na głowę, głowa może się ...popsuć ;-)" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@zakrawarski: haaha, a które to ? i czy na pewno o mnie chodzi ? ... ' Myslisz, ze tylko ty mozesz pisac......falszywki ?!? ' ...? Szwecja jak zwykle , ... jak wojna , dupę schować do szafy ... i cicho siedzieć , pohandlować z potencjalnym wrogiem i potem udawać idiotę !?! ... trochę jak szczur ? " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@zakrawarski: To ile masz lat Zakrawarski ? Peter jest 5 lat starszy ode mnie ,,, " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: y hahahhahahahahhaah , hahahahahahahahaha no kurwa potrafisz mnie jeszcze rozbawić , hahahahahahahahahaahahaaha tak po cichu ... ci powiem , że są zasady w walce jakiejkolwiek ... na pięści, na kopy , nie kop leżącego , ona i tak jak widzisz mało się odzywa na twoje dociny, widać wie , że cos spierdzieliła ... nie chce się do tego przyznać ... trudno , ale ty nie dorzynaj może ? ... i znowu się wjebalem między młot a kowadło , ;-) " do artykułu Strach przed Sobą / fragment powieści kryminalnej.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@szubrawiec: aha ;-) no to się wódki napijem kiedy ... zobaczysz ;-) jak masz wiatrowkę to i do wróbli postrzelamy , hahahha ... żart" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: hahahaha, Dzitkowski jest wg mnie wyalienowany totalnie z rzeczywistości ... jest jedym z najbardziej wiarygodnych ludzi tutaj, jak np Maniek Kajsurzak, jest tel adres telefon , mgr inz nawet zrobił skany swoich dyplomów , no kurwa nie wiem jak on je zrobił ... o rany , słów mi brakuje. Z Hamiltonem sobie z niego jaja robiliśmy , a on na powaznie wszystko brał ... " do artykułu Strach przed Sobą / fragment powieści kryminalnej.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hnoss: ... i tak do końca nie będę wiedział o co wam chodzi , tobie proponuje wyjebać te różne inne konta i pisz z jednego , zwiększysz swoją wiarygodność , a czy pisze tak czy inaczej, to subiektywne dla kazdego ... Serpo może też dzięki temu się wygasi ;-) każdy ma swoje życie a mi raczej się nie chce dociekac o co tak na prawdę chodzi miedzy wami , gadaliśmy parę razy na gg , troche o Ciebie p ..." do artykułu Strach przed Sobą / fragment powieści kryminalnej.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: haha, Wróbel ... zakapior z Podhala ... mnie odpycha każda religia czy pseudo religia , nie gniewaj się ale w zawziętości widzę pewne podobieństwo ... ;-)" do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: hmm, ja też zaczynając tu pisać plułem na katoli ... może zawdzięczam bytności tu , że to walka z wiatrakami ? " do artykułu Szok! Dowódca Grupy Bojowej NATO ppłk Steven Gventer: Polacy to pijacy, narkoman.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: fakt, dawno temu zauważyłem ,że jak jestem powazny i konsekwentny wśród ...hmmm jakby tu powiedziec reszty ... to nikt nie chce ze mną gadać , nikt nie podejmuje ze mną rozmowy na jakikolwiek temat ... nie mam się za pajaca omnibusa, ale do kur...y nędzy jak 'oni' dymali się na dyskotekach to ja czytalem książki ... jak potem ja dokonuje porónań i pytam o opinie ... jest cisza ... hehe ..." do artykułu Strach przed Sobą / fragment powieści kryminalnej.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hnoss: Ahhhh, kwintesencja ludzkości ;-) zrozum,że zadra w sercu boli długo, nie zagłębiam się w wasze tematy , bo przedstawił mi sporo kwestii dot Ciebie , że nie pasują mi ... Serpo wydaje mi się , że ze zrównoważonego faceta przeszedł po tym wróblowym wiaterku na eiobie w frustrata ... ja bym napisal ...róbmy swoje , ... ale znowu dostanę pociska, ale wiesz co ? heheh no kurwa lubię takich jak ..." do artykułu Strach przed Sobą / fragment powieści kryminalnej.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: ja nikogo nie uciszam, zauważ , że jak komentuję to próbuję wywołać odpowiedź czy odzew ... a tak na marginesie ... czy do końca przeanalizowałeś jak zakończył się ten syfilis na eiobie ? jesteś dość spostrzegawczy ... i nie chodzi o wieszanie medali ;-) komukolwiek ... " do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: i widzisz ... ja kiedys uwagi Hamiltona i teraz TWOJE BIORE DO SIEBIE ... uważam, że zasób słów w moim slowniku jest na tyle wystarczający , że ... da się coś napisać ;-) Ucichnę i nie bede tu bluzgał tak jak kiedyś , czasem się zapieniłem przed kompem, niepotrzebnie ...i mam nadzieję , że nie wrócę do pewnego rodzaju glupoty, jak zacząłem tu dyskutować m.in z Mańkiem K ..." do artykułu Szok! Dowódca Grupy Bojowej NATO ppłk Steven Gventer: Polacy to pijacy, narkoman.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Henear: hehe, wiesz różne rzeczy chłopcom ;-) w okolicach 40 stki przychodzą , a zresztą , hahahaha przykład 1 z brzegu. Mam znajomego lat 50+ taki trochę dalszy sąsiad ... jego siostra wyszła za mąż 2 lata temu ( też trochę późno wg. schematu) tam na weselu u niej poznał ( on - świadek, ona świadkowa) kobitkę , hahahha , niby banal, ale ... Wydawałoby się, że 50+ to już poukładany świat, ..." do artykułu Dystans..  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: dałbyś już sobie siana z nią, choć znowu wyjdę , że albo ją bronię albo jestem jej m44 j23 ...wygląda na to , że chcialbys ja zniszczyć jak gnidę ... hmmm, tez tak kiedys nienawidziłem, jak się dla kogoś poświęciłem i zostałem oszukany ... msciłem się ...długo , dziś rozpamiętuje z rozrzewnieniem , jak ja mijam na chodniku to morda mi się smieje ... wstydziłbym się takiej żony a kochan ..." do artykułu Strach przed Sobą / fragment powieści kryminalnej.  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dylsowizdrzal
Ranga:
Ost. logowanie: 2 dni temu
Zarejestrowano: 06/05/2016

Statystyki
Punkty: 27.925
Wyświetlenia artykułów: 19.870
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.331
Przeczytane artykuły: 157
Ocenione artykuły: 438
Komentarze: 2437
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska