Login lub e-mail Hasło   

ehjehaszerehjeh
Wcześniejsze wpisy
ehjehaszerehjeh:   "JEST KTÓRY JEST dał mi wolną wolę , dał mi znaki co zrobić aby dobrze żyć. dzięki tej wspaniałej możliwości mam świadomość,że inni również mają wolną wolę . I dał radę : rób tak innym ludziom jakbyś ty chciał , żeby inni robili tak tobie. Wolna wola innych ludzi jest jedynym dobrowolnym moim ograniczeniem . ludzie nie wiedzą co czynią bawiąc się zyciem swoim i innych. ja zostanę rozliczony za to c ..." do artykułu O jednego starca mniej.  (06/11/2009)
ehjehaszerehjeh:   "do mnie należy sąd -powiedział Pan a ty człowieku sądzony będziesz według swojej miary sądzenia innych, ostrożnie więc, pozdro " do artykułu Kilka pytań do osób wierzących.  (06/11/2009)
ehjehaszerehjeh:   "sprawdziłem twoje wrażenie i rzeczywiście coś sie samo poukładało przez się, dziękuje" do artykułu pokochaj homofoba.  (06/11/2009)
ehjehaszerehjeh:   "zamiast mi ubliżać może fajniej byłoby , żebyś dał mi radę a nie wpychasz mnie tam gdzie bez latarki sie nie wchodzi bo za ciemno. pozdro" do artykułu pokochaj homofoba.  (06/11/2009)
ehjehaszerehjeh:   Nowy artykuł pokochaj homofoba  (06/11/2009)
ehjehaszerehjeh:   "powiem ci ,że nie straciłeś wiary w boga tylko straciłeś złudzenie o jego wyobrażeniu podawanym ci od dziecka przez osoby niewierzące. mogę sie cieszyć i ty również. wchodzisz teraz na wyższą półkę duchowego rozwoju i jak zwykle masz wybór....Twoje wątpliwości to te poczucie, które może zaprowadzić ciebie na koniec świata lecz nie szukaj podpowiedzi u sam przeciesz nie wiesz kto, co tu pisze i dla ..." do artykułu Straciłem wiarę w Boga....  (06/11/2009)
ehjehaszerehjeh:   "powiem ci jak to było ze mną. i ja miałem dużo pytań, bardzo duo pytań takich palących o odpowieć, no wiesz. zacząłem pytać od swojego domu. tu okazało sie że chociaż do tej pory wszyscy chodza do kościoła kat. nikt nie zadawał sobie takich pytań jak ja. byłem zaskoczony. a moje pytania brzmiały dokładnie tak jak twoje. zacząłem chodzić do kościoła sam na 6 rano i tak przez 2-3 lata i czekałem na ..." do artykułu Kilka pytań do osób wierzących.  (05/11/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ehjehaszerehjeh
Ranga:
Ost. logowanie: 12/04/2010
Zarejestrowano: 05/11/2009

Statystyki
Punkty: 900
Wyświetlenia artykułów: 892
Odwiedziny profilu: 1.743
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska