Login lub e-mail Hasło   

esylwek
Wcześniejsze wpisy
esylwek:   "@crown_clown: masz rację, religie to samo zło, ale nie łącz religii i wiary w boga z chrześcijaństwem (tym prawdziwym) opartym na wierze Bogu i Jego Słowu bo to nie to samo. W boga wierzy każdy człowiek na ziemi. Dla jednego Bogiem jest pieniądz, dla drugiego budda, dla trzeciego kariera, a dla innego taka czy inna ideologia w którą wierzy lub wyznaje. Są i tacy którzy wierzą w Boga ..." do artykułu "Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga".  (29/11/2014)
esylwek:   "@mpj: AMEN" do artykułu "Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga".  (29/11/2014)
esylwek:   "@gripek: Jeśli ty mówisz do Boga i On mówi do ciebie, to nazywamy to dialogiem (rozmową). Jeśli słyszysz Boga, to nie znaczy że jesteś schizofrenikiem, to znaczy że masz z Nim relację. Jeśli nie słyszysz Boga, to nie znaczy że On do ciebie nie mówi, tylko po prostu to że ty Go nie słuchasz. Dodam jeszcze cytat z Biblii, Psalm 53,2-3: 'Głupi rzekł w sercu swoim: ..." do artykułu "Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga".  (29/11/2014)
esylwek:   "@youngcontrarian: jeżeli nie interesuje cię Bóg - JEDYNY BÓG o którym ja piszę, którego znam mimo iż poznaję Go bardziej codziennie, jeśli jesteś ateistą, gnostykiem...itp. to dlaczego wspólnotę wierzących w której jestem nazywasz sektą? Czy nie przeczysz sam sobie? Ja z Bogiem prowadzę dialog, nie występuje coś takiego jak monolog. Nie mierz wszystkich swoją jakże ubogą w doświadc ..." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (29/11/2014)
esylwek:   "@Leszek Małkowski: Nie twierdzę Leszku, że nie masz racji. Odnosząc to jednak do ludzi prawdziwie wierzących, i nie mam tutaj na myśli tych którzy mówią o sobie że są wierzącymi (93% Polaków), to wygląda to dokładnie tak jak napisałem. Człowiek jako jedna z istot powołanych do życia przez Boga jest stworzeniem Bożym, podobnie jak cała natura która nas otacza. W odniesieniu do stwórczej mocy Bożej, ..." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (29/11/2014)
esylwek:   "@youngcontrarian: Odnosisz sie do mojej wypowiedzi więc chciałbym sprostować: - nie jestem katolikiem, więc jestem daleki od bałwochwalczego kultu maryjnego, a tym bardziej modlitw o charakterze mantry jak 'zdrowaśki' o których wspomniałeś. - żadna modlitwa, jakakolwiek ona by nie była, nie jest dla mnie marnowaniem czasu, więc proszę odnoś swe wypowiedzi do samego siebie i nie nie b ..." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (29/11/2014)
esylwek:   "@Krzysztof Mrozowski: Po pierwsze, nie pisałem do ciebie Krzysztofie, ani też nie prosiłem ciebie o komentarz. Po drugie, twoja wypowiedź jest niczego nie wnoszącym bełkotem, który w żaden sposób nie odnosi się do mojego czy też Rospunka stanowiska. Po trzecie, spodziewałem się po tak światłej osobie jakiejś sensownej merytorycznej wypowiedzi, gdyż szanuję stanowisko każdej osoby, o ile jest wyraż ..." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (28/11/2014)
esylwek:   Odrzuca artykuł Chrześcijaństwo, religia szkodliwa.  (28/11/2014)
esylwek:   "Chciałbym tylko sprostować coś co według mnie jest błędem. Jestem przekonany, że nie było to celowe wprowadzenie w błąd czytelników, ale wynika ze zwykłego braku zrozumienia. To wszystko co napisałeś/aś Roszpunku w sprawie religii, to jak najbardziej prawda, ale nie zgodzę się z pchaniem wszystkiego do jednego worka, a tym bardziej chrześcijaństwa (od Chrystusa, a nie od chrztu jak ..." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (28/11/2014)
esylwek:   "Gwoli ścisłości, chciałbym uzupełnić fakty historyczne w tym zestawieniu: Religię katolicką założył cesarz Galeriusz edyktem tolerancyjnym w 311roku, która to została potwierdzona przez cesarzy: Konstantyna, rządzącego na zachodzie oraz Licyniusza, panującego we wschodniej części imperium, podczas ich spotkania w 313 roku w Mediolanie. W 381 roku za panowania cesarzy Gracjan ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (27/11/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: esylwek
Ranga:
Ost. logowanie: 16/12/2014
Zarejestrowano: 27/11/2014

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 707
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska