Login lub e-mail Hasło   

dzialka

Blog o uprawie warzyw, kwiatów i sadów. Poradniki uprawy dla działkowca i ogrodnika http:dzialka.bazafirmy.pl/

Stosując te poradniki sam poprowadzisz uprawę warzyw, kwiatów i roślin sadowniczych.Wcześniejsze wpisy
dzialka:   "Dięki za miejsca do publikacji. Na pewno wykorzystam." do artykułu Wizytówka firmy co powinna zawierać?.  (08/08/2019)
dzialka:   "Artykuły gościnne być może dobrze działają, ale gdzie szukać kogoś kto by taki opublikował?" do artykułu Artykuł gościnnydobry sposób na reklamę własnej strony www.  (04/08/2019)
dzialka:   "Polecam również świetne narzędzie surferseo- do optymalizacji artykułów i słów kluczowych. Pokazuje ono także miejsca, gdzie można zdobyć dobry link, gdzie umieścić własne artykuły z odnośnikiem np. takie jak to- http://bazafirmy.pl/blog/" do artykułu Podstawowe narzędzia dla SEO specjalisty.  (21/07/2019)
dzialka:   "SEO to zdobywanie linków do własnej strony. im jest ich więcej tym lepiej. Ale podstawą są linki dobrej jakości- czyli strona na której umieszczamy link musi mieć możliwie duży ruch. Pozytywnie działają dodawane artykuły z linkiem na przykład tu http://katalogifirm.com.pl/blog/" do artykułu Czym jest SEO?.  (21/07/2019)
dzialka:   "Powierzenie pozycjonowania agencji nie zawsze wychodzi na dobre. Wiele z nich udaje, że coś robi i bierze kasę. Trzeba się orientować w temacie, a najlepiej zrobić to samemu. Dobrze działa dodawanie artykułów sponsorowanych z linkiem do strony w takie miejsca jak te: http://ikatalogfirm.pl/blog/" do artykułu Współpraca z agencją SEO/SEM.  (21/07/2019)
dzialka:   "W przypadku cięcia starych zaniedbanych drzew, należy cięcie rozłożyć na kilka lat. Zbyt mocne cięcie może osłabić drzewo. Więcej o prześwietlaniu drzew można przeczytać tu: http://dzialka.bazafirmy.pl/sady/ciecie-i-formowanie-drzew-owocowych.php" do artykułu Przygotuj się do sezonu – Kiedy sięgnąć po sekator?.  (17/04/2019)
dzialka:   "Można mieć własny świeży szczypior na śniadanie sadząc dużą cebulę w doniczce na oknie. Jak sadzić ją w ogródku opisuje ten poradnik: http://dzialka.bazafirmy.pl/warzywa/cebula.php" do artykułu Co może zwykła cebula?.  (17/04/2019)
dzialka:   "Marchew jest bardzo zdrowa, świetnie się przechowuje i możemy ją jeść cały rok. Jest między innymi elementem sałatek i dodatków do obiadu. Nigdy nie powinno jej zabraknąć w naszej diecie. Jak ją uprawiać opisane jest w tym poradniku: http://dzialka.bazafirmy.pl/warzywa/marchew.php" do artykułu Marchew - historia, właściwości i zastosowanie.  (17/04/2019)
dzialka:   "Róża zawsze była pięknym kwiatem i nigdy nie wyjdzie z mody. Dobrze ułożony bukiet potrafi zrobić oszałamiające wrażenie. Kilka ciekawych informacji o układaniu bukietów znajdziecie tu: http://dzialka.bazafirmy.pl/kwiaty/wykonywanie-wiazanek-koszy-wiencow.php" do artykułu Bukiety ślubne z róż..  (17/04/2019)
dzialka:   "Nie wiedziałem, że można zrobić z chryzantemy herbatę. Jak ją uprawiać polecam poradnik : http://dzialka.bazafirmy.pl/kwiaty/kwiaty-jednoroczne-uprawiane-z-rozsady-6.php" do artykułu Chryzantema -symbol słońca i cesarza....中国国际广播电台.  (17/04/2019)
dzialka:   "Ciekawie opisane. Warto dodać, że aby inspekt działał prawidłowo musi na dnie znajdować się obornik, który ogrzewa inspekt. Dobrze i tanio można w ten sposób wyhodować rozsadę pomidora -> więcej : http://dzialka.bazafirmy.pl/warzywa/pomidor.php" do artykułu Inspekt do ogrodu.  (17/04/2019)
dzialka:   Głos na artykuł Promocja biznesu w socjal media działa pozytywnie.  (16/02/2019)
dzialka:   "Widać z tego artykułu, że warto udzielać sie na facebooku i twitterze" do artykułu Promocja biznesu w socjal media działa pozytywnie..  (16/02/2019)
dzialka:   "Bardzo dobry artykuł. Mógłbym w tym miejscu polecić dobry artykuł o zakładaniu kwietników http://dzialka.bazafirmy.pl/kwiaty/zakladanie-pielegnowanie-kwietnikow.php" do artykułu Jakie kwiaty posadzić w ogródku?.  (09/06/2018)
dzialka:   "'Stelaż tunelu można wykonać samemu' - jak podano w artykule- polecam poradnik budowy tunelu foliowego z drewna dosłownie przez każdego: http://dzialka.bazafirmy.pl/dzialka/jak-zbudowac-folie-na-dzialce.php" do artykułu Jak zbudować tunel foliowy?.  (09/06/2018)
dzialka:   "Tak to prawda. Jeżeli ktoś ma więcej kasy postawi sobie coś trwalszego." do artykułu Ogród, działka, tunel foliowy na działce, a może mała szklarenka? Co wybrać?.  (24/05/2018)
dzialka:   "Tak to prawda, Niemcy zniszczyli nasze cukrownie. Pracowałem w jednej z nich. To była grabież. Trafne podsumowanie." do artykułu Jak Unia płaciła Niemcom za likwidację polskich cukrowni..  (22/05/2018)
dzialka:   "Na pewno ozdobą każdego ogrodu jest kwietnik, a na nim odpowiednio dobrane kwiaty. Kwiatów jest całe mnóstwo, wszystko zależy od preferencji- najczęściej pani domu. Nie ma roślin kwitnących pięknie przez cały rok, ale można z różnych gatunków zrobić kwietnik pełen kwiatów od wiosny do późnej jesieni. Przy doborze polecam poradnik http://dzialka.bazafirmy.pl/kwiaty/zakladanie-pielegnowanie-kwietnikow.php" do artykułu Ogród willowy – projekt i zakładanie. Kilka porad i wskazówek..  (08/05/2018)
dzialka:   "Ciekawy artykuł, może pomóc przy wyborze kwiatów do mieszkania." do artykułu Kwiaty - ozdoba domu.  (21/04/2018)
dzialka:   "Zdjęcia dają dużo do myślenia. Powodują, że doceniamy to co mamy, życie w pokoju, bez wojen i cierpienia." do artykułu Fotografie które wstrząsnęły światem.  (21/04/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: dzialka
Ranga:
Ost. logowanie: 08/08/2019
Zarejestrowano: 27/02/2018

Statystyki
Punkty: 547
Wyświetlenia artykułów: 528
Odwiedziny profilu: 307
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 19
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska