Login lub e-mail Hasło   

Dyl Sowizdrzał


www.racjonalista.plWcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzał:   "mówiąc „ej gościu, ... gratuluje ej ej guru cytolog zrobił na starość spustoszenie... " do artykułu Nie wyrzucajmy pieniędzy.....  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "podobno świnka morska zdiska ma wieksze AAAJ - KJU , niż sam zdisek i chrząstka..." do artykułu Wolę pozostać Słowianinem, niż być Muzułmaninem.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "rozlicz i wyślij kit z mojego sracza, niech kurwom ze skarbówki cholernie to uwłacza niech pity i inne swistki osrane wygladają jak gwizdki zrób z dupy kałamarz a palec za pióro niech w odchodach tonie to skarbowe biuro biurwy grube nich śmierdza i capią na twych podatkach i tak sie obłapia ... juz ich 2 miliony ... kurew co nic nie tworzą, biorą kasę i sie mnoż ..." do artykułu Rozlicz i wyślij PIT przez internet z Centrum Handlowego Czyżyny!.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "nie ma ścierwo swojego życia, aaaaabo take nudne, że zajmuje sie ...kto pił, kto bił, ale nędza... pewnie jak i twoj żywot." do artykułu 5 polskich gwiazd, które miały problem z alkoholem.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   Odrzuca artykuł Nowoczesne technologie w edukacji  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "nosz kurwa ... doczytałem ten rzyg do końca ... 'np. zamiast zadawać uczniom wypracowanie do napisania, mogą oni nakręcić filmik lub przygotować prezentację zdjęć na zadany temat. ' jesteś jednak skrajnym debile pisząc takie debilizmy ... nakręć film zamiast napisac wypracowania, obejrzyj lekturę ... i efekty są... masa debili nie znających ortografii, nędze siedzące w urzędach robi ..." do artykułu Nowoczesne technologie w edukacji.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "heheh Zmiany w edukacji widoczne są gołym okiem.' ... taaa wystarczy posłuchać zasrańców wychowywanych w systemowej szkole która tłumi inność, blokuje rozwój i sprowadza do poziomu ogółu ... hołoty... o czym ty piszesz czlowieku ?" do artykułu Nowoczesne technologie w edukacji.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "przechodzone małżeństwo, systemowa żonka, spolegliwy mąż, niewolnicy z oringiem na palcu, duet rozpłodowy ? ... nie chciałbym srodzej, bo zara zlinczują systemowi masochiści ..." do artykułu Kim są tzw. Singielki+?.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: wiecie co , nie zastanawialiscie się, że na męża pani doctor nie mowią pan doctor ? a na żonę doktora ...wołają doktorowa, heheh kurwa !!! dziwię się, że bydło hołduje cały czas takiemu schematycznemu mysleniu ... singiel , sryngiel, ... na tych co chuj kłada na kajdany małżeńskie to zamiast mówić ci WOLNI !, pierdolą o ten samotny...albo lepiej ...stary kawaler stara panna ... heheh ..." do artykułu Kim są tzw. Singielki+?.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "'Krocz spokojnie wśród pośpiechu i zgiełku-pamiętaj jaki pokój może być w ciszy.' komnata dla debili ? ... ... heheh jak to się tu kurwa ostatnio rozlała PLAGA MUNDRYCH LOJTÓW ...heh kazdy najmundrzejsy, i pałki sadowskie i kitki, juliusze2, kostki wyrostki, rewersy pampersy ... ... 'Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni-nawet głupcy i ignoranci, oni też m ..." do artykułu Desiderata.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "ja pierdole ... określenie POLSKIE GWIAZDY . TFUU, ktoś kto to pisze musi być tumanem do sześcianu, heheh lwica salonowa...czyli kurew z bachorami na karku i pochwą wypadającą z miedzyudzia. art pisany przez debila dla debili ... zamieszczaj na pudlu takie wybroczyny, syf nad syfy syfem pogania. heheh target odbioru szubrawiec ... ma wolność wypisaną w sercu, hahahah ...a wykłady w Polibudzie w Wawie od jutra poprowadzą dzeiciaki z gminnego przedszkola w Pasikonicach ... " do artykułu Kim są tzw. Singielki+?.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "wyhoduj sobie debila ..." do artykułu Wyhoduj sobie balkon: przewodnik ogrodniczy dla początkujących.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Kitek: heheh ' Dwa tygodnie temu moi ... wrócili z Namibii.' starzy powrócili ? twoje korzenie są na czarnym ladzie, jak i twoje poglądy pojebusie, a tych co znasz z Sudanu, Somalii, Etiopii, Egiptu i Maroka. to dalsza czy bliższa rodzinka ? mama czarna kita nawiozła mleka z kaktusa dla kitka śmierdziucha ? czy tylko tonę bananów ? zapchasz teraz mordę i może przestaniesz pie...lic głupot ..." do artykułu Białe Mądrale!.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@kempolek: kolejny debil xerujący opinie hołoty... 27 do 1 ... z 27 plemników z ledwością doleciałeś po tygodniu wiszenia na gwoździu w sieni... po 9 mc wyszedł kepołeć, czy ch...wi co ..." do artykułu Co tam panie w Kaczystanie. Sukces..  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: nie nie nie, łopatę miałby dac tobie byś zdziwliła w leb , ... hehe glista ludzka, fuuj jakie to obrzydliwe... jak wąsy awersa" do artykułu Forever.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "tych dwóch ...'białych' na zatopionej kładce to bezrobotni ? selfie na dechach w dechę, a jakie stylowe łokulary ! , wow... ;-) a takie dziewki ze skrzydłami to widziałeś pan w rzeczywistości czy kolejne uwstecznienie w starczym wieku ? poza tym jak utożsamiałeś się z ...heheh chmurą, okazalo się , że to dym z komina sąsiada ? czy smuga po lecącym odrzutowcu ...? heheh dobry tytuł ... dziadzia-dzi ..." do artykułu Zmień pracę....  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   Odrzuca artykuł Pałka teleskopowa w samoobronie  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "taa, pałką to chyba cię idiot(k)o jakiś murzyn wytrzaskał po pysku ... a w samoobronie ...tek tez mieli... i lepper i golik a i łyżwiński ... pałą teleskopową wychodzącą z gaci pseudo polityków dostała po ryju tez lewandowska i anetka krawczyk, kurwy szmaty... najpierw kaskę liczyć za chuj robienie a potem płacz, heheh dobrze, bo chłopaki ze wsi popieprzyć chcieli za załatwienie synekurek. ..." do artykułu Pałka teleskopowa w samoobronie.  (dzień temu)
katha:   "Nie znalazłeś bo odp na pocztę." do profilu Dyl Sowizdrzał.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@zakrawarski: co do adwokata, nie wiem jak bliskiego , ale ja z takimi kurwami nie trzymam, gardzę a kurwie na safari podmieniłbym amunicję na ślepaki... mówię co sadzę i zrywam zazwyczaj kontakt, rozumiem miesożerni...ale kurwa zabijać dla przyjemności, poza tym nie cierpię syfiarzy z tej branży, chyba że wydz gospodarczy ... to wszystkie filmy Hollandowej, część dobra, część nie oddająca ..." do artykułu "Pokot" Agnieszki Holland.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "czy tak na prawdę kogokolwiek interesuje kim wolałby być głupek mnożący wpisy na poziomie gimnazjalisty ? Nie bardzo kuma właśnie co to Nato a co Unia , rozsrywa propagandowe tematy zastępcze wrzucone w kibel, ...do ruskich sympatyzujesz grubasie to rozumiem, w końcu wujek były zomowiec czy ormowiec... milicjant z jedną komórką w glowie lizał obsraną dupę prostakom ze wschodu przez lata, ty ..." do artykułu Wolę pozostać Słowianinem, niż być Muzułmaninem.  (3 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 75 76
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: dylsowizdrzal
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 06/05/2016

Statystyki
Punkty: 19.590
Wyświetlenia artykułów: 15.969
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.261
Przeczytane artykuły: 205
Ocenione artykuły: 308
Komentarze: 1343
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska