Login lub e-mail Hasło   

dzepson
Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   "Bo nie ma ciebie, Darkwatera i paru innych, którzy tu porządkowali... Ja tylko od Woni Kwiatowych jestem. Poezja jest na tym portalu ciągle niszowa. Choć kiedyś o wiele milej odbierana przez większość bywalców." do profilu dzepson.  (21/04/2015)
dzepson:   "nuda mnie przywiała, ale to co zastałem..." do profilu Piotr Stanisław Issel.  (21/04/2015)
Piotr Stanisław Issel:   "Oui! Co cię skłoniło do zajrzenia tutaj? Aż mnie zamurowało z wrażenia, gdy zobaczyłam twojego awatara :)" do profilu dzepson.  (17/04/2015)
dzepson:   "o mój borze! napisał 'gnojek' a nie 'serduszko'! co teraz będzie z tym portalem i rzeszą urażonych uduchowionych do szpiku kości poetów?" do artykułu Precz z trolami na eioba..  (17/04/2015)
dzepson:   "brońmy wszystkich przed franciszkanami. http://pl.wikipedia.org/wiki/Petar_Brzica http://pl.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Filipovi%C4%87-Majstorovi%C4%87" do artykułu Brońmy krzyża przed nowym totalitaryzmem.  (07/10/2013)
dzepson:   "też bym nie wychodził do tej bandy wąsatych zadymiarzy. Oni tam nie przyszli walczyć o dobro polskich pracowników, tylko o swoje. Posłuchajcie sobie ich wypowiedzi: 'jak ja mam teraz...' 'teraz zarabiam na rękę...' 'ile mam do emerytury...' 'ja mam dzieci...' Duda zorganizował protest pracowników budżetówki a próbuje nam wmówić, że chodzi o wszystkich obywateli. ..." do artykułu Obrażony na społeczeństwo!.  (13/09/2013)
dzepson:   "Czytam to i myślę: -woow ta kobieta wie coś, czego ludzkość nie wie, a powinna. Przecież to są niezwykle ważne informacje. Dlaczego to nie jest powszechnie dostępna wiedza? Ano dlatego, że Oni zdyskredytowali autorkę manipulując internetami tak, że można odnieść wrażenie, że strona http://danutawachowska.pl/ jest stroną prowadzoną przez autorkę. Treści zawarte pod wymienionym adresem ..." do artykułu Anioły i demony.  (06/09/2013)
dzepson:   "rodzicom gratuluję trawnika" do artykułu Koniec lata.  (30/08/2013)
dzepson:   "@Leszek Małkowski: Panie Leszku. Po przeczytaniu Pańskiej śmiałej tezy (nie pierwszej zresztą) jakobym nie posiadł umiejętności posługiwania się językiem polskim pozwoliłem sobie raz jeszcze zapoznać się z Pańskim artykułem. Tym razem bardzo wnikliwie i nawet w asyście osób trzecich. Udało mi się nawet wyłowić pewną perełkę: '...W końcu, na kilku forach, zacząłem oskarżać oszustów i ..." do artykułu Zbrodnia kryje się za słowami "nauka pływania".  (27/08/2013)
dzepson:   "@Leszek Małkowski: Drogi Leszku. Fenomen tego portalu pola na tym, że przyciąga całkiem spore grupy 'niekonwencjonalnych osobników', którzy mogą tutaj głosić swoje śmiałe tezy, których nie mogą już słuchać ich znajomi i rodzina. Są szamani, mistycy, kolesie od 'pamięci wody', nastoletnie patriotki, facet, który przegrał proces cywilny o zniesławienie, pensjonariusz psychuszki z roztrojeniem osobow ..." do artykułu Zbrodnia kryje się za słowami "nauka pływania".  (27/08/2013)
dzepson:   "streszczenie dla leniwych: Leszek odkrył, że woda to obce dla człowieka środowisko więc rektor AWF we Wrocławiu jest winny wszystkich utonięć i my mamy go w tym popierać a prokuratura jest do dupy bo nie chce rektora zapuszkować za morderstwo. " do artykułu Zbrodnia kryje się za słowami "nauka pływania".  (27/08/2013)
Piotr Stanisław Issel:   "Jej, pokazałeś się wreszcie... Miło znowu poczytac twoje komentarze:)" do profilu dzepson.  (02/08/2013)
dzepson:   "dobrze, że Jezus za sprawą swoich namiestników na ziemi tak bardzo sprzeciwiał się totalitaryzmowi... zwłaszcza powinniśmy docenić wkład niejakiego Eugenio Maria Giuseppe Giovanni Pacelli, który po inwazji Niemiec na Polskę pozwolił przenieść pasterkę na godziny wcześniejsze, żeby ludzie mogli w niej bezpiecznie uczestniczyć (strach pomyśleć co by ludzie poczęli bez pasterki). Wspomniany już Pacel ..." do artykułu Znak zwycięstwa.  (02/08/2013)
dzepson:   "Bez żadnego sarkazmu. Elba bierzesz leki? byłaś u lekarza? pytam tylko z dobrego serca. Mnie bezpośrednio dotknęła podobna sytuacja... mój wujek zaczął pewnego dnia głosić, że KGB (inne czasy były) zmienia mu napięcie w domu i na ulicy, żeby go zdestabilizować... i wiesz co? po 2 miesiącach kuracji funkcjonuje normalnie, tylko, że musi brać leki, bo jak na jakiś czas odstawi to się 'manewry' zaczy ..." do artykułu Systemowi ogłupiacze.  (25/07/2013)
dzepson:   "@Alicja Minicka: przyznaję @ pasjonatpl: powierzyć misję obrony Europy przed bolszewikami narodowi, który sam doprowadził do wymazania swojego kraju z mapy świata? sorry ale tego nie widzę. Polska była poróżniona z chyba wszystkimi sąsiadami i niestabilna politycznie. Nie powierza się dziejowo ważnej misji komuś takiemu, chyba że ma się go zamiar cynicznie wykorzystać. Denikinowi br ..." do artykułu Polish political fiction.  (13/05/2013)
dzepson:   "Scenariusz, wg. którego obronność Polski miałaby polegać na sojuszu z Anglikami i Francuzami mógł się skończyć tylko w jeden sposób- dokładnie tak jak się skończył. Dla Anglików Polska jest mniej więcej tym, czym Kiribati dla nas. Poza tym Anglią nie rządził dyktator, tylko premier, który za wszczynanie kosztownej wojny w imię niepodległości kraju umiejscowionego daaaleko poza ich strefą interesu ..." do artykułu Polish political fiction.  (13/05/2013)
dzepson:   "Żeby do infografiki pokazującej gęstość zaludnienia w miastach USA (+Paryż) dorobić aborcję i Unię Europejską to trzeba na serio być świstakiem" do artykułu Mity o przeludnieniu Ziemi.  (10/05/2013)
dzepson:   "@wurkut: Wytłumacz mi dlaczego ceny rosły przed podniesieniem podatków?" do artykułu Piłsudski potrzebny od zaraz?.  (20/12/2012)
dzepson:   "@AntyKomor: W imieniu całej społeczności użytkowników internetu oraz mieszkańców Ziemi składam na Twoje ręce serdeczne podziękowanie za to, że specjalnie się zarejestrowałeś, żeby powiedzieć nam, że autor nie zna się na grach. " do artykułu Piłsudski potrzebny od zaraz?.  (19/12/2012)
dzepson:   "@wurkut: rozumiem, że podlinkowanie artu, który za źródło rewelacji podaje blog (swoją droga kiedy 'za bajtla' czegoś nie wiedziałem to mi kazali szukać odpowiedzi u Kopalińskiego a nie pytać przechodniów na ulicy, co oni o tym myślą) załatwia sprawę. Euklidesem nie jestem, ale wydaje mi się, że ceny towarów i usług w przeciągu ostatnich paru lat wzrosły trochę bardziej niż o 1 %. (chociaż tego tak się chyba nie liczy, bo mówię o 1% ceny brutto). Skąd więc te podwyżki? " do artykułu Piłsudski potrzebny od zaraz?.  (19/12/2012)
dzepson:   "@wurkut: pisząc o braku dowodów na nieudolność rządu miałem raczej na myśli mniej ogólne stwierdzenie. Która ustawa lub rozporządzenie ministra tak bardzo świadczy o nieudolności rządu? Pytam, bo ludzie widzą nieudolną politykę np w podwyżkach cen żywności; a czasy kiedy ceny ustalał rząd już minęły, bo przecież o takę Polskę walczyli..." do artykułu Piłsudski potrzebny od zaraz?.  (19/12/2012)
dzepson:   "Tęskniący za czasami obozów koncentracyjnych autorze. Ja sam na Platformę nie głosowałem i z różnych względów nie jest mi z nimi po drodze, ale z obserwacji wiem, że ludzie którzy piszą/mówią że rząd jest nieudolny zazwyczaj nie mają nic na podparcie tej śmiałej tezy. Wyprowadź mnie proszę z błędu" do artykułu Piłsudski potrzebny od zaraz?.  (19/12/2012)
dzepson:   "@oculus: 'Kocia wiara i obłąkani katolicy zrobili sobie z tego portalu ambonę dla swoich chorych przekonań...' dorzuć jeszcze wrażliwych poetów '" do artykułu Okultyzm/Spirytyzm - skutki i konsekwencje.  (18/12/2012)
dzepson:   "Świstek słyszałeś, że gentlemani nie piją przed 12?" do artykułu Gdzie wybaczenie tam cierpienie.  (18/12/2012)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 33 34
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: dzepson
Ranga:
Ost. logowanie: 17/01/2017
Zarejestrowano: 23/03/2010

Statystyki
Punkty: 3.012
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 13.170
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 118
Komentarze: 734
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska